R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!

  Bu yıl ve gelecek yıl amiral gemisi olacak yen telefonları için OnePlus, 28 Nisan 2022 tarihinde tanıtım etkinliği gerçekleştireceğini açıkladı. Amazon’un hatası, tanıtımda yer alacak cihazlardan birisinin OnePlus 10R olacağını adeta doğrular nitelikte.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 15.04.2022 16:45 2217 2 dk okuma süresi
  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!
  Son Düzenleme:

  Her yeni cihazda olduğu gibi OnePlus, yeni çıkacak OnePlus 10R modelinin tasarımı konusunda gizliliği en yüksek seviyede tutuyor. Şirket 28 Nisan’da gerçekleştireceği tanıtım etkinliğiyle birlikte OnePlus 10R dahi tüm yeni cihazlarını kullanıcıya tanıtacak. Ancak daha bu tarih gelmeden önce Amazon’un yaptığı bir hata adeta OnePlus 10R tasarımını, tanıtımdan evvel ortaya çıkarttı.

  Instagram reklamında fark etti

  Twitter’da “rudransh116” isimli bir kullanıcı, kısa bir süre önce Instagram’da karşısına çıkan bir reklamda ufak bir detay fark etti. Amazon Hindistan’a ait olan reklamda OnePlus telefonlarından birisinin tanıtımı yapılıyordu. Reklamda OnePlus Nord 2 5G model cihaz için reklam metni yer alıyor ancak reklamı görsel kısmında yer alan cihazın OnePlus Nord 2 5G ile yakından uzaktan ilişkisi bulunmuyordu. Bunu fark eden kullanıcı görselde yer alan cihazın OnePlus 10R’ye benzediğini anladı.

  Amazon Hindistan tarafından yapılan bu hata dikkatli kullanıcıların gözünden kaçmadığı gibi çok kısa sürede yayıldı. Özellikle web’de dolaşan OnePlus 10R’ye ilişkin tasarım çizimi sızıntılarındaki görsellerle birebir uyumluluğa sahip olması da cihazın gerçekten o olduğunu gözler önüne seriyor.

  Resmi tanıtım 28 Nisan’da

  OnePlus, 28 Nisan 2022 tarihinde bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğini ve burada tanıtımı yapılacak cihazlardan birisinin de OnePlus 10R olduğunu doğruladı. Amazon hatasıyla ortaya çıkan cihaz görseli, özellikle 10R’nin arka kısmında sıra dışı bir yerleşim ve tasarımın olacağını gösteriyor.

  OnePlus 10R

  Amazon hatasında ortaya çıkan OnePlus 10R cihazının arka tasarımının sol üst köşesinde biri büyük, ikisi küçük olacak şekilde toplam 3 kameraya yer verilmiş. Büyük ve küçük kameralar ortasında da flaş ışığı bulunuyor. Arka kapak tasarımında dolgulu bir kapak tasarımı veya cam kapak tasarımı gibi bir uygulamanın olması da muhtemel görünüyor. 

  Dolaşan bilgiler sadece iddia niteliğindedir. Cihaza dair esas resmi bilgileri ancak 28 Nisan’daki tanıtım etkinliğinde öğrenebileceğiz.

  Amazon yaptığı bu hata ve yanı sıra OnePlus cihazlarıyla ilgili düşünceleriniz neler yorumlardan veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Amazon Farkında Olmadan Yeni OnePlus 10R Tasarımını Yayınladı! OnePlus Cihazı 28 Nisan’da Tanıtacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et