R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!

  Twitter, yalnızca onaylı hesaplar için kullanılabilen hizmetler sunmaya başlıyor. Twitter'ın popüler uygulaması TweetDeck ise artık sadece Twitter Blue abonelerine özel olacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.07.2023 14:55 2335 1 dk okuma süresi
  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!
  Son Düzenleme:

  Twitter kullanıcıları için bir dönüm noktası olan Twitter Blue, hizmetlerini sadece onaylı hesaplar için kullanılabilir hale getiriyor. 

  Bu durum, kullanıcıların favori online kontrol paneli olan TweetDeck’i kullanabilmeleri için hesaplarının onaylı olması gerekliliğini beraberinde getiriyor. Yakın zamanda uygulanacak olan bu politika, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde etkileyebilir.

  TweetDeck Artık Ücretli

  Twitter'ın popüler aracı TweetDeck, kullanıcıların takip ettikleri hesapları farklı sütunlarda düzenlemeye ve içerikleri kolayca takip etmeye imkan tanıyan bir platformdu. 

  Şimdi ise bu hizmet yalnızca Twitter Blue abonelerinin kullanımına sunulacak. İşletmeler ve haber kuruluşları kadar kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bu araç, artık yalnızca belirli bir kullanıcı grubuna hitap edecek.

  Yeni Uygulamalar ve Sınırlamalar

  Twitter'ın CEO'su Musk, platforma bir dizi yeni uygulama getirerek kullanıcı deneyimini değiştirmeye yönelik adımlar atıyor. Doğrulanmamış hesaplar için her gün görüntülenebilecek tweet sayısının sınırlandırılması gibi değişiklikler, kullanıcıların platform üzerindeki faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek. 

  Bu uygulamalar, sosyal medya platformlarından veri toplaması kullanıcı deneyimini etkileyen yapay zeka şirketlerinin sistemlerine karşı bir önlem olarak görülüyor.

  Twitter Alternatifleri Yükselişte

  Bu yeni politikalar sonucunda, kullanıcılar artık Twitter alternatiflerine yönelmeye başladılar. 

  Mastodon ve yakında yayınlanacak Meta Threads, kullanıcıların ilgisini çekmeye başladı. Bu gelişmeler, Twitter Blue abonelerinin sayısının hızla düşmesine neden oldu.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Oppo, Yapay Zekalı Air Glass 3'ü Duyurdu: Görünüşüyle Normal, Teknolojisiyle Olağanüstü!

  Oppo'nun Air Glass 3'ü, günlük yaşamda kullanım kolaylığı sunan, sesli asistanı ve yapay zekası ile dikkat çeken akıllı gözlükler arasında yer alıyor.

  Samsung Galaxy Ring'in Pil Ömrü Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring'in devrimsel pil ömrü ve özellikleri açıklandı! Sağlık izlemesinden tasarımına kadar bu yenilikçi aksesuar hakkında her şey bu haberde!

  Twitter Yeni Kısıtlama Getirdi: O Özellik Sadece Onaylı Hesaplara Açık Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et