R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter, kullanıcıların çok istediği bir özelliği test ettiğini açıkladı!

  Sosyal medya platformu Twitter, Support hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak videolar için alt yazı desteğinin test edildiğini açıkladı. İşte detaylar…

  Tubaunl Tubaunl 24.04.2022 21:18 380 1 dk okuma süresi
  Twitter, kullanıcıların çok istediği bir özelliği test ettiğini açıkladı!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformu Twitter, kullanıcıların çok uzun zamandır beklemiş olduğu videolar için alt yazı desteğini kısa süre önce test ettiğini açıkladı. Tüm dünyanın kullanmış olduğu platform, uzun zamandır Tweet düzenleme özelliği üzerinde çalışırken, Elon Musk’ın satın alma tekliflerini değerlendirmekle meşgul.

  Videolar için gelecek yeni özellik Twitter Support hesabından GIF örneğiyle kullanıcılara gösterildi. Özelliğin nasıl çalışacağı ve ne için kullanılacağı GIF üzerinden açıkça görülmektedir.

  Twitter alt yazı özelliği ile erişilebilirliği arttırıyor

  Sosyal medya devi, Twitter Support üzerinden paylaşmış olduğu GIF duyurusuyla videolara CC butonunun getirileceği belirtildi. Buton ile Twitter videolarına entegrasyon yapılarak alt yazının açılıp kapanması mümkün oluyor.

  Yeni fonksiyonun platformda yer alan çok düşük kalitedeki görüntü ve ses videolarında çok faydalı olacağı düşünülüyor. Çünkü Twitter videolarının kalitesi kullanıcıları tatmin etmiyor. Özellik ilk olarak iOS kullanıcılarına daha sonra ise Android kullanıcılarına gelecek.

  Yeni alt yazı özelliği, kısa süre önce Twitter’ın rakip uygulaması olan TikTok platformuna gelmişti. Sosyal medya platformları rekabet içerisinde her geçen gün yeni özellikleri bünyelerine katmaya devam ediyor. Twitter’ın yanı sıra geçtiğimiz günlerde Facebook bir özelliğini durum güncellemesi ve fotoğraflara açıklama ekleme olarak kullanıcılarına duyurmuştu. Fotoğraflar için açıklama karakter sayının artık 1000 olarak güncellendiği ifade edilmişti.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Çin’de “Uçan Arabalar” test edilmeye başlandı! Maglev teknolojisi ile artık uçan araçlar trafikte yer alabilecek mi?

  Çin, Maglev teknolojisi ile uçan araba testine başladı. Buna göre uçan arabalar, yakın dönemde trafikte yer alabilir!

  Sony PlayStation 5’in son güncellemesi kullanıcılarını sevindirdi!

  Uzun zamandır büyük bir ilgiyle beklenen PS5 2K güncellemesi nihayet geldi. PlayStation 5 kullanıcıları 2K monitörde 1440p çözünürlük desteği ile buluştu.

  Steam, haftalık en çok satanlar listesini yayınladı!

  Steam, geçen haftanın en çok oynanan oyunlarını açıkladı. Zirve haftalardır olduğu gibi yine şaşırtmadı. İşte geçen haftanın en popüler oyunları!

  Herkesin kavuşmak istediği Mercedes-Benz Fiyatları Eylül ayında ne kadar arttı?

  Mercedes-Benz Sıfır araç fiyat listesi, Eylül sıfır araç fiyat listesi ve mercedes kampanyalarının detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

  Twitter, kullanıcıların çok istediği bir özelliği test ettiğini açıkladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et