R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra platforma pek çok değişikliğin geleceği belirtiliyor. Onlardan birisi de tweet’lere verilen yanıtları, tweet sahibi beğendiğinde simge görünecek.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 14.05.2022 17:22 1335 1 dk okuma süresi
  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Elon Musk’un satın aldığı Twitter, pek çok yeniliğe gebe durumda. Çok sayıda iddianın dolaştığı Twitter’da ortaya çıkan bazı yeni özellikler gündemde yer buluyor. Platformdaki getirileceği belirtilen yeni özellik iddialarından birisi de tweet’lere gelen yanıtların gönderi sahibi tarafından beğenilmesi durumunda “gönderi sahibi tarafından beğenildi” simgesinin gelmesi oldu.

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Tweet Sahibi Yanıtı Beğendiğinde Özel Simgeyle Gösterilecek!

  Twitter’ın yeni gelecek özelliği “Yazar Tarafından Beğenildi” olarak isimlendirilecek. Platformdaki bu yeni etiket tweet’i paylaşan kişinin, tweet’e gelen yanıtları beğendiğinde görüleceği belirtiliyor. 

  Ortaya çıkan görsellere göre tweet sahibi yanıtı/yanıtları beğendiğinde ilgili yanıtın hemen üstünde pembe bir kalp simgesi ve “by Author(yazar tarafından)” yazısı çıkacak. Bu simge tweet’e bakan diğer tüm kullanıcılar tarafından da görülebilecek.

  Twitter’ın “yazar tarafından beğenildi” simgesi gibi bir özelliği getirmesinin kullanıcı deneyimi ve etkileşim bakımından ne kadar etkili olacağı ise şuan için tartışmalı. Gelecek özelliğin gereksiz olduğunu düşünen kesimler kadar, çok faydalı olabileceğini düşünenlerde var. Özellikle ünlü veya popüler Twitter hesaplarından atılan tweet’lere verilen yanıtın tweet sahibi tarafından beğenilmesi oldukça faydalı da olabilir.

  Twitter’ın bu yeni beğenme özelliği ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sahibinden.com sıfır ve ikinci el otomobil satışlarına düzenleme getirdi

  Sıfır ve ikinci el satışına getirilen düzenleme ile birlikte artık sahibinden.com ‘da sadece yetkili bayiler sıfır otomobil satışı yapabilecek. Diğer ilan açan kişiler “sıfır” araç ilanı yayınlamayacak.

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Artık Tweet Yorumlarına Tweet Sahibi Tarafından Beğendi Simgesi Görülecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et