R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mark Zuckerberg’ten Instagram İçin Tartışma Yaratacak Açıklama “Bence Süper Pozitif Bir Alan”

  Kısa süre önce gençlere zarar verdiği iddiasıyla gündeme gelen Instagram, Zuckerberg’in de odak konusu oldu.

  Arin Arslan Arin Arslan 28.08.2022 13:29 1311 2 dk okuma süresi
  Mark Zuckerberg’ten Instagram İçin Tartışma Yaratacak Açıklama “Bence Süper Pozitif Bir Alan”
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce gençlere zarar verdiği iddiasıyla gündeme gelen Instagram, Zuckerberg’in de odak konusu oldu.

  Meta şirket kurucusu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg, şirketine ait olan ve milyarlarca kullanıcısı bulunan Instagram ile alakalı gündem olacak bir takım açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda insanların mental sağlığını bozduğu iddia edilen Instagram için, “Bence süper pozitif bir alan” dedi.

  Zuckerberg, “Instagram”, “Facebook” ve “Whatsapp” gibi sosyal medyada çığır açan oluşumları bir arada bulunduruyor. Meta’nın kurucusu Zuckerberg, bir süre önce Joe Rogan’ın podcast programına konuk oldu. 3 saat kadar süren röportajda içerik yöneticiliği, FBI, sanal gerçeklik ve hükümet gibi konular ele alındı. 

  Fakat podcastte konuşulan tek konular bunlarla sınırlı kalmadı. Son zamanlarda çıkan iddialara cevap veren Zuckerberg, iddiaların da asılsız olduğunu ifade etti. 

  Zuckerberg’den Pozitif Açıklamalar

  Zuckerberg, programda yaptığı açıklamada Instagram’ın pozitif bir platform olduğunu söyleyerek, olumlu etkilerine değindi. İnsanların etkileşime geçerek sosyalleştiğini ve Instagram’da zaman geçirmenin oldukça kolay olduğunu ifade eden ünlü iş insanı, Francis Haugen’in iddialarını da yalanladı. 

  Şirket muhbiri olan Haugen, geçtiğimiz yıl Instagram’ın kişilerin yaşam ve bedenlerini karşılaştırma yapmalarına neden olduğunu söylemişti. Genç kızlar ve genç erkekler başta olmak üzere, kullanıcıların mental sağlığını da zedelediğini ifade etmişti. Tüm bu iddiaları tüm dünyaya açık şekilde anlatan muhbir, Zuckerberg’in de istifa etmesi gerektiğini söylemişti.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  Musk, ‘Starlink’i Devreye Sokuyoruz’ Sözünü Tuttu: İran İçin Uydular Gönderildi!

  Elon Musk, önceki günlerde İran'daki olaylar üzerine Starlink'i devreye alacağını söylemişti. Bugün ise 52 Starlink uydusunun fırlatıldığı duyuruldu.

  TikTok Yorumlar İçin Beğenmeme Butonunu Kullanmaya Başladı! Yorumlara Dislike Butonu Sonunda Geldi!

  TikTok, yeni güncellemeyle beraber yorum beğenmeme özelliğini aktif etti. Beğenmeme butonu sayesinde kullanıcılarla artık, daha gerçek etkileşimler kurulacak.

  Mars’a Yerleşmek İçin Bir Adım Daha: Elon Musk SpaceX’in İlk Yörünge Testini Duyurdu!

  SpaceX CEO’su Elon Musk, Super Heavy Booster önderliğinde gönderilecek olan SpaceX Starship'in yörünge testine hazır olduğunu belirtti.

  Mark Zuckerberg’ten Instagram İçin Tartışma Yaratacak Açıklama “Bence Süper Pozitif Bir Alan”

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et