R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Logosu DogeCoin olarak Güncellendi! İşte Nedeni!

  Elon Musk'ın 40 Milyar dolara satın aldığı Twitter'ın da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Twitter'a girenler şu an Twitter Logosu yerine Dogecoin logosu görmeye başladılar.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  03.04.2023 20:50 3111 2 dk okuma süresi
  Twitter Logosu DogeCoin olarak Güncellendi! İşte Nedeni!
  Son Düzenleme:

  Bir dönem kripto para dünyasında manipülasyonlarla adından söz ettiren Elon Musk, sessizliğini bozarak yepyeni bir adım attı. Musk, popüler sosyal medya platformu Twitter'ı satın alarak, ana sayfa ve yükleme simgelerini Dogecoin ile değiştirdi.

  Elon Musk'ın Twitter'ı Satın Almasıyla Başlayan Beklenti

  Twitter'ın satın alınmasıyla kripto para dünyasını yeni bir beklenti içine sokan Elon Musk, sonunda merakla beklenen hamleyi gerçekleştirdi. Twitter anasayfası ve sayfa yenilediğinizde ekrana gelen yükleme sayfasında artık Dogecoin simgesi yer alıyor.

  Uygulamada Görünürde Başka Değişiklik Yok

  Elon Musk'ın bu dikkat çekici adımına rağmen, uygulamada başka görünürde bir değişiklik göze çarpmıyor. Ancak bu hareket, Dogecoin topluluğunu canlandırmak için yeterli oldu. Haberin duyulmasının ardından Dogecoin fiyatı, kısa sürede 8 cent seviyesinden 10 cent seviyesine yükseldi. Ayrıca, günlük işlem hacmi de 1 milyar doları aştı.

  Twitter Ödeme Sistemi İçerisine Dogecoin Seçeneği Eklenebilir

  Bazı kaynaklara göre, Twitter'ın ödeme sistemi içerisine Dogecoin seçeneğinin de eklenmesi muhtemel. Bu durum, Dogecoin'in değerini daha da artırarak, kripto para dünyasında önemli bir yere sahip olmasına katkı sağlayabilir.

  Dogecoin Nedir?

  Dogecoin (DOGE), popüler internet trendi “doge”u baz alıyor ve logosunda bir Shiba Inu bulunuyor. Açık kaynaklı dijital para birimi, Portland, Oregon’lu Billy Markus ve Syndney, Avusturalya’lı Jackson Palmer tarafından yaratıldı. Dogecoin, Aralık 2013’de Litecoin’in çatallanması ile oluştu. Dogecoin’in yaratıcıları, bir köpek meme’ini temel aldığı için Bitcoin’in çekirdek kitlesinin dışındaki kitleye daha çok hitap edeceğini düşündükleri Dogecoin’i eğlenceli, kaygısız bir para birimi olarak planladılar. Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in favori kripto para birimi olduğuyla alakalı birçok tweet attı.

  DogeCoin Fiyatı Yükselişe Geçti

  Dogecoin bugünkü fiyatı ₺1,470 sularında dolanırken Twitter Logosunun değişmesi ile birlikte kısa bir süre içerisinde ₺1,720'yi gördü.  

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Twitter Logosu DogeCoin olarak Güncellendi! İşte Nedeni!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et