R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!

  Uzun süredir geleceği belirtilen Telegram Premium için çıkan son sızıntıların ardından Telegram CEO’sundan önemli açıklamalar geldi. Telegram Premium abonelik sistemi Türkiye'de ne zaman kullanılabileceği belli oldu!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 11.06.2022 16:03 1473 2 dk okuma süresi
  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformlarında ücretli abonelik modelinin uygulanmaya alınması son dönemde trend haline geldi. Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra WhatsApp içinde ücretli abonelik modeli konusu gündemden düşmüyor. Telegram içinde “Premium” abonelik modeli uzun zamandır dile getiriliyordu. Geçen ay içerisinde Telegram’ın Premium abonelik modeli ile ilgili somut veriler ortaya çıkmıştı.

  Telegram iOS sürümünde “Beta” programı katılımcılarına ilk Premium abonelik modeline sahip versiyon yayınlanmıştı. Bu gelişme üzerine de Telegram Premium fiyatları ve gelecek özellikleri ile ilgili Haziran ayının ilk haftasında önemli bilgiler paylaşılmıştı.

  Telegram CEO’sundan Premium Abonelik Açıklaması

  Telegram Premium abonelik modeline yönelik olarak fiyatlandırma ve ücretli abonelikte kazanılacak ek özellik ve haklar ile ilgili paylaşımların ardından resmi açıklama da geldi. Telegram ücretli abonelik sistemine ilişkin ilk resmi açıklama Telegram CEO’su Pavel Durov’dan geldi. Durov yaptığı açıklamada özellikle kullanıcılara dosya boyutu limitini, dosya yükleme ve indirme limitlerini yukarıya çekmek, maliyetlerde ciddi artışlara neden olduğunu dikkat çekti. Bu tip özellikleri kullanıcıya sunabilmeleri içinde ücretli abonelik sisteminden faydalanmayı amaçladıklarını belirtti. 

  Durov açıklamasında özellikle kullanıcıların artan taleplerine bu modelde daha iyi yanıt verebilecekleri gibi kullanıcılara ek özelliklerden de yararlanma fırsatı da sunulacağını belirtti. Bunun aynı zamanda Telegram Premium abonelik sistemine olan ilginin de artmasını sağlayacağına dikkat çekti.

  Telegram Premium Özellikleri Neler?

  Telegram Premium

  Telegram Premium abonelik sistemi ilk kez iOS Telegram’ın “8.7.2” sürümünde ortaya çıkmıştı. Beta versiyonunda kullanıcıların deneyimine sunulan ücretli abonelik modelinin neler getireceği de anlaşılmış oldu. Buna göre Premium abonelikte kullanıcılara hareketli profil fotoğrafı yükleme, animasyonlu tepki verebilme gibi ek özellikler sunulacak. Ayrıca Telegram Premium aboneliğe sahip kullanıcıların özel bir “profil rozeti” olacak.

  Teknik açıdan ise ücretli abonelik kullanıcılara standart 2 GB olan dosya yükleme boyutunu 4 GB’e çıkartacak. Ayrıca kullanıcılar daha yüksek hızda yükleme ve indirme yapabilecek.  Tüm bunların haricinde daha fazla kanal ve sohbet aboneliği gibi ek fonksiyonları kullanabilecek.

  Telegram Premium abonelik sistemi Haziran ayı sonuna kadar tüm platformlarda kullanıcıların hizmetine açılacak.

  Telegram Premium abonelik modelinin faydalı olacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nvidia RTX 4090 Kablo Erime Sorunu İçin Açıklama Yaptı!

  Nvidia'nın merakla beklenen RTX 4090 ekran kartı piyasaya sürüldü ancak çeşitli sorunlar yaşıyor. Son dönemde RTX 4090 kullanıcılarından ekran kartına güç sağlayan konektörün bağlantı noktasında erime şikayetleri yapıldı. Nvidia'dan açıklama geldi!

  Google Pixel Fold'dan Yeni Bilgiler Geldi!

  Google'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk katlanabilir telefonu ortaya çıkmaya başladı. Google'dan gelen son bilgilere göre Google Pixel Fold teknik özellikler belli oldu. İşte Google Pixel Fold özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Microsoft Excel'den Çok Konuşulacak Yeni Özellik!

  Microsoft Excel’e gelen yeni güncelleme, oldukça kullanışlı bir özelliği de beraberinde getirdi. Buna göre artık görseller, doğrudan bir hücreye eklenecek.

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Apple, Windows 11 için iCloud fotoğraflar entegrasyonunu sundu. Buna göre iCloud’da yedeklenen fotoğraflar, doğrudan fotoğraflar uygulamasında da görülecek.

  Telegram Premium Sistemi Çok Yakında Açılacak! Resmi Açıklama Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et