R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Twitter çalışanlarından bazıları, Elon Musk’ın rahat rahat yaptığı açıklamaların şirketin geleceğinde problem yaratabileceğini düşünüyor.

  unnamed unnamed 12.04.2022 15:46 762 1 dk okuma süresi
  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, Nisan ayında Twitter hissesi almıştı. Aldığı hisse %9,2’lik kısıma tekabül ediyordu. Twitter CEO’su Parag Agrawal, Elon Musk’ın aniden yönetim kurulunda yer alma kararından vazgeçtiğini, yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

  Şirket içinde dedikodular hızla yükseldi. Musk’ın gelecekte güç elde edebilmek için bu karardan vazgeçtiğini söyleyenler oldu.

  https://newstextarea.com/wp-content/uploads/2022/04/Elon-Musk-statement-from-Twitter-employees-that-will-create-an-980x400.jpg

  Twitter Çalışanları: “Elon Musk gereksiz şov yapıyor.”

  Sosyal Medya Danışmanı Matt Navarra, Bloomberg’e yaptığı açıklamada, “Elon Musk’ın kararları Twitter için kötü şeyler yaratabilir. Twitter, Trump’ın platformdan uzak durması gerektiğini söylese de Elon Musk, bunu pek doğru bulmuyor. Bu durum kurumsal bir kâbus yaşatabilir.” dedi.

  CEO Parag Agrawal’ın Twitter çalışanlarının dikkatini dağıtacak konularda uyarılarda bulunduğu söyleniyor. Geçtiğimiz hafta bazı çalışanlar, Musk’ın agresif yorum ve düşüncelerinin gelecek zamanlarda şirkete zarar vereceğine dair açıklamalarda bulundu.

  Hatta bir çalışan şöyle bir açıklamada bulundu: “Bunu herhangi bir çalışan ile yaşasaydık direkt insan kaynakları soruşturmasında soluğu alırdı. Sanırım yönetim kurulu üyeleri aynı standartta tutuluyor.”

  Musk, geçtiğimiz haftalarda Twitter toplantılarıyla alakalı ilginç bir paylaşımda bulunmuştu. Çalışanlar, bu durumun şirket etiğine aykırı olduğunu belirtti. 

  4 Nisan’da hisseyi satın alan Musk, 81,4 milyon takipçisine düzenle butonu ile alakalı soru sormuştu. Özelliğin gelip gelmeyeceği hâlâ belli değil. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 4 Yorum
  • Yasin Özçelik
   Yasin Özçelik 7 ay önce
   Artık doge coini daha kapsamlı pazarlayabilir :):):)
   • unnamed
    unnamed 7 ay önce
    Evet, kendi reklamını yapabilmek için aldığını söyleyenler de var.
  • Cihan
   Cihan 7 ay önce
   Boşuna ortak olmadı twitter’a. Çöp coinleri 1 tweetle daha iyi pump yaptırır..
  • hetrx
   hetrx 7 ay önce
   Neler dönüyor kimbilir, çıkan yakında kokusu :)

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Twitter Renkli Onay Rozetleri Geliyor

  Twitter, yakın dönemde renkli rozet sistemine geçiyor. Elon Musk'ın yaptığı açıklamaya göre uygulamada artık mavi, gri ve altın renkte rozetler bulunacak.

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Twitter, iPhone kullanıcılarını üzecek bir güncellemeye yer veriyor. Yayınlanacak güncellemeyle beraber artık 'iPhone tarafından gönderildi' etiketi olmayacak.

  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et