R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!

  WhatsApp, gelecek günlerde uygulamaya yeni ekleyeceği özellikleri duyurdu. Bu özellikler sayesinde son görülme, profil fotoğrafı ve kişisel bilgileri gizlemek için istediğiniz kişileri seçebileceksiniz.

  Utku Biçer | Wallace Utku Biçer | Wallace 17.04.2022 00:33 348 2 dk okuma süresi
  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, son günlerde sık sık yeni güncellemeler ile birçok yeni özellik eklemeye devam ediyor. Özellikle son açıklamalarda emojilerle mesajlara tepki verme özelliği tüm kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve ilgi duymuştu. 

  WhatsApp, son görülmeyi tamamen kapatmayı uzun zaman önce kullanıcılara sunmuştu. Birçok kullanıcı da bu özellik çıktığı gibi son görülmesini kapatarak, kabuğuna çekilmişti. Şimdi gündemde olan son güncelleme ile bu özellik, tam da kullanıcıların istediği şekilde şekillenecek. Son görülmelerinizin kimlere gözükebileceğini seçmenize olanak sağlayacak bu özellik merakla bekleniyor.

  Whatsapp istediğiniz kişilere görülmeyi kapatma nasıl yapılır?

  WhatsApp Son Görülme Ayarlarını Gizleme

  Geçtiğimiz aylarda yeni değişikler üzerinde çalışmaya başlayan WhatsApp, “Son Görülme” durumu hakkında da çalışmalara başladığını belirtmişti. Bahsettiğimiz bu özellik 22.9.0.70 beta sürümüyle birlikte beta kullanıcılarının beğenisine sundu. Bu özellikte seçtiğiniz kullanıcılar sizin son görülmenizi göremeyeceği gibi siz de onların son görülme zamanını göremeyeceksiniz. Tıpkı şuanda aktif olarak kullanılabilen son görülme özelliğindeki ‘hiç kimse’ seçeneği gibi. Bu ayarı kullanmak için kullanıcılar, ‘Gizlilik sekmesindeki ‘Son Görülme’ ayarlarına giderek, yeni eklenen ‘Şunlar Dışında Kişilerim’ seçeneğinden son görülme zamanını gizlemek istediği kişileri seçebilecek. 

  Bununla beraber WhatsApp, bu özelliği hem profil fotoğrafı için hem de diğer özellikler için de getirmeye hazırlanıyor. Yine son görülme zamanı için uyguladığınız yöntemi izleyerek profil fotoğrafınızı ve kişisel bilgilerinizi de gizlemeniz mümkün olacak. Bu özellikler için de yine gizleyeceğiniz kişilerin siz de profil fotoğrafını ve kişisel bilgilerini göremeyeceksiniz. Sunulacak yeni özellikle beraber birçok kullanıcının fotoğrafı gidecek gibi gözüküyor!

  WhatsApp’ın getireceği bu yeni özellik konusunda bizimle fikirlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1130

  F1 Şampiyonu Fernando Alonso Yeni Takımını Duyurdu!

  Formula 1'de 4 defa şampiyonluk yaşayan Sebastian Vettel, kariyerini sezon sonunda noktalayacağını açıklamıştı. Aston Martin Racing ise Vettel'den boşalan sürücü koltuğuna 2 şampiyonluğu olan Fernando Alonso ile doldurdu. İşte anlaşmanın detayları!

  Witcher 3 Geliştiricileri Yeni Oyununu Duyurdu! İşte Yeni Aksiyon Oyunu!

  The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunları sunan CD Projekt Red'in geliştirici grubunda yer alan eski çalışanları geçen hafta "Dark Passenger" adında yeni bir oyun stüdyosu kurduklarını açıklamıştı. Yeni oyun stüdyosu şimdiyse ilk oyununu duyurdu!

  Meta 10 Yıl Sonra İlk Defa Düşüş Yaşadı!

  Meta, 2022 ikinci çeyrek dönemine ilişkin mali raporlarını açıkladı. Açıklanan mali raporlara göre çatı şirket Meta, gelir ve net kar değerlerinde düşüş yaşadı. Kullanıcı sayısı artmaya devam ederken 10 yıl sonra ilk defa yaşanan bu düşüş şaşırttı.

  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et