R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra platforma pek çok değişikliğin geleceği belirtiliyor. Onlardan birisi de tweet’lere verilen yanıtları, tweet sahibi beğendiğinde simge görünecek.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.05.2022 17:22 1612 1 dk okuma süresi
  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Elon Musk’un satın aldığı Twitter, pek çok yeniliğe gebe durumda. Çok sayıda iddianın dolaştığı Twitter’da ortaya çıkan bazı yeni özellikler gündemde yer buluyor. Platformdaki getirileceği belirtilen yeni özellik iddialarından birisi de tweet’lere gelen yanıtların gönderi sahibi tarafından beğenilmesi durumunda “gönderi sahibi tarafından beğenildi” simgesinin gelmesi oldu.

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Twitter’ın yeni gelecek özelliği “Yazar Tarafından Beğenildi” olarak isimlendirilecek. Platformdaki bu yeni etiket tweet’i paylaşan kişinin, tweet’e gelen yanıtları beğendiğinde görüleceği belirtiliyor. 

  Ortaya çıkan görsellere göre tweet sahibi yanıtı/yanıtları beğendiğinde ilgili yanıtın hemen üstünde pembe bir kalp simgesi ve “by Author(yazar tarafından)” yazısı çıkacak. Bu simge tweet’e bakan diğer tüm kullanıcılar tarafından da görülebilecek.

  Twitter’ın “yazar tarafından beğenildi” simgesi gibi bir özelliği getirmesinin kullanıcı deneyimi ve etkileşim bakımından ne kadar etkili olacağı ise şuan için tartışmalı. Gelecek özelliğin gereksiz olduğunu düşünen kesimler kadar, çok faydalı olabileceğini düşünenlerde var. Özellikle ünlü veya popüler Twitter hesaplarından atılan tweet’lere verilen yanıtın tweet sahibi tarafından beğenilmesi oldukça faydalı da olabilir.

  Twitter’ın bu yeni beğenme özelliği ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et