R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek

  Twitter, ilerleyen günlerde Blue kullanıcılarının test etmesi için tweet düzenleme özelliğini bir seçenekle beraber yayınlayacak. Analistler, bu özelliğin tweet geçmişinizi saklanabilir hale getireceğini düşünüyor.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  18.04.2022 13:31 1086 2 dk okuma süresi
  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyanın kullanmış olduğu sosyal medya platformu Twitter, çalışmalarına devam ettiği özelliklerle birlikte kullanıcılarına daha fazla kullanışlı bir platform sergilemek istiyor. Rakiplere nazaran çok az yenilik sunan Twitter, yeni ve beklenen bir özellik için çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

  Tweetler düzenlendiğinde iz bırakacak

  Twitter, çok fazla kişinin beklemiş olduğu bir özelliği kısa süre sonra platforma dahil etmek için hazırlanıyor. Kullanıcıların atmış oldukları tweetlerin daha sonra düzenlenebilir olmasını sağlayacak bir özelliği test ediyor. Yeni özelliği bekleyen kullanıcılar dışında bu özelliğin gelecek olmasına eleştirisel yaklaşan kullanıcılarda bulunuyor.

  Yeni özelliğin gelecek olmasına olumsuz bakan kullanıcıların ortak fikri, düzenlenebilir tweetlerin platformun ana konusuna zıt düşmesi oluyor. Ancak, Twitter’ın bu konuda çok güzel bir hamlesi bulunuyor. Platform, özellikle beraber tweet düzeltilebilir olsa bile önceki sürümleri gösterecek bir seçenekle beraber yeni özelliği getirmeyi planlıyor. Fakat sızıntılarıyla tanınan Alessandro Paluzzi, böyle bir özelliğin platform tarafından henüz geliştirilme aşamasında olmadığını belirtti.

  Sosyal medya platformu Twitter ile alakalı bilgiler sunan ünlü Jane Manchun Wong’un sunmuş olduğu bilgiler neticesinde detaylar ortaya çıkıyor. Wong’a göre özellik platform içerisinde çok fazla kullanışlı olacak. Ayrıca Twitter, konu hakkında net bir açıklama henüz yapmadı. Çünkü platform yetkilileri son zamanlarda Elon Musk ile çok yakından ilgileniyor.

  Elon Musk ve Twitter’ın çok tartışmaya neden olan ortaklık konuşmaları henüz devam ediyor. Sosyal medya platformu üzerinden atmış olduğu tweetler ile adından defalarca söz ettiren Musk, sosyal platforma ortak olmak için çok farklı bir yol izliyor. Dünyanın tanımış olduğu iş adamı Twitter’ın yüzde 9,2 hissesine sahip olduktan sonra gözünü uygulamanın tamamına dikerek şirket içerisinde çok sallantılı anlara neden oldu.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bülent İpek
   Bülent İpek 1 yıl önce
   Elon musk her ipte oynuyor. Kriptodan elini çekti sosyal medyaya göz dikti bu seferde

  İlgili İçerikler:

  TCL, Yeni Oyuncu Monitörünü Tanıttı: İşte İlk Görüntüler!

  TCL, yeni monitör serisini tanıttı. Seride 31 inç büyüklüğe, 4K çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızıyla kubbe şeklinde kavisli OLED oyuncu monitörü öne çıktı.

  One UI 6.1 Güncellemesi ile Gelen Yenilik: Gelişmiş Pil Koruma Özelliği!

  Samsung'un One UI 6.1 güncellemesi, Galaxy cihazları için gelişmiş pil koruma modları sunarak pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.

  GeForce Now’a 17 Yeni Game Pass Oyunu Ekleniyor: İşte Detaylar!

  GeForce Now by Game+ hizmeti, kütüphanesini genişletiyor. Platforma tam 17 yeni oyun ekleniyor ve bunlar arasında popüler Game Pass oyunları da bulunuyor.

  Threads’e ‘Hashtag’ Özelliği Geldi: İşte Detaylar!

  Instagram'ın geliştirdiği ve X'e alternatif olarak çıkarılan Threads, güncellemelerle gelişiyor. Şimdi de Threads, yenilikçi hashtag sistemini kullanıma sundu.

  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et