R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  HomePod ve AppleTV birleşimi bir ürün üzerinde çalıştığı öğrenilen teknoloji şirketi Apple’dan yeni duyumlar var.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.04.2022 18:16 948 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, akıllı telefonlardan giyilebilir teknoloji olan akıllı saatlere kadar insanların hayatlarını kolaylaştıracak bir sürü ürün üzerinde çalışmalarını ve üretimlerini sürdürüyor. Apple 18 Ekim 2020 lansmanında tanıttığı HomePod Miniyi 2021 Mart ayında ürün stoklarından kaldırmıştı. HomePod Mini hem yüksek fiyatı hem de yapabileceği işlerin kısıtlı olması nedeniyle tutan bir ürün olmamıştı.

  HomePod ve AppleTV bir arada!

  Apple’a yönelik analist Mark Gurman’a göre Apple firmasını HomePod ürününden tam anlamıyla vazgeçmiş değiller. Maalesef ki ülkemizde satışa sunulmayan HomePod cihazı diğer ülkelerdeki kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Apple yetkilileri bu ürünü daha işlevsel hale getirip tekrardan ürün piyasasına sunmayı düşünüyorlar. Önceden sadece hoparlör işlevi olan cihaza kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özellikler eklemeyi planlıyorlar. Bunun için HomePod’u AppleTV ile birleştirmeyi planlayan Apple, ayrıca bu ürüne bir FaceTime kamerası koyup kullanıcıların televizyonları üzerinden FaceTime görüşmeler yapmasına imkan sağlayacak.

  Ayrıca teknoloji devi Apple, AppleTV ve HomePod almak yerine bu iki ürünü birleştirmeyi ve böylelikle ses ve görüntüyü bir araya getirmeyi planlıyor. Teknoloji devi Apple’ın bu ürününü büyük ihtimalle 2023 yılında tanıtması düşünülüyor.

  Siz de HomePod hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone SE 4'ün Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı: iPhone 16 Tasarımıyla Geliyor!

  Apple, iPhone SE 4'ü 2024'ün sonu veya 2025'in başı gibi tanıtacak. Yeni model, iPhone 16 tasarımıyla modern özellikler sunacak ve Face ID teknolojisi ile gelecek.

  Euro Truck Simulator 2: Yeni Japonya Modu Büyük İlgi Gördü!

  Euro Truck Simulator 2'ye eklenen Japonya modu, gerçekçi rotalarıyla dikkat çekti ve oyuncular arasında hızla yayıldı, modun detayları viral oldu.

  Xiaomi 13 Serisi için HyperOS Beta Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Xiaomi, 13 serisi için HyperOS beta güncellemesini yayınladı. Güncelleme, bellek kullanımı optimizasyonları, güvenlik yamaları ve yeni widget'larla dikkat çekiyor!

  Xiaomi, Yeni Spor Otomobil SU7 Ultra’yı Tanıttı: İşte Özellikleri!

  Xiaomi'nin yeni spor otomobili SU7 Ultra, güçlü motoru ve agresif tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans ve inovatif özellikler ile göz dolduruyor.

  Apple’dan Yeni Bir HomePod Haberi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et