R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!

  Bu yıl ve gelecek yıl amiral gemisi olacak yen telefonları için OnePlus, 28 Nisan 2022 tarihinde tanıtım etkinliği gerçekleştireceğini açıkladı. Amazon’un hatası, tanıtımda yer alacak cihazlardan birisinin OnePlus 10R olacağını adeta doğrular nitelikte.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  15.04.2022 16:45 2533 2 dk okuma süresi
  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!
  Son Düzenleme:

  Her yeni cihazda olduğu gibi OnePlus, yeni çıkacak OnePlus 10R modelinin tasarımı konusunda gizliliği en yüksek seviyede tutuyor. Şirket 28 Nisan’da gerçekleştireceği tanıtım etkinliğiyle birlikte OnePlus 10R dahi tüm yeni cihazlarını kullanıcıya tanıtacak. Ancak daha bu tarih gelmeden önce Amazon’un yaptığı bir hata adeta OnePlus 10R tasarımını, tanıtımdan evvel ortaya çıkarttı.

  Instagram reklamında fark etti

  Twitter’da “rudransh116” isimli bir kullanıcı, kısa bir süre önce Instagram’da karşısına çıkan bir reklamda ufak bir detay fark etti. Amazon Hindistan’a ait olan reklamda OnePlus telefonlarından birisinin tanıtımı yapılıyordu. Reklamda OnePlus Nord 2 5G model cihaz için reklam metni yer alıyor ancak reklamı görsel kısmında yer alan cihazın OnePlus Nord 2 5G ile yakından uzaktan ilişkisi bulunmuyordu. Bunu fark eden kullanıcı görselde yer alan cihazın OnePlus 10R’ye benzediğini anladı.

  Amazon Hindistan tarafından yapılan bu hata dikkatli kullanıcıların gözünden kaçmadığı gibi çok kısa sürede yayıldı. Özellikle web’de dolaşan OnePlus 10R’ye ilişkin tasarım çizimi sızıntılarındaki görsellerle birebir uyumluluğa sahip olması da cihazın gerçekten o olduğunu gözler önüne seriyor.

  Resmi tanıtım 28 Nisan’da

  OnePlus, 28 Nisan 2022 tarihinde bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğini ve burada tanıtımı yapılacak cihazlardan birisinin de OnePlus 10R olduğunu doğruladı. Amazon hatasıyla ortaya çıkan cihaz görseli, özellikle 10R’nin arka kısmında sıra dışı bir yerleşim ve tasarımın olacağını gösteriyor.

  OnePlus 10R

  Amazon hatasında ortaya çıkan OnePlus 10R cihazının arka tasarımının sol üst köşesinde biri büyük, ikisi küçük olacak şekilde toplam 3 kameraya yer verilmiş. Büyük ve küçük kameralar ortasında da flaş ışığı bulunuyor. Arka kapak tasarımında dolgulu bir kapak tasarımı veya cam kapak tasarımı gibi bir uygulamanın olması da muhtemel görünüyor. 

  Dolaşan bilgiler sadece iddia niteliğindedir. Cihaza dair esas resmi bilgileri ancak 28 Nisan’daki tanıtım etkinliğinde öğrenebileceğiz.

  Amazon yaptığı bu hata ve yanı sıra OnePlus cihazlarıyla ilgili düşünceleriniz neler yorumlardan veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  STALKER 2’nin Yeni Fragmanı Geldi: Çernobil'in Kalbindeki Heyecan Verici Macera Başlıyor!

  Stalker 2'nin etkileyici fragmanı ortaya çıktı. Unreal Engine 5 teknolojisiyle geliştirilen oyun, dikkat çekici grafikler ile oyuncuları büyüleyecek.

  Yeni Nintendo Switch, Samsung’un OLED Ekranını mı Kullanacak?

  Yeni nesil Nintendo Switch hakkında heyecan verici bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Söylentilere göre Nintendo Switch, Samsung OLED ekran ile donatılacak.

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Amazfit Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Vücut Kitle Endeksini Ölçebiliyor!

  Amazfit, yeni akıllı saatini tanıttı. Amazfit Balance isimli saat, akıllı saatler arasında sağlık takibi konusunda kendini ayrıcalıklı bir yere koyuyor.

  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et