R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  TikTok Series: Para Kazanmanın Yeni Yolu!

  Günümüzün sevilen platformlarından birisi TikTok Series özelliği ile para kazandırıyor. Üstelik komisyon da kesilmeyecek!

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  09.03.2023 21:05 1394 1 dk okuma süresi
  TikTok Series: Para Kazanmanın Yeni Yolu!
  Son Düzenleme:

  TikTok uygulaması, kısa video paylaşım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama, dünya çapında kullanılan bir yapım. Çin’de ortaya çıkan ve ülkelere yayılan yazılım, bir taraftan da davalarla uğraşıyor. Buna rağmen yine de kendi ayakları üzerinde durabiliyor. Uygulama, ara sıra aldığı yeniliklerle karşımıza çıkmakta. Bu yeniliklere bir yenisi daha eklendi. Artık TikTok’ta koleksiyon satışı yapılabilecek.

  TikTok Series ile para kazanın

  TikTok, yeni özelliği ile kullanıcıları sevindiriyor. TikTok üyeleri, Series ile beraber kendi koleksiyonlarını üretebilecek. İçerik üreticileri için geliştirilen özellik, içerikleri bir seri haline getirmeye imkan tanıyor. Yani koleksiyona seçilen içerikler ekleniyor.

  Tek koleksiyonda en fazla 80 video olabiliyor. Bununla beraber her video, 20 dakikayı geçmemeli. Kullanıcı, TikTok Series ile beraber ürettiği koleksiyon için ücret belirliyor. Ardından diğer kullanıcıların erişimine açıyor. Kullanıcılar ise belirli bir ücret ödedikleri takdirde bu pakete sahip oluyor.

  Yeni özelliğin en büyük avantajlarından birisi yeni olması sebebiyle komisyon kesilmemesi. Yani TikTok, bir süreliğine yeni uygulama için komisyon almayacak. Bunun ne kadar süreceği ise bilinmiyor. Kullanıcılar, bununla birlikte yeni bir kazanç kapısı oluşturacak. Eğer yeni özelliği deneyebiliyor iseniz komisyonsuz bir şekilde bu fırsatı kaçırmayın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  Xiaomi'den Piyasayı Sallayacak Yenilik: Kablosuz Kulaklık Redmi Buds 4 Active Tanıtıldı!

  Xiaomi, Redmi Buds 4 Active isimli kablosuz kulaklığını tanıttı. Kulaklık, yüksek kaliteli ses deneyimi sunarken aynı zamanda 28 saate kadar pil ömrüne sahip!

  Microsoft Cortana'yı Emekliye Ayırıyor: Windows'un Yeni Yapay Zeka Asistanı Copilot Geliyor!

  Microsoft, yılın sonuna doğru Cortana sesli asistanının Windows üzerindeki desteğini sonlandırıyor. Bunun yerine modern yapay zeka destekli araçlar geliyor!

  LG'den Yenilikçi Taşınabilir Ekran StanbyME Go: İşte Özellikleri ve Fiyatı

  LG, bir bond çanta içerisinde taşınabilen ekran modelini tanıttı. StanbyME Go isimli ekran modeli, akıllı özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

  TikTok Series: Para Kazanmanın Yeni Yolu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et