R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Twitter renkli onay rozetleri ile beraber Twitter kullanıcılarını karşılayacak. Yeni rozetler hakkında bazı bilgiler şimdiden açıklandı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  26.11.2022 20:56 1845 2 dk okuma süresi
  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor
  Son Düzenleme:

  Twitter, son zamanlarda ilginç anlar yaşıyor. Elon Musk’ın satın almasıyla beraber düşüşe geçen firma, eski günlerini mumla arıyor. Elon Musk, Twitter’ın tekrardan güçlenmesi adına çeşitli çalışmalar içerisine girmiş durumda.

  Bilindiği üzere yakın zamanda Twitter Blue aboneliği alanlara mavi tik veriliyordu. Birçok şirket adına sahte doğrulanmış hesap açılması sebebiyle Elon Musk’a tepki gösterilmişti. Bu olayın ardından mavi tik sistemi kısa süreliğine kaldırıldı.

  Mavi tik olayının önüne her ne kadar geçilse de şirketler bu durumdan şikayetçi. Birçok şirket, mavi tik olayından sonra Twitter’dan reklamlarını çekmeye başladı. Şimdi ise Elon Musk, yeni bir duyuru yaptı. Bu duyuruda rozet sistemi hakkında birçok detaya yer veriliyor.

  Twitter renkli onay rozetleri duyuruldu

  Twitter, renkli rozet sistemine geçiyor. Yapılan açıklamaya göre uygulamada artık üç farklı renkte rozet bulunacak. Bu sayede hangi sayfanın ne amaçla bulunduğunun daha iyi anlaşılması hedefleniyor. Yeni duyurulan özelliğin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi yer almıyor. Bunun yanı sıra özelliğin ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı ile ilgili bir açıklama da yapılmadı.

  Buna ek olarak yapılan bir diğer açıklamada ikincil logodan bahsedildi. Eğer bir kuruluş, bir bireyi o kurumda çalıştığına dair doğrular ise kullanıcı, logo alacak. Bu logo, kurumun logosu olacak. Yani hangi kullanıcının hangi firmada çalıştığı bu şekilde belli olacak. Yeni sistemin önümüzdeki haftadan itibaren kullanılacağı açıklandı.

  Renkli onay rozetlerinin özellikleri

  Elon Musk’ın duyurmuş olduğu Twitter renkli onay rozetleri açıklandı. Üç farklı rozet bizleri karşılıyor. Bu rozetler altın, gri ve mavi renk olacak. Bunlardan birisi olan altın rozeti, şirketler için yer alıyor. Bir Twitter sayfasında altın rozeti bulunuyor ise o sayfa şirkete ait. Aynı zamanda şirket çalışanları için de bu durum geçerli. Şirket çalışanları, ek olarak şirket logosuna da sahip olacak.

  Bir diğer rozet olan gri renkli rozet ise devlet kurumları için bulunuyor. Devlet kurumlarına gri renkli rozet verilecek. Bunun yanı sıra bir diğer rozet olan mavi renkli rozet ise genel bir rozet. Bu rozete bireyler sahip olacak. Hem ünlüler hem de ünlü olmayanlar kullanabilecek. Doğrulama sisteminin nasıl olacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Baseus M2s Pro Geliyor: Güçlü Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip!

  Baseus M2s Pro, 52dB gürültü engelleme, Hi-Res ses kalitesi ve 35 saat batarya ömrü sunuyor. 45$ fiyatıyla mükemmel bir değer teklifi, müzikseverler için ideal.

  Nothing Phone 3 Yakında Geliyor: İşte Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

  Nothing Phone 3, Temmuz ayında çıkış yapıyor. Gelişmiş Qualcomm işlemci ve yenilikçi kamera özellikleriyle dikkat çeken model, büyük bir heyecan vadediyor.

  TikTok’a Ses Klonlama Özelliği Geliyor: 10 Saniyede Ses Klonlanabilecek!

  TikTok, yapay zeka ile kullanıcıların seslerini 10 saniyede klonlayacak. Böylece videolarda gerçek ses yerine AI oluşturulan seslerin kullanılması sağlanacak.

  Apple Watch Series X Geliyor: Şablonları Ortaya Çıktı!

  Apple Watch Series X, yenilikçi tasarımı ve manyetik kayış özelliği ile 9 Eylül'de tanıtılıyor. Uzun batarya ömrü ve ince kasa tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et