R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Twitter renkli onay rozetleri ile beraber Twitter kullanıcılarını karşılayacak. Yeni rozetler hakkında bazı bilgiler şimdiden açıklandı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  26.11.2022 20:56 1874 2 dk okuma süresi
  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor
  Son Düzenleme:

  Twitter, son zamanlarda ilginç anlar yaşıyor. Elon Musk’ın satın almasıyla beraber düşüşe geçen firma, eski günlerini mumla arıyor. Elon Musk, Twitter’ın tekrardan güçlenmesi adına çeşitli çalışmalar içerisine girmiş durumda.

  Bilindiği üzere yakın zamanda Twitter Blue aboneliği alanlara mavi tik veriliyordu. Birçok şirket adına sahte doğrulanmış hesap açılması sebebiyle Elon Musk’a tepki gösterilmişti. Bu olayın ardından mavi tik sistemi kısa süreliğine kaldırıldı.

  Mavi tik olayının önüne her ne kadar geçilse de şirketler bu durumdan şikayetçi. Birçok şirket, mavi tik olayından sonra Twitter’dan reklamlarını çekmeye başladı. Şimdi ise Elon Musk, yeni bir duyuru yaptı. Bu duyuruda rozet sistemi hakkında birçok detaya yer veriliyor.

  Twitter renkli onay rozetleri duyuruldu

  Twitter, renkli rozet sistemine geçiyor. Yapılan açıklamaya göre uygulamada artık üç farklı renkte rozet bulunacak. Bu sayede hangi sayfanın ne amaçla bulunduğunun daha iyi anlaşılması hedefleniyor. Yeni duyurulan özelliğin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi yer almıyor. Bunun yanı sıra özelliğin ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı ile ilgili bir açıklama da yapılmadı.

  Buna ek olarak yapılan bir diğer açıklamada ikincil logodan bahsedildi. Eğer bir kuruluş, bir bireyi o kurumda çalıştığına dair doğrular ise kullanıcı, logo alacak. Bu logo, kurumun logosu olacak. Yani hangi kullanıcının hangi firmada çalıştığı bu şekilde belli olacak. Yeni sistemin önümüzdeki haftadan itibaren kullanılacağı açıklandı.

  Renkli onay rozetlerinin özellikleri

  Elon Musk’ın duyurmuş olduğu Twitter renkli onay rozetleri açıklandı. Üç farklı rozet bizleri karşılıyor. Bu rozetler altın, gri ve mavi renk olacak. Bunlardan birisi olan altın rozeti, şirketler için yer alıyor. Bir Twitter sayfasında altın rozeti bulunuyor ise o sayfa şirkete ait. Aynı zamanda şirket çalışanları için de bu durum geçerli. Şirket çalışanları, ek olarak şirket logosuna da sahip olacak.

  Bir diğer rozet olan gri renkli rozet ise devlet kurumları için bulunuyor. Devlet kurumlarına gri renkli rozet verilecek. Bunun yanı sıra bir diğer rozet olan mavi renkli rozet ise genel bir rozet. Bu rozete bireyler sahip olacak. Hem ünlüler hem de ünlü olmayanlar kullanabilecek. Doğrulama sisteminin nasıl olacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  OnePlus Open 2 Ortaya Çıktı: Büyük Bataryayla Geliyor!

  OnePlus Open 2, 6000mAh batarya, Snapdragon 8 Gen 4 işlemci ve 7,8 inç 2K AMOLED ekranıyla piyasaya sürülecek. Uzun yıllar kullanım garantisi sunuyor.

  iPhone SE 4'ün Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı: iPhone 16 Tasarımıyla Geliyor!

  Apple, iPhone SE 4'ü 2024'ün sonu veya 2025'in başı gibi tanıtacak. Yeni model, iPhone 16 tasarımıyla modern özellikler sunacak ve Face ID teknolojisi ile gelecek.

  Google Chrome'un Kronik Sorununa Çözüm Geliyor!

  Google Chrome, Android kullanıcılarının sıkça karşılaştığı 'Bu dosya zararlı olabilir' uyarısını azaltacak yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

  EA Sports FC 25: Yeni Bir Mücadele Modu ile Geliyor

  EA Sports FC 25, yeni Rush moduyla geliyor. 5v5 mücadeleler, yapay zeka kaleciler ve kompakt saha boyutları ile futbolseverlere heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et