R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra platforma pek çok değişikliğin geleceği belirtiliyor. Onlardan birisi de tweet’lere verilen yanıtları, tweet sahibi beğendiğinde simge görünecek.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.05.2022 17:22 1642 1 dk okuma süresi
  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Elon Musk’un satın aldığı Twitter, pek çok yeniliğe gebe durumda. Çok sayıda iddianın dolaştığı Twitter’da ortaya çıkan bazı yeni özellikler gündemde yer buluyor. Platformdaki getirileceği belirtilen yeni özellik iddialarından birisi de tweet’lere gelen yanıtların gönderi sahibi tarafından beğenilmesi durumunda “gönderi sahibi tarafından beğenildi” simgesinin gelmesi oldu.

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Twitter’ın yeni gelecek özelliği “Yazar Tarafından Beğenildi” olarak isimlendirilecek. Platformdaki bu yeni etiket tweet’i paylaşan kişinin, tweet’e gelen yanıtları beğendiğinde görüleceği belirtiliyor. 

  Ortaya çıkan görsellere göre tweet sahibi yanıtı/yanıtları beğendiğinde ilgili yanıtın hemen üstünde pembe bir kalp simgesi ve “by Author(yazar tarafından)” yazısı çıkacak. Bu simge tweet’e bakan diğer tüm kullanıcılar tarafından da görülebilecek.

  Twitter’ın “yazar tarafından beğenildi” simgesi gibi bir özelliği getirmesinin kullanıcı deneyimi ve etkileşim bakımından ne kadar etkili olacağı ise şuan için tartışmalı. Gelecek özelliğin gereksiz olduğunu düşünen kesimler kadar, çok faydalı olabileceğini düşünenlerde var. Özellikle ünlü veya popüler Twitter hesaplarından atılan tweet’lere verilen yanıtın tweet sahibi tarafından beğenilmesi oldukça faydalı da olabilir.

  Twitter’ın bu yeni beğenme özelliği ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et