R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcıların sohbetlerini daha rahat yönetebilmeleri için tasarlanmış yeni bir filtreleme özelliğinin test sürecine başladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.12.2023 15:38 1306 1 dk okuma süresi
  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, iletişim deneyimini daha da iyileştiren filtreleme özelliğini test etmeye başladı. Bu yenilik, sohbet listelerini ‘Okunmamış, Kişiler ve Gruplar’ gibi kategorilere ayıran filtrelerle kullanıcıların mesajlaşma süreçlerini basitleştirecek ve hızlandıracak. Örneğin ‘Okunmamış’ filtresi, kullanıcıların okunmamış tüm mesajlarını bir araya getirerek hiçbir önemli bildirimi kaçırmamalarını sağlayacak. ‘Gruplar’ filtresi ise grup sohbetlerine hızlı bir şekilde erişim imkanı sunarak kullanıcıların, zaman yönetimini kolaylaştıracak.

  Kişisel Sohbetler İçin ‘Kişiler’ Filtresi

  ‘Kişiler’ filtresi, kullanıcıların rehberlerinde kayıtlı kişilerden gelen mesajları bir araya toplayarak kişisel ve iş iletişimini ayrıştırmada büyük bir kolaylık sağlayacak. Bu özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları, kişisel sohbetlerine daha düzenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

  Şu anda beta test kullanıcılarına sunulan bu özellik, WhatsApp'ın kullanıcı deneyimini nasıl geliştirdiğine dair önemli ipuçları veriyor. Yakın zamanda tüm kullanıcılara açılması beklenen bu özellik, WhatsApp'ın sürekli gelişen ve kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanan yaklaşımının bir göstergesi. WhatsApp, bu ve benzeri özelliklerle iletişim platformlarında liderliğini pekiştirmeye devam ediyor.

  Yakın zamanda WhatsApp'a eklenen başka bir özellik ise sohbetlerdeki mesajların sabitlenebilmesi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, önemli mesajları sohbetlerin en üstünde tutarak, onlara hızlı ve kolay erişim sağlayabiliyorlar.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'da resim içinde resim fonksiyonunu herkese açıyor. Şimdilik premium kullanıcılarına özel bu özellik hakkında yakında açıklama gelecek!

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et