R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!

  2017’ye kadar yalnızca metin tabanlı yapılan durum güncellemeleri, yerini fotoğraf ve videolu paylaşımlara bırakmıştı. Son gelen güncellemeyle Whatsapp durumlarında sesli mesaj da paylaşılabilecek!

  Arin Arslan Arin Arslan 15.07.2022 17:21 1338 1 dk okuma süresi
  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Şimdilik yalnızca beta kullanıcılarının erişimine açık olan yeni güncelleme, kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak. 

  Voice Status özelliği nedir?

  Whatsapp’ın “Hikayeler” sekmesinde metin, fotoğraf ve video paylaşılmasına ek olarak artık sesli mesaj ve ses dosyaları da paylaşılabilecek. Henüz kaç saniye ve kaç MB’a kadar yükleme yapılacağı belli olmasa da, Beta kullanıcıları tarafından aktif kullanılabiliyor. 

  Durum sekmesine yeni buton eklenecek!

  Durum sekmesinde halihazırda bulunan kamera ve kalem ikonuna ek olarak mikrofon butonu da eklenecek. Bu butonla doğrudan ses kaydı paylaşılabildiği gibi, cihazda bulunan herhangi bir ses dosyası da paylaşabilecek. 

  WhatsApp beta for Android 2.22.16.3 sürümü ile kullanıma sunulan bu özellik, kişilerin rehberinde bulunan diğer kullanıcılarla paylaşmasını sağlayacak. 

  Özelliğin diğer tüm kullanıcılara ne zaman açılacağı konusunda ise henüz resmi olarak net bir tarih belirlenmedi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  WhatsApp Yeni Özellik Mesajı Atacak!

  WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ortaya çıkan yeni bir özellik dikkatleri üzerine çekti. Buna göre WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj gönderecek.

  Oppo A1 Pro Fiyatıyla Birlikte Tanıtıldı! Özellikleri Neler?

  OPPO A1 Pro, vitrindeki yerini almaya başladı. Özellikle kamerasıyla ön plana çıkan cihazın fiyatı ise özelliklerine göre 254 ile 325 dolar aralığında olacak!

  Whatsapp’tan Bir Garip Yenilik: Duruma Sesli Mesaj Eklenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et