R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcıların sohbetlerini daha rahat yönetebilmeleri için tasarlanmış yeni bir filtreleme özelliğinin test sürecine başladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.12.2023 15:38 1391 1 dk okuma süresi
  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, iletişim deneyimini daha da iyileştiren filtreleme özelliğini test etmeye başladı. Bu yenilik, sohbet listelerini ‘Okunmamış, Kişiler ve Gruplar’ gibi kategorilere ayıran filtrelerle kullanıcıların mesajlaşma süreçlerini basitleştirecek ve hızlandıracak. Örneğin ‘Okunmamış’ filtresi, kullanıcıların okunmamış tüm mesajlarını bir araya getirerek hiçbir önemli bildirimi kaçırmamalarını sağlayacak. ‘Gruplar’ filtresi ise grup sohbetlerine hızlı bir şekilde erişim imkanı sunarak kullanıcıların, zaman yönetimini kolaylaştıracak.

  Kişisel Sohbetler İçin ‘Kişiler’ Filtresi

  ‘Kişiler’ filtresi, kullanıcıların rehberlerinde kayıtlı kişilerden gelen mesajları bir araya toplayarak kişisel ve iş iletişimini ayrıştırmada büyük bir kolaylık sağlayacak. Bu özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları, kişisel sohbetlerine daha düzenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

  Şu anda beta test kullanıcılarına sunulan bu özellik, WhatsApp'ın kullanıcı deneyimini nasıl geliştirdiğine dair önemli ipuçları veriyor. Yakın zamanda tüm kullanıcılara açılması beklenen bu özellik, WhatsApp'ın sürekli gelişen ve kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanan yaklaşımının bir göstergesi. WhatsApp, bu ve benzeri özelliklerle iletişim platformlarında liderliğini pekiştirmeye devam ediyor.

  Yakın zamanda WhatsApp'a eklenen başka bir özellik ise sohbetlerdeki mesajların sabitlenebilmesi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, önemli mesajları sohbetlerin en üstünde tutarak, onlara hızlı ve kolay erişim sağlayabiliyorlar.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp’a Sohbet Filtreleme Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et