R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  HomePod ve AppleTV birleşimi bir ürün üzerinde çalıştığı öğrenilen teknoloji şirketi Apple’dan yeni duyumlar var.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.04.2022 18:16 845 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, akıllı telefonlardan giyilebilir teknoloji olan akıllı saatlere kadar insanların hayatlarını kolaylaştıracak bir sürü ürün üzerinde çalışmalarını ve üretimlerini sürdürüyor. Apple 18 Ekim 2020 lansmanında tanıttığı HomePod Miniyi 2021 Mart ayında ürün stoklarından kaldırmıştı. HomePod Mini hem yüksek fiyatı hem de yapabileceği işlerin kısıtlı olması nedeniyle tutan bir ürün olmamıştı.

  HomePod ve AppleTV bir arada!

  Apple’a yönelik analist Mark Gurman’a göre Apple firmasını HomePod ürününden tam anlamıyla vazgeçmiş değiller. Maalesef ki ülkemizde satışa sunulmayan HomePod cihazı diğer ülkelerdeki kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Apple yetkilileri bu ürünü daha işlevsel hale getirip tekrardan ürün piyasasına sunmayı düşünüyorlar. Önceden sadece hoparlör işlevi olan cihaza kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özellikler eklemeyi planlıyorlar. Bunun için HomePod’u AppleTV ile birleştirmeyi planlayan Apple, ayrıca bu ürüne bir FaceTime kamerası koyup kullanıcıların televizyonları üzerinden FaceTime görüşmeler yapmasına imkan sağlayacak.

  Ayrıca teknoloji devi Apple, AppleTV ve HomePod almak yerine bu iki ürünü birleştirmeyi ve böylelikle ses ve görüntüyü bir araya getirmeyi planlıyor. Teknoloji devi Apple’ın bu ürününü büyük ihtimalle 2023 yılında tanıtması düşünülüyor.

  Siz de HomePod hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Telegram Güncellendi: İşte Kullanıcı Deneyimini Geliştiren Yenilikler!

  Telegram'ın son güncellemesi sesten metne dönüştürme, kişiselleştirme ve yeniden paylaşım gibi yeniliklerle kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Mortal Kombat 1'e Heyecan Verici Yeni Karakterler Katılıyor!

  Mortal Kombat 1'e eklenen yeni karakterler Omni-Man ve Quan Chi, oyunun dinamiklerini ve stratejilerini zenginleştiriyor.

  YouTube’un Yeni Para Kazanma Şartları Türkiye’ye Geldi!

  YouTube'un yeni para kazanma şartları, yeni kanallar için önemli fırsatlar sunuyor. Ancak reklam gelirleri için hala eski şartlar geçerli!

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et