R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Twitter çalışanlarından bazıları, Elon Musk’ın rahat rahat yaptığı açıklamaların şirketin geleceğinde problem yaratabileceğini düşünüyor.

  unnamed
  unnamed R10 Editörü
  12.04.2022 15:46 1049 1 dk okuma süresi
  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, Nisan ayında Twitter hissesi almıştı. Aldığı hisse %9,2’lik kısıma tekabül ediyordu. Twitter CEO’su Parag Agrawal, Elon Musk’ın aniden yönetim kurulunda yer alma kararından vazgeçtiğini, yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

  Şirket içinde dedikodular hızla yükseldi. Musk’ın gelecekte güç elde edebilmek için bu karardan vazgeçtiğini söyleyenler oldu.

  https://newstextarea.com/wp-content/uploads/2022/04/Elon-Musk-statement-from-Twitter-employees-that-will-create-an-980x400.jpg

  Twitter Çalışanları: “Elon Musk gereksiz şov yapıyor.”

  Sosyal Medya Danışmanı Matt Navarra, Bloomberg’e yaptığı açıklamada, “Elon Musk’ın kararları Twitter için kötü şeyler yaratabilir. Twitter, Trump’ın platformdan uzak durması gerektiğini söylese de Elon Musk, bunu pek doğru bulmuyor. Bu durum kurumsal bir kâbus yaşatabilir.” dedi.

  CEO Parag Agrawal’ın Twitter çalışanlarının dikkatini dağıtacak konularda uyarılarda bulunduğu söyleniyor. Geçtiğimiz hafta bazı çalışanlar, Musk’ın agresif yorum ve düşüncelerinin gelecek zamanlarda şirkete zarar vereceğine dair açıklamalarda bulundu.

  Hatta bir çalışan şöyle bir açıklamada bulundu: “Bunu herhangi bir çalışan ile yaşasaydık direkt insan kaynakları soruşturmasında soluğu alırdı. Sanırım yönetim kurulu üyeleri aynı standartta tutuluyor.”

  Musk, geçtiğimiz haftalarda Twitter toplantılarıyla alakalı ilginç bir paylaşımda bulunmuştu. Çalışanlar, bu durumun şirket etiğine aykırı olduğunu belirtti. 

  4 Nisan’da hisseyi satın alan Musk, 81,4 milyon takipçisine düzenle butonu ile alakalı soru sormuştu. Özelliğin gelip gelmeyeceği hâlâ belli değil. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 4 Yorum
  • Yasin Özçelik
   Yasin Özçelik 2 yıl önce
   Artık doge coini daha kapsamlı pazarlayabilir :):):)
   • unnamed
    unnamed 2 yıl önce
    Evet, kendi reklamını yapabilmek için aldığını söyleyenler de var.
  • Cihan
   Cihan 2 yıl önce
   Boşuna ortak olmadı twitter’a. Çöp coinleri 1 tweetle daha iyi pump yaptırır..
  • hetrx
   hetrx 2 yıl önce
   Neler dönüyor kimbilir, çıkan yakında kokusu :)

  İlgili İçerikler:

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  Twitter Resmen ‘X.com’ Oldu!

  Twitter artık resmen X.com olarak değiştirildi. Elon Musk'ın açıklamasıyla tüm çekirdek sistemler, X.com alan adı altında birleşti ve yeni özellikler eklendi.

  Türkiye'den X'e (Twitter) Yeni Yaptırımlar Geliyor: Temsilci Atamama Sorunu Büyüyor

  Türkiye'de, günlük erişimi 1 milyonu aşan sosyal medya platformların temsilci ataması zorunlu. X, yükümlülüğü yerine getirmediği için cezalara maruz kalabilir.

  X (Twitter)’ten Şaşırtan Karar: Yeni Kullanıcılar, Ücret Ödeyecek!

  X platformu, yeni kullanıcılar için ücretli dönem başlatıyor. Elon Musk, bot sorununa çözüm olarak ücret alınmasını önerdi.

  Twitter Çalışanlarından Olay Yaratacak Elon Musk Açıklaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et