R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek

  Twitter, ilerleyen günlerde Blue kullanıcılarının test etmesi için tweet düzenleme özelliğini bir seçenekle beraber yayınlayacak. Analistler, bu özelliğin tweet geçmişinizi saklanabilir hale getireceğini düşünüyor.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  18.04.2022 13:31 861 2 dk okuma süresi
  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyanın kullanmış olduğu sosyal medya platformu Twitter, çalışmalarına devam ettiği özelliklerle birlikte kullanıcılarına daha fazla kullanışlı bir platform sergilemek istiyor. Rakiplere nazaran çok az yenilik sunan Twitter, yeni ve beklenen bir özellik için çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

  Tweetler düzenlendiğinde iz bırakacak

  Twitter, çok fazla kişinin beklemiş olduğu bir özelliği kısa süre sonra platforma dahil etmek için hazırlanıyor. Kullanıcıların atmış oldukları tweetlerin daha sonra düzenlenebilir olmasını sağlayacak bir özelliği test ediyor. Yeni özelliği bekleyen kullanıcılar dışında bu özelliğin gelecek olmasına eleştirisel yaklaşan kullanıcılarda bulunuyor.

  Yeni özelliğin gelecek olmasına olumsuz bakan kullanıcıların ortak fikri, düzenlenebilir tweetlerin platformun ana konusuna zıt düşmesi oluyor. Ancak, Twitter’ın bu konuda çok güzel bir hamlesi bulunuyor. Platform, özellikle beraber tweet düzeltilebilir olsa bile önceki sürümleri gösterecek bir seçenekle beraber yeni özelliği getirmeyi planlıyor. Fakat sızıntılarıyla tanınan Alessandro Paluzzi, böyle bir özelliğin platform tarafından henüz geliştirilme aşamasında olmadığını belirtti.

  Sosyal medya platformu Twitter ile alakalı bilgiler sunan ünlü Jane Manchun Wong’un sunmuş olduğu bilgiler neticesinde detaylar ortaya çıkıyor. Wong’a göre özellik platform içerisinde çok fazla kullanışlı olacak. Ayrıca Twitter, konu hakkında net bir açıklama henüz yapmadı. Çünkü platform yetkilileri son zamanlarda Elon Musk ile çok yakından ilgileniyor.

  Elon Musk ve Twitter’ın çok tartışmaya neden olan ortaklık konuşmaları henüz devam ediyor. Sosyal medya platformu üzerinden atmış olduğu tweetler ile adından defalarca söz ettiren Musk, sosyal platforma ortak olmak için çok farklı bir yol izliyor. Dünyanın tanımış olduğu iş adamı Twitter’ın yüzde 9,2 hissesine sahip olduktan sonra gözünü uygulamanın tamamına dikerek şirket içerisinde çok sallantılı anlara neden oldu.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bülent İpek
   Bülent İpek 9 ay önce
   Elon musk her ipte oynuyor. Kriptodan elini çekti sosyal medyaya göz dikti bu seferde

  İlgili İçerikler:

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  YouTube Ortak Yayın Özelliğini Duyurdu!

  YouTube yayıncıları artık canlı yayınlarını ortak yapabilecek. YouTube içerik üreticilerine büyük kolaylık getirecek, ortak yayın özelliğinin detayları belli oldu.

  Twitter'ın Yeni Özelliği Artık Tweet Geçmişinizi Gösterecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et