R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  Resmî açıklama WhatsApp ekibinden geldi. WhatsApp fotoğraf kalitesi için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Özellik henüz beta sürecinde.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  24.01.2023 16:22 1167 1 dk okuma süresi
  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, her güncellemede sunduğu yeniliklerle insanların ilgisini çekmeye çalışıyor. Bu güncellemede WhatsApp uygulamasının sağladığı önemli bir yenilik karşımıza çıkmakta. Bazı kullanıcıların en büyük dertlerinden birisi, fotoğraf kalitesiydi. WhatsApp, fotoğrafı sıkıştırdığı için kalite düşüyordu. Yeni gelen beta güncellemesinde bu sorun çözülecek.

  WhatsApp fotoğraf kalitesi daha yüksek olacak

  WhatsApp ekibi, Android için yeni bir beta sürümü yayınladı. Yayınlanan beta güncellemesinde dikkat çeken yeniliklerden birisi sıkıştırmasız fotoğraf yüklemek. WhatsApp’ta varsayılan olarak fotoğraf kalitesi için ayarlar bulunuyordu. Bu ayarlar otomatik, en iyi kalite ve veri tasarrufu idi. En iyi kalite ayarında dahi sıkıştırma işlemi uygulanıyordu.

  Yeniliğe göre artık fotoğraflar, sıkıştırılmadan orijinal bir şekilde gönderilebilecek. Bunun için yeni bir ayar eklenecek. Bu ayar sayesinde fotoğraf kalitesi değişmemiş olacak. Özetle orijinal kalitede fotoğrafları karşı tarafa göndermek artık mümkün.

  Yeni özelliğin resmî olarak ne zaman tam sürüme geleceği bilinmiyor. WhatsApp fotoğraf kalitesi sıkıştırmama yeniliğinin birçok kişi için faydalı olması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Ücretli ChatGPT Resmî Olarak Yayınlandı!

  Ücretli ChatGPT aboneliği resmî olarak duyuruldu. OpenAI, bununla ilgili bir açıklama yayınladı. İşte o açıklamadan satır başları.

  CD Projekt RED Oyunlarına Zam Geldi: %433 Zam!

  CD Projekt RED oyunlarına %433 oranında zam yapıldı. Yaşanan fiyat artışları oyuncuların da tepkisine yol açtı!

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  WhatsApp'ın Mac Beta sürümü, kullanıcılara sunuldu. Açık beta süreci boyunca artık Mac kullanıcıları, WhatsApp’ı kullanabilecekler.

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  WhatsApp fotoğraf kalitesi için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Buna göre artık fotoğraflar, sıkıştırılmadan orijinal bir şekilde gönderilebilecek.

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et