R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!

  Twitter Blue aboneliği olmayan kullanıcılara kötü haberler gelmeye başladı. Güncel bilgilere göre ödeme yapmayan kullanıcılar için Twitter, DM mesajlarında bir sınırlama getirecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.06.2023 22:33 1460 2 dk okuma süresi
  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Popüler sosyal medya devi Twitter, Blue aboneliği adı verilen premium hizmeti üzerindeki yeniliklerini hız kesmeden sürdürüyor. 

  Yakın tarihli eylemleri, ödeme yapmayan kullanıcılar için hizmetlerin kapsamını daraltmaya yönelik olan Twitter, şu anda herkese bedava olarak sağladığı bazı özelliklere erişimi sınırlayacak ek bir değişiklik üzerinde yoğunlaşıyor. İddialara göre, ücret ödemedikleri için DM, yani direkt mesajlaşma limiti getirilmesi planlanıyor.

  Şimdiki Limit Günde 500 Mesaj

  Son raporlar, Twitter'ın Blue aboneliği olmayan kullanıcıları, bir günlük DM mesaj sınırına tabi tutma niyetinde olduğunu gösteriyor. 

  Şirket, şu anda ücretsiz kullanıcılar için belirlenen günlük 500 DM limitini 30'a düşürebileceği şeklinde sinyaller veriyor. Bu hamle, kullanıcıları platformun daha fazla özellik sağlayan premium abonelik hizmeti olan Twitter Blue'ya yönlendirmeyi hedefliyor gibi görünüyor.

  Twitter Blue Abonelikle Neler Geliyor?

  Twitter Blue aboneliği ile sunulan özellikler arasında tweetleri geri çekme, düzenleme, daha geniş karakter sınırında tweet atma, tweetleri profilin en üstüne sabitleme ve belirli özel içeriklere erişim gibi olanaklar bulunuyor. Ancak Twitter'ın, DM mesaj sınırını belirleyen bu değişikliği henüz resmi olarak duyurmamış olması ilgi çekici. Bu durum, özelliğin hâlâ test aşamasında olabileceğini gösteriyor.

  Öte yandan, ünlü iş insanı Elon Musk, kısa bir süre önce DM gönderme işlevini sadece gönderenin takipçileriyle sınırlayacak bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. Bu değişikliklerin ne zaman hayata geçeceği şu anda belirsizliğini koruyor, ancak son gelişmelerle sizi burada haberdar etmeye devam edeceğiz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Müjde Geldi: Elon Musk’ın Uydu İnterneti Starlink, Yakında Türkiye’ye Geliyor!

  Starlink, Türkiye'ye giriş yapmak için adımlarını hızlandırıyor. Elon Musk'ın bu uydu internet projesi, Türkiye'de faaliyet için BTK ile görüşmelere başladı!

  Google’dan Dev Hamle: Kanser Tespitini Kolaylaştıran Yapay Zekalı Mikroskop Geliyor!

  Google, kanser tespitinde doktorlara destek olacak yapay zeka tabanlı mikroskop üzerinde çalışıyor. Bu, hastalıkların erken teşhisinde devrim yaratabilir!

  WhatsApp iPad Uygulaması Geliyor!

  Meta, WhatsApp iPad uygulamasını çıkaracağını duyurdu. WhatsApp'ın iPad versiyonu, beta programına katılan seçkin kullanıcılarla şu an deneme aşamasında!

  X (Twitter) Ücretli Mi Oluyor?

  Elon Musk, popüler sosyal medya platformu X'in artık ücretli olacağını duyurdu. Bu değişiklik, platformdaki bot ve sahte hesap sorununu çözmeyi hedefliyor.

  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et