R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!

  2017’ye kadar yalnızca metin tabanlı yapılan durum güncellemeleri, yerini fotoğraf ve videolu paylaşımlara bırakmıştı. Son gelen güncellemeyle Whatsapp durumlarında sesli mesaj da paylaşılabilecek!

  Arin Arslan Arin Arslan 15.07.2022 17:21 1280 1 dk okuma süresi
  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Şimdilik yalnızca beta kullanıcılarının erişimine açık olan yeni güncelleme, kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak. 

  Voice Status özelliği nedir?

  Whatsapp’ın “Hikayeler” sekmesinde metin, fotoğraf ve video paylaşılmasına ek olarak artık sesli mesaj ve ses dosyaları da paylaşılabilecek. Henüz kaç saniye ve kaç MB’a kadar yükleme yapılacağı belli olmasa da, Beta kullanıcıları tarafından aktif kullanılabiliyor. 

  Durum sekmesine yeni buton eklenecek!

  Durum sekmesinde halihazırda bulunan kamera ve kalem ikonuna ek olarak mikrofon butonu da eklenecek. Bu butonla doğrudan ses kaydı paylaşılabildiği gibi, cihazda bulunan herhangi bir ses dosyası da paylaşabilecek. 

  WhatsApp beta for Android 2.22.16.3 sürümü ile kullanıma sunulan bu özellik, kişilerin rehberinde bulunan diğer kullanıcılarla paylaşmasını sağlayacak. 

  Özelliğin diğer tüm kullanıcılara ne zaman açılacağı konusunda ise henüz resmi olarak net bir tarih belirlenmedi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Bir Çağ Mı Başlıyor? Dünyanın İlk Uluslararası Holografik Işınlanması Gerçekleşti!

  Western Ontario Üniversitesi'nde bir grup araştırmacının çalışmaları üzerine, dünya üzerinde ilk defa uluslararası holografik ışınlanma gerçekleşti. Detaylar haberimizde..

  Apple Watch Series 8 Pro Pil Ömrüyle Yeni Bir Rekora İmza Atabilir!

  Apple'nin 2022 sonuna kadar piyasaya sürmeyi hedeflediği yeni akıllı saat serisi "Watch Series 8" için pil ömründe devrim yapacağı iddia edildi.

  Elif 1043

  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!

  The Lord of the Rings: Gollum oyununu geliştiren stüdyo tarafından yapılan yeni açıklama, oyunu merakla bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü The Lord of the Rings Gollum'a 2.erteleme kararı geldi. İşte oyunun yeni çıkış tarihi!

  Google, Yapay Zekayı Bir Servisine Daha Dahil Etti!

  Google, Youtube Music kullanıcılarının daha zengin içerikleri kapsayan, beğenebileceği listeler oluşturmada yeni yapay zeka teknolojisini kullanacak.

  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et