R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi için bir altyapı geliştiriyor ve bu konudaki çalışmaları tamamlamış gözüküyor.

  Yigit Aksüt Yigit Aksüt 02.04.2022 00:59 370 1 dk okuma süresi
  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor
  Son Düzenleme:

  Sosyal medyanın düşünce ve haber odaklı merkezi TwitterAlessandro Paluzzi tarafından gösterilen özellikte; kişiler yanında markalar ile de ortak tweet paylaşımları yapılabilecek. Başka platformlarda benzerleri yapılan çalışmanın Twitter üzerinde de görmek ticari iş birliklerini daha iyiye getireceğini söyleyebiliriz. 


  Markalarla ortak tweet atabilmek için, tweet atılacak hesapların herkese açık olması ve birbirini takip etmesi gerekecek. Ortak paylaşım sisteminde diğer platformlarda da olan karşı tarafında göndereceğiniz tweete izin vermesi gerekecek. Bu şartlar sağlandığı takdirde iki hesabında ortak tweet atabilmesi sağlanacak. Diğer platformlarda yüksek oranda kullanımı olan bu özelliğin Twitter tarafında da yüksek oranda kullanılacağını söyleyebiliriz.


  Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

  Görüşlerinizi yorumlar kısmında veya R10.net Forum’dan bizlerle paylaşabilirsiniz. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bip
   Bip 7 ay önce
   Yeni bir reklam alanı açıldı diyebiliriz...

  İlgili İçerikler:

  House of the Dragon dizisi ikinci sezon için onayı aldı!

  House of the Dragon dizisinin geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlandı. İzlenme rekoru kıran House of the Dragon'un ikinci sezonu da resmi olarak onaylandı. Game of Thrones'un devamı olan dizinin yeni sezon onayı, beklenenden erken geldi.

  Sahibinden.com sıfır ve ikinci el otomobil satışlarına düzenleme getirdi

  Sıfır ve ikinci el satışına getirilen düzenleme ile birlikte artık sahibinden.com ‘da sadece yetkili bayiler sıfır otomobil satışı yapabilecek. Diğer ilan açan kişiler “sıfır” araç ilanı yayınlamayacak.

  Birbirinden Farklı Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Kişiye özel hediyeler tasarlayarak sevdiğiniz kişinin hafızasında daha kalıcı yer bırakmak için baskiyap.co ile hediye alımlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

  Antipsikiyatri

  Antipsikiyatri, 1960'ların başında ortaya çıkan eleştirel bir sorgulama hareketidir. Daha spesifik olarak antipsikiyatri, geleneksel psikiyatriyi ve 19. yüzyılın ortalarından beri dayandığı akıl hastalığı kavramını sorgulayan bir düşüncedir.

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et