R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra platforma pek çok değişikliğin geleceği belirtiliyor. Onlardan birisi de tweet’lere verilen yanıtları, tweet sahibi beğendiğinde simge görünecek.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 14.05.2022 17:22 1386 1 dk okuma süresi
  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Elon Musk’un satın aldığı Twitter, pek çok yeniliğe gebe durumda. Çok sayıda iddianın dolaştığı Twitter’da ortaya çıkan bazı yeni özellikler gündemde yer buluyor. Platformdaki getirileceği belirtilen yeni özellik iddialarından birisi de tweet’lere gelen yanıtların gönderi sahibi tarafından beğenilmesi durumunda “gönderi sahibi tarafından beğenildi” simgesinin gelmesi oldu.

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Twitter’ın yeni gelecek özelliği “Yazar Tarafından Beğenildi” olarak isimlendirilecek. Platformdaki bu yeni etiket tweet’i paylaşan kişinin, tweet’e gelen yanıtları beğendiğinde görüleceği belirtiliyor. 

  Ortaya çıkan görsellere göre tweet sahibi yanıtı/yanıtları beğendiğinde ilgili yanıtın hemen üstünde pembe bir kalp simgesi ve “by Author(yazar tarafından)” yazısı çıkacak. Bu simge tweet’e bakan diğer tüm kullanıcılar tarafından da görülebilecek.

  Twitter’ın “yazar tarafından beğenildi” simgesi gibi bir özelliği getirmesinin kullanıcı deneyimi ve etkileşim bakımından ne kadar etkili olacağı ise şuan için tartışmalı. Gelecek özelliğin gereksiz olduğunu düşünen kesimler kadar, çok faydalı olabileceğini düşünenlerde var. Özellikle ünlü veya popüler Twitter hesaplarından atılan tweet’lere verilen yanıtın tweet sahibi tarafından beğenilmesi oldukça faydalı da olabilir.

  Twitter’ın bu yeni beğenme özelliği ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Tesla Semi Teslimatına Başlandı! Tesla Semi Özellikleri!

  Tesla, 2017'den beri projesi geliştirilen Semi modelinin tanıtımını 2022 başında gerçekleştirmişti. Şirket, şimdi de teslimat sürecine başladı. İşte Tesla Semi özellikleri ve fiyatı!

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et