R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi için bir altyapı geliştiriyor ve bu konudaki çalışmaları tamamlamış gözüküyor.

  Yigit Aksüt Yigit Aksüt 02.04.2022 00:59 311 1 dk okuma süresi
  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor
  Son Düzenleme:

  Sosyal medyanın düşünce ve haber odaklı merkezi TwitterAlessandro Paluzzi tarafından gösterilen özellikte; kişiler yanında markalar ile de ortak tweet paylaşımları yapılabilecek. Başka platformlarda benzerleri yapılan çalışmanın Twitter üzerinde de görmek ticari iş birliklerini daha iyiye getireceğini söyleyebiliriz. 


  Markalarla ortak tweet atabilmek için, tweet atılacak hesapların herkese açık olması ve birbirini takip etmesi gerekecek. Ortak paylaşım sisteminde diğer platformlarda da olan karşı tarafında göndereceğiniz tweete izin vermesi gerekecek. Bu şartlar sağlandığı takdirde iki hesabında ortak tweet atabilmesi sağlanacak. Diğer platformlarda yüksek oranda kullanımı olan bu özelliğin Twitter tarafında da yüksek oranda kullanılacağını söyleyebiliriz.


  Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

  Görüşlerinizi yorumlar kısmında veya R10.net Forum’dan bizlerle paylaşabilirsiniz. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bip
   Bip 4 ay önce
   Yeni bir reklam alanı açıldı diyebiliriz...

  İlgili İçerikler:

  Birbirinden Farklı Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Kişiye özel hediyeler tasarlayarak sevdiğiniz kişinin hafızasında daha kalıcı yer bırakmak için baskiyap.co ile hediye alımlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

  Antipsikiyatri

  Antipsikiyatri, 1960'ların başında ortaya çıkan eleştirel bir sorgulama hareketidir. Daha spesifik olarak antipsikiyatri, geleneksel psikiyatriyi ve 19. yüzyılın ortalarından beri dayandığı akıl hastalığı kavramını sorgulayan bir düşüncedir.

  Twitter, Instagram'ın Popüler Özelliğini Kopyaladı! Hemen Deneyin

  Twitter Circle özelliği ne işe yarar? Twitter Circle nasıl kullanılır? Twitter'ın yeni özelliği Instagram Yakın Arkadaşlar'a benziyor.

  Twitter, Şirket Hisselerini Düşürdüğü İçin Elon Musk'a Dava Açtı

  Twitter hissedarı Elon Musk'a dava açtı. Yatırımcı, şirketi satın alma duyurusundan bu yana Musk'ın kaos yarattığını iddia etti.

  Twitter, iki hesabın ortak tweet atabilmesi üzerinde çalışıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et