R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  Resmî açıklama WhatsApp ekibinden geldi. WhatsApp fotoğraf kalitesi için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Özellik henüz beta sürecinde.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  24.01.2023 16:22 1758 1 dk okuma süresi
  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, her güncellemede sunduğu yeniliklerle insanların ilgisini çekmeye çalışıyor. Bu güncellemede WhatsApp uygulamasının sağladığı önemli bir yenilik karşımıza çıkmakta. Bazı kullanıcıların en büyük dertlerinden birisi, fotoğraf kalitesiydi. WhatsApp, fotoğrafı sıkıştırdığı için kalite düşüyordu. Yeni gelen beta güncellemesinde bu sorun çözülecek.

  WhatsApp fotoğraf kalitesi daha yüksek olacak

  WhatsApp ekibi, Android için yeni bir beta sürümü yayınladı. Yayınlanan beta güncellemesinde dikkat çeken yeniliklerden birisi sıkıştırmasız fotoğraf yüklemek. WhatsApp’ta varsayılan olarak fotoğraf kalitesi için ayarlar bulunuyordu. Bu ayarlar otomatik, en iyi kalite ve veri tasarrufu idi. En iyi kalite ayarında dahi sıkıştırma işlemi uygulanıyordu.

  Yeniliğe göre artık fotoğraflar, sıkıştırılmadan orijinal bir şekilde gönderilebilecek. Bunun için yeni bir ayar eklenecek. Bu ayar sayesinde fotoğraf kalitesi değişmemiş olacak. Özetle orijinal kalitede fotoğrafları karşı tarafa göndermek artık mümkün.

  Yeni özelliğin resmî olarak ne zaman tam sürüme geleceği bilinmiyor. WhatsApp fotoğraf kalitesi sıkıştırmama yeniliğinin birçok kişi için faydalı olması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et