R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Twitter çalışanlarından bazıları, Elon Musk’ın rahat rahat yaptığı açıklamaların şirketin geleceğinde problem yaratabileceğini düşünüyor.

  Ahmet Yücedağ Ahmet Yücedağ 12.04.2022 15:46 701 1 dk okuma süresi
  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, Nisan ayında Twitter hissesi almıştı. Aldığı hisse %9,2’lik kısıma tekabül ediyordu. Twitter CEO’su Parag Agrawal, Elon Musk’ın aniden yönetim kurulunda yer alma kararından vazgeçtiğini, yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

  Şirket içinde dedikodular hızla yükseldi. Musk’ın gelecekte güç elde edebilmek için bu karardan vazgeçtiğini söyleyenler oldu.

  https://newstextarea.com/wp-content/uploads/2022/04/Elon-Musk-statement-from-Twitter-employees-that-will-create-an-980x400.jpg

  Twitter Çalışanları: “Elon Musk gereksiz şov yapıyor.”

  Sosyal Medya Danışmanı Matt Navarra, Bloomberg’e yaptığı açıklamada, “Elon Musk’ın kararları Twitter için kötü şeyler yaratabilir. Twitter, Trump’ın platformdan uzak durması gerektiğini söylese de Elon Musk, bunu pek doğru bulmuyor. Bu durum kurumsal bir kâbus yaşatabilir.” dedi.

  CEO Parag Agrawal’ın Twitter çalışanlarının dikkatini dağıtacak konularda uyarılarda bulunduğu söyleniyor. Geçtiğimiz hafta bazı çalışanlar, Musk’ın agresif yorum ve düşüncelerinin gelecek zamanlarda şirkete zarar vereceğine dair açıklamalarda bulundu.

  Hatta bir çalışan şöyle bir açıklamada bulundu: “Bunu herhangi bir çalışan ile yaşasaydık direkt insan kaynakları soruşturmasında soluğu alırdı. Sanırım yönetim kurulu üyeleri aynı standartta tutuluyor.”

  Musk, geçtiğimiz haftalarda Twitter toplantılarıyla alakalı ilginç bir paylaşımda bulunmuştu. Çalışanlar, bu durumun şirket etiğine aykırı olduğunu belirtti. 

  4 Nisan’da hisseyi satın alan Musk, 81,4 milyon takipçisine düzenle butonu ile alakalı soru sormuştu. Özelliğin gelip gelmeyeceği hâlâ belli değil. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 4 Yorum
  • Yasin Özçelik
   Yasin Özçelik 3 ay önce
   Artık doge coini daha kapsamlı pazarlayabilir :):):)
   • Ahmet Yücedağ
    Ahmet Yücedağ 3 ay önce
    Evet, kendi reklamını yapabilmek için aldığını söyleyenler de var.
  • Cihan
   Cihan 3 ay önce
   Boşuna ortak olmadı twitter’a. Çöp coinleri 1 tweetle daha iyi pump yaptırır..
  • hetrx
   hetrx 3 ay önce
   Neler dönüyor kimbilir, çıkan yakında kokusu :)

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Twitter Yanıt İstemleri (Reply Prompts) özelliği Türkiye'de!

  Twitter, kaba ve agresif dil içeren kullanan üyelerini uyaracağı yeni özelliği yanıt istemlerini Türkiye’de de kullanıma açtı.

  Twitter Hesabı Olanlar Dikkat! Hesaplar Risk Altında!

  Sosyal medya devi Twitter'ın "API anahtarı" üzerinden milyonlarca kullanıcının hesap bilgilerinin, binlerce mobil uygulama üzerinden ele geçirildiği açıklandı. Yaşanan sızıntı nedeniyle siber dolandırıcılık gibi hususlar açısından hesaplar risk altında!

  Twitter Davasında Elon Musk Cephesinden İlk Hamle Geldi!

  Satın alma süreciyle başlayan ve en sonunda mahkemelik olan Elon Musk ile Twitter arasındaki gerginlik devam ediyor. Mahkemelik olan taraflar davanın başlama tarihi konusunda anlaşamıyor. İşte Musk'ın davaya ilişkin ilk adımı!

  Elif 553
  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et