R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek

  TikTok, platformdaki reklamların daha eğlenceli ve daha ilgi çekici hale gelmesini sağlayan 2 yeni özelliğinin tanıtımını gerçekleştirdi. İşte o özellikler ve getirdiği yenilikler!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 23.04.2022 20:22 217 2 dk okuma süresi
  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya reklamcılığı, modern çağın en etkili ve en potansiyelli reklam aracı haline geldi. Böyle olunca sosyal medya platformları da reklam politika ve uygulamalarına dair sık sık yeni düzenlemelerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki reklam çalışmalarının haricinde TikTok’tan da yeni bir adım geldi. TikTok kullanıma sunduğu 2 yeni özelliği sayesinde platformundaki reklamların ilgi çekiciliğini arttırıyor.

  TikTok’un yeni etkileşimli eklentileri reklamlara olan ilgiyi arttırıyor

  TikTok, milyarlarca kullanıcı gibi devasa aktif kullanıcı kitlesine ulaşan sosyal medya platformlarından birisi haline geldi. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi TikTok’ta özellikle markalar için geniş kitlelere etkili biçimde ulaşabilme konusunda büyük bir fırsat oluşturuyor. TikTok’ta markaların platformda reklam vermelerini sağlayacak ve reklamlarını daha etkili kılacak çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

  TikTok takipçi

  TikTok’un son güncellemesi ile birlikte platforma “etkileşimli eklentiler” özelliği geldi. Bu yeni etkileşimli eklentiler, reklam verecek markaların TikTok ana akışta “pop-up”, “çıkartma” ve “diğer görsel öğeler” ile reklamlarını yayınlayabilmesine olanak veriyor. Etkileşimli eklentiler, markalara standart ve Premium olarak 2 paket şeklinde sunuluyor.

  TikTok, markaların “standart etkileşimli eklenti” paketini seçmeleri durumunda kullanıcılara anket ve test yapabilme imkanı sunacak. Böylelikle markalar, önemli bir geri bildirim verisi elde edebilecek.  TikTok markalara “Premium etkileşimli eklenti” paketinde ise açılır bir öğe sayesinde ürünlerin öne çıkartılmasını sağlayacak ve kullanıcılara vitrinde ürünleri inceleyebilme fırsatı sunulacak. 

  Ürün satın alma istatistikleri artacak

  TikTok, platformda uygulamaya alınan 2 yeni özellik sayesinde markaların ürün satışı konusunda platform üzerinde önemli bir artış yakalayabileceğini belirtiyor. TikTok tarafından yayınlanan bir blog makalesinde, özellikle yeni reklam özelliklerinin kullanıcılarda %57 oranında marka ve ürünü merak etme şeklinde bir etki oluşturduğu sonucunu gözler önüne seriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

  Farming Simulator 22 ekonomi yönetimine odaklanan simülasyon tarzı bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Android 13 Tabanlı One IU 5 Beta Sürümünü Galaxy S22’de Deniyor!

  Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümü sonunda Galaxy S22 modeline de geldi. İşte Galaxy S22'deki Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümünün ortaya çıkan ilk özellikleri!

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Samsung'un Ağustos'ta düzenleneceği açıklanan "Samsung Galaxy Unpacked" etkinliğine dair detaylar belli oldu. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 gibi modellerin tanıtılacağı etkinlik nasıl izlenir?

  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et