R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!

  Youtube, uzun zamandır Premium kullanıcısı olan abonelere bir jest yaparak 12 aylık ücretli Premium uygulamasını hediye ettiğini açıkladı. Peki hangi kullanıcılar bu fırsattan yararlanabilecek?

  Elif Elif 13.06.2022 18:55 1254 2 dk okuma süresi
  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Youtube kullanıcı sayısını artırmak için yeni yöntemler denemeye devam ediyor. Uzun zamandır kullanıcısı olan aboneleri için de ödül yöntemini hayata geçiriyor. Günümüzde pek çok kullanıcı video izleme sitesi olan Youtube’u aktif olarak kullanıyor. Kullanıcıların en çok şikayet ettiği durumlar arasında ise reklamlar yer alıyor. 

  Sık sık çıkan reklamları görmek istemeyen kullanıcılar Youtube Premium’u tercih ediyorlar. Bu hizmet için ise belirli bir miktarda ödeme yapmaları gerekiyor. Youtube Premium son altı yıldır aktif olarak hizmet alan kullanıcılarına teşekkür etmek amacıyla yeni bir hizmet geliştirdi. Altı yıldır hizmet alan kullanıcılar yeni dönemde Youtube Premium uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilecekler. 

  Youtube Premium Hizmeti O Kullanıcılar için Ücretsiz!

  Youtube Premium hizmeti hem reklamsız hizmet sunuyor hem de bunun yanında farklı avantajları beraberinde getiriyor. Arka planda video oynatma ve video indirme seçenekleri de sunuyor. Platform, kendilerine uzun zamandır bağlı ve aktif olan kullanıcıları için harekete geçti. Sadık müşterilerin belirlenmesinin ardından kullanıcılar 12 aylık Youtube Premium hizmetini ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler. 

  Bu durum bir kullanıcının kendisine gelen bildirimi sosyal medyada paylaşması ile ortaya çıktı. 2222 günlük ücretli Premium aboneliğinin ardından ‘Kutlama Zamanı’ adı altında bir bildirim aldığı ve ücretsiz faydalanma fırsatına eriştiği ortaya çıktı. Bu ise 6 yıldan fazla bir süreye denk geliyor. Kullanıcının ana sayfasına düşen kutlama bildirimi hediye ve konfeti görüntüsüyle ortaya çıktı. 

  Yıllık Youtube Premium Aboneliği Ücreti Ne Kadar?

  Değerlendirmelere göre yıllık Youtube Premium planının ücreti 169.99 lira olarak açıklandı. Video izlemeyi sevenler için pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Satın almadan önce deneme yapma imkanı da bulunuyor. Yeni bildirim sonrasında kullanıcılar Youtube Premium abonelik tarihlerini bulmak istediler. Bunun için;

  • Telefonunuzdan Youtube uygulamasını açın. 
  • Sağ üst köşede yer alan Avatar üzerinde tıklayın.
  • ‘Premium avantajlarınız’ sekmesine giriş yapın.
  • Sekme üzerinde ‘Üyelikten İtibaren’ seçeneğine tıklayarak asıl abone olduğunuz tarihi bulabilirsiniz. 

  Youtube Premium abonelik süresini dolduranlar için platform tebrik maillerini ve bildirimlerini göndermeye başladı. Pek çok kullanıcının yeni dönemde bir yıl hediye kullanım haklarına sahip olmaları bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch’e Yeni Rakip Geliyor! Meta Canlı Yayın Platformunu Deniyor!

  Meta, WhatsApp, Instagram ve Facebook ile yakaladığı internet hakimiyetini yeni canlı yayın platformu Super ile Twitch'e rakip olarak, daha da genişletmeyi hedefliyor. İşte Meta'nın test aşamasındaki canlı yayın platformu!

  Xbox Series S Kullananlara İyi Haber: Performans Güncellemesi Geliyor!

  Oyun tutkunlarının performans konusunda yetersizlik yaşadığı Xbox Series S için Microsoft, yeni bir performans güncellemesi getirecek.

  Elif 1026

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Spotify, uzun süredir tartışmaların odağında olan "Oynat/Karışık Çal" butonu için yeni bir güncelleme getiriyor. Platform artık kullanıcılarına albüm ve çalma listeleri sayfasında 2 farklı butonu "tercih edilen mod" özelliğiyle sunacak.

  Intel Ürünlerine Zam Geliyor!

  Intel, 2022 yılında artan üretim maliyetleri ve düşen kar marjları nedeniyle 2022 yılının 3.çeyreğinden itibaren geçerli olacak şekilde ağırlıklı olarak "son kullanıcı" ürünlerinde %20'leri bulacak fiyat artışı yapacak.

  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et