R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor

  Elon Musk, Twitter'ı sık sık yönetim kararlarını eleştirmek için kullanıyor. Son eleştirilere dayanamayan bir yöneticisi ise sitem etmeye başladı. İşte detaylar.

  Omer Dursun Omer Dursun 01.05.2022 13:24 1229 2 dk okuma süresi
  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor
  Son Düzenleme:

  Twitter'ın, Elon Musk'ın 44 milyar dolarlık satın alma teklifini kabul etmesinden sonra, Musk'ın şirket yöneticilerinin maaşlarını azaltabileceğini öne süren raporlar ortaya çıktı. 

  Twitter'ın politika, güvenlik baş yöneticisi ve baş hukuk görevlisi Vijaya Gadde, yılda 17 milyon dolar kazandığı işini kaybetmenin eşiğinde.

  Raporlara göre Musk, şirketin mevcut yönetimine güvenmediğini ve sosyal ağ için farklı planları olduğunu belirtti. Ancak Gadde'nin kovulması durumunda, 12,5 milyon dolarlık kıdem tazminat paketi almak zorunda.

  Elon Musk kadın düşmanı iddiası

  Twitter'da 86,4 milyon takipçisi olan ve şirketi 44 milyar dolara satın almak için bir anlaşma imzalayan Musk, genellikle Twitter'ın kararlarını eleştiren paylaşımlar yapıyor. 

  Twitter'ın yeni sahibi ile şirket yöneticisi arasındaki tartışma, Musk ve diğer birçok Twitter eleştirmeninin kadın düşmanı olduğunu iddia etmesine yol açtı. Twitter'ın küresel ortaklar başkanı Lara Cohen, Vijaya Gadde'yi hedef almasının ardından bu düşmanlık iddiasında bulunmuştu.

  Çalışma arkadaşlarına Twitter'ın geleceği hakkında konuşurken ağladığı bildirilen 48 yaşındaki Vijaya Gadde, Elon Musk'a karşı önyargı gösterdiği için eleştirildi. 

  Vijaya Gadde, 2011'den beri Twitter ile bağlantılı. Şirkette güven ve emniyet ile yasal ve kamu politikası işlevlerini denetleyen Gadde, genellikle tehlikeli konuşma ve taciz gibi hassas konuları ele almakla yetkili. 

  Platformdaki içeriğin nasıl yönetileceğine karar vermek Vijaya Gadde ve ekibinin işi. Bu yüzden son raporlar, Twitter ve Musk arasındaki anlaşmanın sonuçlandırılmasında da Gadde'nin rol oynadığını gösteriyor. 

  Peki siz Elon Musk ve Twitter yöneticileri arasındaki bu sürtüşme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Twitter, yakın dönemde renkli rozet sistemine geçiyor. Elon Musk'ın yaptığı açıklamaya göre uygulamada artık mavi, gri ve altın renkte rozetler bulunacak.

  Twitter Yöneticisi Sitem Etti: Elon Musk, Çalışanları Tehdit Ediyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et