R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!

  Youtube, uzun zamandır Premium kullanıcısı olan abonelere bir jest yaparak 12 aylık ücretli Premium uygulamasını hediye ettiğini açıkladı. Peki hangi kullanıcılar bu fırsattan yararlanabilecek?

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  13.06.2022 18:55 1732 2 dk okuma süresi
  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Youtube kullanıcı sayısını artırmak için yeni yöntemler denemeye devam ediyor. Uzun zamandır kullanıcısı olan aboneleri için de ödül yöntemini hayata geçiriyor. Günümüzde pek çok kullanıcı video izleme sitesi olan Youtube’u aktif olarak kullanıyor. Kullanıcıların en çok şikayet ettiği durumlar arasında ise reklamlar yer alıyor. 

  Sık sık çıkan reklamları görmek istemeyen kullanıcılar Youtube Premium’u tercih ediyorlar. Bu hizmet için ise belirli bir miktarda ödeme yapmaları gerekiyor. Youtube Premium son altı yıldır aktif olarak hizmet alan kullanıcılarına teşekkür etmek amacıyla yeni bir hizmet geliştirdi. Altı yıldır hizmet alan kullanıcılar yeni dönemde Youtube Premium uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilecekler. 

  Youtube Premium Hizmeti O Kullanıcılar için Ücretsiz!

  Youtube Premium hizmeti hem reklamsız hizmet sunuyor hem de bunun yanında farklı avantajları beraberinde getiriyor. Arka planda video oynatma ve video indirme seçenekleri de sunuyor. Platform, kendilerine uzun zamandır bağlı ve aktif olan kullanıcıları için harekete geçti. Sadık müşterilerin belirlenmesinin ardından kullanıcılar 12 aylık Youtube Premium hizmetini ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler. 

  Bu durum bir kullanıcının kendisine gelen bildirimi sosyal medyada paylaşması ile ortaya çıktı. 2222 günlük ücretli Premium aboneliğinin ardından ‘Kutlama Zamanı’ adı altında bir bildirim aldığı ve ücretsiz faydalanma fırsatına eriştiği ortaya çıktı. Bu ise 6 yıldan fazla bir süreye denk geliyor. Kullanıcının ana sayfasına düşen kutlama bildirimi hediye ve konfeti görüntüsüyle ortaya çıktı. 

  Yıllık Youtube Premium Aboneliği Ücreti Ne Kadar?

  Değerlendirmelere göre yıllık Youtube Premium planının ücreti 169.99 lira olarak açıklandı. Video izlemeyi sevenler için pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Satın almadan önce deneme yapma imkanı da bulunuyor. Yeni bildirim sonrasında kullanıcılar Youtube Premium abonelik tarihlerini bulmak istediler. Bunun için;

  • Telefonunuzdan Youtube uygulamasını açın. 
  • Sağ üst köşede yer alan Avatar üzerinde tıklayın.
  • ‘Premium avantajlarınız’ sekmesine giriş yapın.
  • Sekme üzerinde ‘Üyelikten İtibaren’ seçeneğine tıklayarak asıl abone olduğunuz tarihi bulabilirsiniz. 

  Youtube Premium abonelik süresini dolduranlar için platform tebrik maillerini ve bildirimlerini göndermeye başladı. Pek çok kullanıcının yeni dönemde bir yıl hediye kullanım haklarına sahip olmaları bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Firefox'un Android Sürümü Güncelleniyor: 400'den Fazla Yeni Uzantı Geliyor!

  Firefox'un Android sürümü için 400'den fazla yeni uzantının eklenmesi, mobil internet deneyimini nasıl değiştirecek?

  Google Uygulaması Güncelleniyor: Aramayı Kolaylaştıracak Yeni Tasarım Geliyor!

  Google, Android'lerde arama deneyimini iyileştirecek özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellik, aramayı kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlıyor.

  WhatsApp'tan Masaüstü Kullanıcılarına Sürpriz: Sevilen Özellik Geri Geliyor!

  WhatsApp, Web ve masaüstünde daha önce yer alan bir özelliği yeniden kullanıma sunuyor. Artık platformlardan 'Bir Kez Görüntüle' özelliğine erişim mümkün olacak!

  Youtube'dan Kullanıcılarına Ödül: Premium Hediyesi Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et