R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!

  Uzun süredir geleceği belirtilen Telegram Premium için çıkan son sızıntıların ardından Telegram CEO’sundan önemli açıklamalar geldi. Telegram Premium abonelik sistemi Türkiye'de ne zaman kullanılabileceği belli oldu!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 11.06.2022 16:03 1368 2 dk okuma süresi
  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformlarında ücretli abonelik modelinin uygulanmaya alınması son dönemde trend haline geldi. Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra WhatsApp içinde ücretli abonelik modeli konusu gündemden düşmüyor. Telegram içinde “Premium” abonelik modeli uzun zamandır dile getiriliyordu. Geçen ay içerisinde Telegram’ın Premium abonelik modeli ile ilgili somut veriler ortaya çıkmıştı.

  Telegram iOS sürümünde “Beta” programı katılımcılarına ilk Premium abonelik modeline sahip versiyon yayınlanmıştı. Bu gelişme üzerine de Telegram Premium fiyatları ve gelecek özellikleri ile ilgili Haziran ayının ilk haftasında önemli bilgiler paylaşılmıştı.

  Telegram CEO’sundan Premium Abonelik Açıklaması

  Telegram Premium abonelik modeline yönelik olarak fiyatlandırma ve ücretli abonelikte kazanılacak ek özellik ve haklar ile ilgili paylaşımların ardından resmi açıklama da geldi. Telegram ücretli abonelik sistemine ilişkin ilk resmi açıklama Telegram CEO’su Pavel Durov’dan geldi. Durov yaptığı açıklamada özellikle kullanıcılara dosya boyutu limitini, dosya yükleme ve indirme limitlerini yukarıya çekmek, maliyetlerde ciddi artışlara neden olduğunu dikkat çekti. Bu tip özellikleri kullanıcıya sunabilmeleri içinde ücretli abonelik sisteminden faydalanmayı amaçladıklarını belirtti. 

  Durov açıklamasında özellikle kullanıcıların artan taleplerine bu modelde daha iyi yanıt verebilecekleri gibi kullanıcılara ek özelliklerden de yararlanma fırsatı da sunulacağını belirtti. Bunun aynı zamanda Telegram Premium abonelik sistemine olan ilginin de artmasını sağlayacağına dikkat çekti.

  Telegram Premium Özellikleri Neler?

  Telegram Premium

  Telegram Premium abonelik sistemi ilk kez iOS Telegram’ın “8.7.2” sürümünde ortaya çıkmıştı. Beta versiyonunda kullanıcıların deneyimine sunulan ücretli abonelik modelinin neler getireceği de anlaşılmış oldu. Buna göre Premium abonelikte kullanıcılara hareketli profil fotoğrafı yükleme, animasyonlu tepki verebilme gibi ek özellikler sunulacak. Ayrıca Telegram Premium aboneliğe sahip kullanıcıların özel bir “profil rozeti” olacak.

  Teknik açıdan ise ücretli abonelik kullanıcılara standart 2 GB olan dosya yükleme boyutunu 4 GB’e çıkartacak. Ayrıca kullanıcılar daha yüksek hızda yükleme ve indirme yapabilecek.  Tüm bunların haricinde daha fazla kanal ve sohbet aboneliği gibi ek fonksiyonları kullanabilecek.

  Telegram Premium abonelik sistemi Haziran ayı sonuna kadar tüm platformlarda kullanıcıların hizmetine açılacak.

  Telegram Premium abonelik modelinin faydalı olacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Arka Plan Resmi

  Arka plan resmi, herhangi bir cihaz için kullanılan arka plandaki görüntülerdir.

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1048
  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et