R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor

  Elon Musk, Twitter'ı sık sık yönetim kararlarını eleştirmek için kullanıyor. Son eleştirilere dayanamayan bir yöneticisi ise sitem etmeye başladı. İşte detaylar.

  Omer Dursun Omer Dursun 01.05.2022 13:24 1167 2 dk okuma süresi
  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor
  Son Düzenleme:

  Twitter'ın, Elon Musk'ın 44 milyar dolarlık satın alma teklifini kabul etmesinden sonra, Musk'ın şirket yöneticilerinin maaşlarını azaltabileceğini öne süren raporlar ortaya çıktı. 

  Twitter'ın politika, güvenlik baş yöneticisi ve baş hukuk görevlisi Vijaya Gadde, yılda 17 milyon dolar kazandığı işini kaybetmenin eşiğinde.

  Raporlara göre Musk, şirketin mevcut yönetimine güvenmediğini ve sosyal ağ için farklı planları olduğunu belirtti. Ancak Gadde'nin kovulması durumunda, 12,5 milyon dolarlık kıdem tazminat paketi almak zorunda.

  Elon Musk kadın düşmanı iddiası

  Twitter'da 86,4 milyon takipçisi olan ve şirketi 44 milyar dolara satın almak için bir anlaşma imzalayan Musk, genellikle Twitter'ın kararlarını eleştiren paylaşımlar yapıyor. 

  Twitter'ın yeni sahibi ile şirket yöneticisi arasındaki tartışma, Musk ve diğer birçok Twitter eleştirmeninin kadın düşmanı olduğunu iddia etmesine yol açtı. Twitter'ın küresel ortaklar başkanı Lara Cohen, Vijaya Gadde'yi hedef almasının ardından bu düşmanlık iddiasında bulunmuştu.

  Çalışma arkadaşlarına Twitter'ın geleceği hakkında konuşurken ağladığı bildirilen 48 yaşındaki Vijaya Gadde, Elon Musk'a karşı önyargı gösterdiği için eleştirildi. 

  Vijaya Gadde, 2011'den beri Twitter ile bağlantılı. Şirkette güven ve emniyet ile yasal ve kamu politikası işlevlerini denetleyen Gadde, genellikle tehlikeli konuşma ve taciz gibi hassas konuları ele almakla yetkili. 

  Platformdaki içeriğin nasıl yönetileceğine karar vermek Vijaya Gadde ve ekibinin işi. Bu yüzden son raporlar, Twitter ve Musk arasındaki anlaşmanın sonuçlandırılmasında da Gadde'nin rol oynadığını gösteriyor. 

  Peki siz Elon Musk ve Twitter yöneticileri arasındaki bu sürtüşme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter CEO'sunu herkesin önünde bot hesap konusunu tartışmaya davet etti. İşte Elon Musk ve Twitter arasındaki anlaşmazlıkta son gelişmeler!

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Dünya genelinde 8 ülkede hizmet veren Getir, depolarını fiziksel süpermarkete dönüştürme kararı aldı.

  Elif 1379
  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et