R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify HiFi’yi, iPad Instagram’ı yayınlamamakta resmen kararlı görünüyor!

  2021’de çıkacağı söylenen Spotify HiFi ve Instagram’ın iPad sürümleri, 2022’nin ilk 4 ayında da hala yayınlanmadı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.04.2022 11:08 347 2 dk okuma süresi
  Spotify HiFi’yi, iPad Instagram’ı yayınlamamakta resmen kararlı görünüyor!
  Son Düzenleme:

  Instagram ile Spotify HiFi ve iPad’de henüz kullanılamıyor. Spotify’den, HiFi paketinin çıkışına dair “21 Şubat 2021” tarihinde resmi duyuru gelmişti. Duyuruda tam tarih belirtilmemiş olsa da HiFi çıkışı için oklar 2021’in son aylarını gösteriyordu. iPad'e Instagram sürümünün gelmesi konusuysa pek umut vaat etmiyor.

  Spotify hala resmi bir çıkış tarihi duyuramıyor

  Spotify, 2021’in sonunda çıkması beklenen ancak halen çıkmayan HiFi paketi için, kısa bir süre önce yeni bir açıklama daha yayınladı.

  Spotify HiFi

  Spotify açıklamasında HiFi kalitesinde sesin kullanıcılar için ne denli önemli olduğunun farkında olduklarını ve onlarla aynı şeyi hissettiklerine yer vermiş. Şirket, gelecekte tüm Spotify Premium kullanıcılarının Spotify HiFi özelliğinden faydalanabileceğini belirtti. Ancak açıklamada şu an bunun ne zaman olacağına dair net bilgi veremediklerini belirtmekten de kaçınmadı.

  Spotify’in HiFi paketini bu yıl içinde ne zaman çıkartacağını veya çıkartıp çıkartmayacağını söylemek şu an için mümkün değil. Bu belirsizlik içerisinde diğer platformların HiFi kalitesinde müzik keyfini sunmaya başlamışken, Spotify’de bu özelliği hala kullanamayan kullanıcılar durumdan hayli rahatsız. 

  Instagram’da iPad sürümünü hala yayınlanmadı

  Spotify’in HiFi özelliği konusu halen sürüncemedeyken bir diğer can sıkan belirsizlikte Instagram’ın iPad sürümünde. Dünyanın en çok kullanılan tablet bilgisayarı olan iPad’de, dünyanın en çok kullanıcısı olan sosyal medyası Instagram’ın sürümü yok. 

  Bu garip durum kısa bir süre önce Twitter’da 2 önemli isim arasındaki konuşmada yeniden gündeme gelmişti. Yaklaşık 16 milyon abonesi bulunan ünlü Youtube yayıncısı Marques Brownlee, Instagram CEO’su Adam Mosseri arasında Instagram iPad sürümüne dair sohbet yapmıştı. Mosseri, iPad kullanıcılarından Instagram sürümü için yoğun talep olduğunu, ancak bunun yeterli seviyede talebe daha yaklaşamadığını da belirtmişti. Adam Mosseri’nin, Brownlee’ye verdiği bu yanıt sosyal medyada ciddi tepkiler almıştı.

  2022 yılında halen iPad için Instagram sürümünün olmaması ve Spotify'in HiFi konusunda gecikmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan bizimle paylaşabilirsiniz!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1186

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Spotify, uzun süredir tartışmaların odağında olan "Oynat/Karışık Çal" butonu için yeni bir güncelleme getiriyor. Platform artık kullanıcılarına albüm ve çalma listeleri sayfasında 2 farklı butonu "tercih edilen mod" özelliğiyle sunacak.

  Apple Music ve Spotify İçin Yeni Rakip! TikTok Music Geliyor!

  Müzik ve görsel efektli kısa videoların paylaşıldığı ve çoğu kullanıcının yeni şarkıları keşfettiği TikTok, yaptığı yeni başvuruyla müzik servisi getiriyor. TikTok Music adıyla Spotify ve Apple Music için yeni rakip oluyor.

  Apple iPad Pro Modellerini İnceltmenin İlginç Yolunu Açıkladı!

  Yeni gelecek olan iPad Pro modellerinde, ekranlar incelecek. Apple, bunu uygularken yapılacak olan çalışmayı açıkladı.

  Elif 1316
  Spotify HiFi’yi, iPad Instagram’ı yayınlamamakta resmen kararlı görünüyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et