R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!

  WhatsApp, gelecek günlerde uygulamaya yeni ekleyeceği özellikleri duyurdu. Bu özellikler sayesinde son görülme, profil fotoğrafı ve kişisel bilgileri gizlemek için istediğiniz kişileri seçebileceksiniz.

  Utku Biçer | Wallace
  Utku Biçer | Wallace R10 Editörü
  17.04.2022 00:33 997 2 dk okuma süresi
  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, son günlerde sık sık yeni güncellemeler ile birçok yeni özellik eklemeye devam ediyor. Özellikle son açıklamalarda emojilerle mesajlara tepki verme özelliği tüm kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve ilgi duymuştu. 

  WhatsApp, son görülmeyi tamamen kapatmayı uzun zaman önce kullanıcılara sunmuştu. Birçok kullanıcı da bu özellik çıktığı gibi son görülmesini kapatarak, kabuğuna çekilmişti. Şimdi gündemde olan son güncelleme ile bu özellik, tam da kullanıcıların istediği şekilde şekillenecek. Son görülmelerinizin kimlere gözükebileceğini seçmenize olanak sağlayacak bu özellik merakla bekleniyor.

  Whatsapp istediğiniz kişilere görülmeyi kapatma nasıl yapılır?

  WhatsApp Son Görülme Ayarlarını Gizleme

  Geçtiğimiz aylarda yeni değişikler üzerinde çalışmaya başlayan WhatsApp, “Son Görülme” durumu hakkında da çalışmalara başladığını belirtmişti. Bahsettiğimiz bu özellik 22.9.0.70 beta sürümüyle birlikte beta kullanıcılarının beğenisine sundu. Bu özellikte seçtiğiniz kullanıcılar sizin son görülmenizi göremeyeceği gibi siz de onların son görülme zamanını göremeyeceksiniz. Tıpkı şuanda aktif olarak kullanılabilen son görülme özelliğindeki ‘hiç kimse’ seçeneği gibi. Bu ayarı kullanmak için kullanıcılar, ‘Gizlilik sekmesindeki ‘Son Görülme’ ayarlarına giderek, yeni eklenen ‘Şunlar Dışında Kişilerim’ seçeneğinden son görülme zamanını gizlemek istediği kişileri seçebilecek. 

  Bununla beraber WhatsApp, bu özelliği hem profil fotoğrafı için hem de diğer özellikler için de getirmeye hazırlanıyor. Yine son görülme zamanı için uyguladığınız yöntemi izleyerek profil fotoğrafınızı ve kişisel bilgilerinizi de gizlemeniz mümkün olacak. Bu özellikler için de yine gizleyeceğiniz kişilerin siz de profil fotoğrafını ve kişisel bilgilerini göremeyeceksiniz. Sunulacak yeni özellikle beraber birçok kullanıcının fotoğrafı gidecek gibi gözüküyor!

  WhatsApp’ın getireceği bu yeni özellik konusunda bizimle fikirlerinizi paylaşmayı ihmal etmeyin. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung, Bazı Cihazlarda Güncelleme Desteğini Sonlandırıyor: İşte Güncelleme Almayacak Modeller!

  Samsung, Galaxy A51 5G, A41 ve M01 için güncelleme desteğini sonlandırıyor. Cihazlar artık yeni Android sürümleri almayacak, ancak güvenlik yamaları gelebilir.

  AMD Ryzen 9 9900X Oyun Testine Girdi: İşte Sonuçlar!

  AMD'nin Zen 5 mimarisiyle güçlendirilmiş Ryzen 9 9900X işlemcisi, Avatar: Frontiers of Pandora oyununda 1080p çözünürlükte ortalama 229 FPS performans sergiledi.

  800 Bin TL'ye Sıfır Faiz Araç Kredisi Kampanyası 20 Mayıs'ta Sona Eriyor!

  Togg, T10X modelini kullanıcılarla buluşturmaya devam ederken, 800 bin TL'ye sıfır faiz kampanyası 20 Mayıs Pazartesi günü sona eriyor. Süreci devam eden ve aktif siparişi olan kullanıcılar,

  New York Borsası Haftanın Son İşlem Gününe Yatay Seyirle Başladı

  New York Borsası haftanın son işlem gününe yatay seyirle açıldı. Açılışta Dow Jones endeksi yüzde 0,11 artışla 39.911,72 puana çıkarken, S&P 500 endeksi yüzde 0,11 artarak 5.303,10 puana ve Nasdaq endeksi yüzde 0,06 artışla 16.708,49 puana tırmandı.

  WhatsApp, Son Görülmenizi İstediğiniz Kişilere Kapatma Özelliğini Duyurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et