R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!

  Twitter, yalnızca onaylı hesaplar için kullanılabilen hizmetler sunmaya başlıyor. Twitter'ın popüler uygulaması TweetDeck ise artık sadece Twitter Blue abonelerine özel olacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.07.2023 14:55 2357 1 dk okuma süresi
  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcıları için bir dönüm noktası olan Twitter Blue, hizmetlerini sadece onaylı hesaplar için kullanılabilir hale getiriyor. 

  Bu durum, kullanıcıların favori online kontrol paneli olan TweetDeck’i kullanabilmeleri için hesaplarının onaylı olması gerekliliğini beraberinde getiriyor. Yakın zamanda uygulanacak olan bu politika, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde etkileyebilir.

  TweetDeck Artık Ücretli

  Twitter'ın popüler aracı TweetDeck, kullanıcıların takip ettikleri hesapları farklı sütunlarda düzenlemeye ve içerikleri kolayca takip etmeye imkan tanıyan bir platformdu. 

  Şimdi ise bu hizmet yalnızca Twitter Blue abonelerinin kullanımına sunulacak. İşletmeler ve haber kuruluşları kadar kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bu araç, artık yalnızca belirli bir kullanıcı grubuna hitap edecek.

  Yeni Uygulamalar ve Sınırlamalar

  Twitter'ın CEO'su Musk, platforma bir dizi yeni uygulama getirerek kullanıcı deneyimini değiştirmeye yönelik adımlar atıyor. Doğrulanmamış hesaplar için her gün görüntülenebilecek tweet sayısının sınırlandırılması gibi değişiklikler, kullanıcıların platform üzerindeki faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek. 

  Bu uygulamalar, sosyal medya platformlarından veri toplaması kullanıcı deneyimini etkileyen yapay zeka şirketlerinin sistemlerine karşı bir önlem olarak görülüyor.

  Twitter Alternatifleri Yükselişte

  Bu yeni politikalar sonucunda, kullanıcılar artık Twitter alternatiflerine yönelmeye başladılar. 

  Mastodon ve yakında yayınlanacak Meta Threads, kullanıcıların ilgisini çekmeye başladı. Bu gelişmeler, Twitter Blue abonelerinin sayısının hızla düşmesine neden oldu.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  Almanya İskoçya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya İskoçya maçı ne oldu?

  EURO 2024'ün dikkat çekici maçlarından biri olan Almanya-İskoçya karşılaşması, futbolseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Münih'teki Allianz Arena'da oynanan maçta, Almanya'nın üstünlüğüyle devam eden mücadelede goller ve canlı skor takip

  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et