R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  HomePod ve AppleTV birleşimi bir ürün üzerinde çalıştığı öğrenilen teknoloji şirketi Apple’dan yeni duyumlar var.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.04.2022 18:16 232 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, akıllı telefonlardan giyilebilir teknoloji olan akıllı saatlere kadar insanların hayatlarını kolaylaştıracak bir sürü ürün üzerinde çalışmalarını ve üretimlerini sürdürüyor. Apple 18 Ekim 2020 lansmanında tanıttığı HomePod Miniyi 2021 Mart ayında ürün stoklarından kaldırmıştı. HomePod Mini hem yüksek fiyatı hem de yapabileceği işlerin kısıtlı olması nedeniyle tutan bir ürün olmamıştı.

  HomePod ve AppleTV bir arada!

  Apple’a yönelik analist Mark Gurman’a göre Apple firmasını HomePod ürününden tam anlamıyla vazgeçmiş değiller. Maalesef ki ülkemizde satışa sunulmayan HomePod cihazı diğer ülkelerdeki kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Apple yetkilileri bu ürünü daha işlevsel hale getirip tekrardan ürün piyasasına sunmayı düşünüyorlar. Önceden sadece hoparlör işlevi olan cihaza kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özellikler eklemeyi planlıyorlar. Bunun için HomePod’u AppleTV ile birleştirmeyi planlayan Apple, ayrıca bu ürüne bir FaceTime kamerası koyup kullanıcıların televizyonları üzerinden FaceTime görüşmeler yapmasına imkan sağlayacak.

  Ayrıca teknoloji devi Apple, AppleTV ve HomePod almak yerine bu iki ürünü birleştirmeyi ve böylelikle ses ve görüntüyü bir araya getirmeyi planlıyor. Teknoloji devi Apple’ın bu ürününü büyük ihtimalle 2023 yılında tanıtması düşünülüyor.

  Siz de HomePod hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Hubble Uzay Teleskobu’ndan Orion Bulutsusu’nun Yeni Fotoğrafı Geldi!

  James Webb Uzay Teleskobu'nun ardından geri planda kalmış gibi görünse de Hubble Uzay Teleskobu'ndan yeni bir fotoğraf geldi. Uzay araştırmaları için oldukça faydalı olacağı belirtilen Orion Bulutsusu'ndan gelen yeni fotoğraf dikkat çekti.

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et