R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!

  Twitter Blue aboneliği olmayan kullanıcılara kötü haberler gelmeye başladı. Güncel bilgilere göre ödeme yapmayan kullanıcılar için Twitter, DM mesajlarında bir sınırlama getirecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.06.2023 22:33 1656 2 dk okuma süresi
  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Popüler sosyal medya devi Twitter, Blue aboneliği adı verilen premium hizmeti üzerindeki yeniliklerini hız kesmeden sürdürüyor. 

  Yakın tarihli eylemleri, ödeme yapmayan kullanıcılar için hizmetlerin kapsamını daraltmaya yönelik olan Twitter, şu anda herkese bedava olarak sağladığı bazı özelliklere erişimi sınırlayacak ek bir değişiklik üzerinde yoğunlaşıyor. İddialara göre, ücret ödemedikleri için DM, yani direkt mesajlaşma limiti getirilmesi planlanıyor.

  Şimdiki Limit Günde 500 Mesaj

  Son raporlar, Twitter'ın Blue aboneliği olmayan kullanıcıları, bir günlük DM mesaj sınırına tabi tutma niyetinde olduğunu gösteriyor. 

  Şirket, şu anda ücretsiz kullanıcılar için belirlenen günlük 500 DM limitini 30'a düşürebileceği şeklinde sinyaller veriyor. Bu hamle, kullanıcıları platformun daha fazla özellik sağlayan premium abonelik hizmeti olan Twitter Blue'ya yönlendirmeyi hedefliyor gibi görünüyor.

  Twitter Blue Abonelikle Neler Geliyor?

  Twitter Blue aboneliği ile sunulan özellikler arasında tweetleri geri çekme, düzenleme, daha geniş karakter sınırında tweet atma, tweetleri profilin en üstüne sabitleme ve belirli özel içeriklere erişim gibi olanaklar bulunuyor. Ancak Twitter'ın, DM mesaj sınırını belirleyen bu değişikliği henüz resmi olarak duyurmamış olması ilgi çekici. Bu durum, özelliğin hâlâ test aşamasında olabileceğini gösteriyor.

  Öte yandan, ünlü iş insanı Elon Musk, kısa bir süre önce DM gönderme işlevini sadece gönderenin takipçileriyle sınırlayacak bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. Bu değişikliklerin ne zaman hayata geçeceği şu anda belirsizliğini koruyor, ancak son gelişmelerle sizi burada haberdar etmeye devam edeceğiz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  Bayramda TV+’ın Tüm Kanalları Ücretsiz Olacak: Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Maçları Sizi Bekliyor!

  Ramazan Bayramı süresince Turkcell TV+ kullanıcılarının tüm kanallara ve platformun geniş kütüphanesindeki içeriklere erişimi olacak.

  Hearts of Iron 4, Hafta Sonuna Özel Ücretsiz!

  Hearts of Iron 4, Steam üzerinde sınırlı bir süre için ücretsiz erişime açıldı. Bu strateji harikası, hayranlarına %80 indirim fırsatı da sunuyor.

  Twitter Kullanıcılarına Üzücü Haber: Ücretsiz Kullanıcılar İçin Mesaj Sınırı Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et