R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek

  TikTok, platformdaki reklamların daha eğlenceli ve daha ilgi çekici hale gelmesini sağlayan 2 yeni özelliğinin tanıtımını gerçekleştirdi. İşte o özellikler ve getirdiği yenilikler!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 23.04.2022 20:22 358 2 dk okuma süresi
  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya reklamcılığı, modern çağın en etkili ve en potansiyelli reklam aracı haline geldi. Böyle olunca sosyal medya platformları da reklam politika ve uygulamalarına dair sık sık yeni düzenlemelerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki reklam çalışmalarının haricinde TikTok’tan da yeni bir adım geldi. TikTok kullanıma sunduğu 2 yeni özelliği sayesinde platformundaki reklamların ilgi çekiciliğini arttırıyor.

  TikTok’un yeni etkileşimli eklentileri reklamlara olan ilgiyi arttırıyor

  TikTok, milyarlarca kullanıcı gibi devasa aktif kullanıcı kitlesine ulaşan sosyal medya platformlarından birisi haline geldi. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi TikTok’ta özellikle markalar için geniş kitlelere etkili biçimde ulaşabilme konusunda büyük bir fırsat oluşturuyor. TikTok’ta markaların platformda reklam vermelerini sağlayacak ve reklamlarını daha etkili kılacak çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

  TikTok takipçi

  TikTok’un son güncellemesi ile birlikte platforma “etkileşimli eklentiler” özelliği geldi. Bu yeni etkileşimli eklentiler, reklam verecek markaların TikTok ana akışta “pop-up”, “çıkartma” ve “diğer görsel öğeler” ile reklamlarını yayınlayabilmesine olanak veriyor. Etkileşimli eklentiler, markalara standart ve Premium olarak 2 paket şeklinde sunuluyor.

  TikTok, markaların “standart etkileşimli eklenti” paketini seçmeleri durumunda kullanıcılara anket ve test yapabilme imkanı sunacak. Böylelikle markalar, önemli bir geri bildirim verisi elde edebilecek.  TikTok markalara “Premium etkileşimli eklenti” paketinde ise açılır bir öğe sayesinde ürünlerin öne çıkartılmasını sağlayacak ve kullanıcılara vitrinde ürünleri inceleyebilme fırsatı sunulacak. 

  Ürün satın alma istatistikleri artacak

  TikTok, platformda uygulamaya alınan 2 yeni özellik sayesinde markaların ürün satışı konusunda platform üzerinde önemli bir artış yakalayabileceğini belirtiyor. TikTok tarafından yayınlanan bir blog makalesinde, özellikle yeni reklam özelliklerinin kullanıcılarda %57 oranında marka ve ürünü merak etme şeklinde bir etki oluşturduğu sonucunu gözler önüne seriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Aralık Volkswagen Caddy Fiyatları!

  Türkiye'de en fazla tercih ticari araçlardan Volkswagen Caddy için güncel fiyat listesi açıklandı. İşte Volkswagen Türkiye tarafından yayınlanan 2022 Aralık ayı güncel Volkswagen Caddy fiyat listesi!

  iOS 16.2 Güncellemesiyle Bildirimlerdeki O Sorun Çözülecek!

  Apple, iOS 16.2 güncellemesiyle, iPhone'lardaki eski bildirimlere erişimeme sorununu çözüme kavuşturacak. iPhone kullanıcılarının eski bildirimleri gözden kaçırma sorunu, yeni güncellemeyle tarihe karışıyor.

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Epic Games’ten Bu Hafta 2 Oyun Hediye

  Epic Games, geleneksel haftalık ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta 2 oyun ücretsiz alınabiliyor. Epic Games Kütüphanesi'ne ücretsiz kalıcı olarak eklenebilecek o oyunlar ve sistem gereksinimleri!

  TikTok’un yeni 2 özelliği reklamları sevdirecek

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et