R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Kullanılan Postegro Uygulaması Nedir, Ne Kadar Güvenilir?

  Instagram gizli profilleri görmenizi sağlayan Postegro sayesinde, kişileri takip etmeseniz bile kapalı hesapları görebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanırken ne kadar güvendesiniz ve hesabınız için ne gibi sorunlara yol açıyor? Postegro uygulaması nedir, ne kadar güvenlidir detayları haberimizde.

  unnamed
  unnamed R10 Editörü
  12.04.2022 19:24 4287 3 dk okuma süresi
  Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Kullanılan Postegro Uygulaması Nedir, Ne Kadar Güvenilir?
  Son Düzenleme:

  Instagram'da biri sizi takip etmeye başladı. Siz de takip edenin kim olduğunu profil fotoğrafına, ismine, biyografi açıklamasına bakarak karar veremediniz. Ancak kim olduğunu da öğrenmeniz gerekiyor, merak ediyorsunuz. İşte böyle durumlarda Postegro gibi uygulamaları kullanarak problemi ortadan kaldırıyoruz.

  Postegro sayesinde gizli profillerin gizliliğini paçavra misali kaldırıp atıyoruz fakat bu uygulamaların çalışma şeklini hiç düşünmüyoruz. Algoritmaya göre gizli profilleri görmek imkansız, peki Postegro bunu nasıl yapıyor?

  Elbette her uygulama gibi güvenli olduklarını iddia ediyorlar. Ancak durum sandığınız gibi değil. Bu tarz uygulamaların başlıca prensibi Veri Paylaşımı yani siz başkasının verilerini elde edebiliyorken aynı zamanda sizin verileriniz de karşı taraflara iletiliyor.

  Postegro Nedir?

  LiLi Technologies tarafından geliştirilen, Android cihazların Google Play Store ve iOS cihazların App Store üzerinden erişebileceğiniz instagram gizli profilleri gösteren bir mobil uygulamadır. Postegro mobil kullanıcılar için iOS ve Android üzerinden indirilebilir durumda ve kendi instagram hesabınızı bağlayarak başka gizli hesapları görmenizi sağlamaktadır. 

  Postegro Ne İşe Yarar?

  Basit tabiriyle Instagram kullanıcılarının kapalı olan hesaplarını izinsiz açarak görmenizi sağlar. Gizli olan bütün fotoğraf ve hikaye paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta kurbanınızın bundan haberi bile olmaz. Fakat diğer kullanıcıların gizliliklerini ihlal ettiği için bu programın yasal bir dayanağı bulunmamaktadır. 

  Postegro hangi özellikleri sunuyor?

  • Gizli profillerin gönderilerini görüntülersiniz.
  • Gizli profillerin hikayelerini görüntülersiniz.
  • Uygulama üzerinden birden çok hesap kullanabilirsiniz.
  • Detaylı arama yapabilirsiniz.
  • Sık sık görüntülediğiniz hesapları yer imlerine ekleyebilirsiniz.
  • Uygulamanın kendi video oynatıcısını kullanabilirsiniz.
  • Görüntülediğiniz hikayeleri kaydedebilirsiniz.
  • Görüntülediğiniz gönderileri kaydedebilirsiniz.
  • Sade ve basit bir arayüze sahiptir.

  Postegro ve Benzeri Uygulamalar Nasıl Çalışıyor?

  Profilini görüntülemek istediğiniz kişinin yani kurbanınızın bir takipçisi tarafından Postegro indirilir ve kullanılırsa, söz konusu takipçinin hesabındaki veriler kullanılarak gizli yani kurbanın profiline erişim sağlanır. Bütün fotoğraf ve hikaye paylaşımları o takipçinin hesabı üzerinden görüntülenip, saklanıyor.

  Sonuç olarak bir tür veri paylaşımına dayalı algoritmaya göre çalışıyor. Kendi hesabınızı girdiğinizde sizin ve arkadaşlarınızın profilleri de Postegro uygulamasına kayıt olmuş oluyor. 

  Postegro Güvenli mi? Kullanmalı mıyım?

  Bu tür uygulamalar üçüncü taraf resmi olmayan bir uygulama olduğundan güvenilir değildir. Bahsettiğimiz veri paylaşımı nedeniyle kullanmanız hem sizin hem de takip ettiğiniz insanlar için zarar teşkil eder. Sosyal medya güvenli olsa da takipçilerinizi doğru seçmezseniz kullanmamış olsanız dahi bu havuzda yer alırsınız. 

  Ben takip ettiğim insanları ve kendimi önemsemiyorum diyorsanız mesajlarınızın bile üçüncü taraflarca okunabileceğini unutmayın. Kullanmamanızı tavsiye eder, kullananların acilen bütün hesap bilgilerini değiştirmesini öneririm.

  Postegro Lili Web Giriş

  Postegro uygulamasına mobil üzerinden ulaşabileceğiniz gibi direkt olarak tarayıcı üzerinden ulaşmanızda mümkün. Postegro Lili web giriş adresine webpostegro.com olarak ulaşabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı çoğu zaman sunucu hatası versede mobil üzerinden kullanmak istemeyen kişiler direkt olarak tarayıcı üzerinden giriş yapabilir. 

  Postegro Alternatifi Uygulamalar 2022

  Postegro çok popüler olduktan sonra alternatif olarak aynı işlevi yapan uygulamalarda piyasaya çıktı. Hesabınızı güvende tutmak istiyorsanız az takipçli bir fake hesap ile kendi hesabınızı güvende tutabilirsiniz. bestwhozi Postegro gibi gizli profilleri incelemek için kullanabileceğiniz alternatif bir mobil uygulamadır. Postegro gibi bunun da web sitesi üzerinden kullanabileceğiniz versiyonu bulunmaktadır.

  Postegro Lili Web Giriş

  Postegro uygulama olarak indirilmesinin yanında web sitesi üzerinden de kullanılabilmektedir. Web sitesi üzerinde çoğu zaman sunucu hatalarıyla karşılaşılabilmektedir ancak genel olarak düzgün bir şekilde çalışmaktadır. https://webpostegro.com/ adresinden Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Postegro web adresi zaman zaman çalışmamaktadır.

  Lili Web Postegro

  Postegro uygulaması web sitesi üzerinde Postegro & Lili adıyla kullanılmaktadır. Ancak Lili Web Postegro da yazılıp arandığında karşınıza yine uygulama ile ilgili sayfa çıkacaktır. Uygulamanın web sitesi üzerinden Instagram hesabınıza ait bilgiler ile giriş yapabilir, istediğiniz kullanıcının Instagram sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 15 Yorum
  • Bip
   Bip 2 yıl önce
   Stalk yapacak kimsemiz yok 😁
  • hetrx
   hetrx 2 yıl önce
   Telefonla arayan numaraları gösteren uygulama vardı (getcontact). Onunla aynı mantıkta çalışıyor sanırım. Aman Aman... :)
   • İçerik Yazarı
    İçerik Yazarı 2 yıl önce
    Fake hesap kullanarakta uygulamayı kullanabilirsiniz, sanırım Getcontact'ta öyle birşey mümün değil ancak bu programda fake hesap oluyor.
   • unnamed
    unnamed 2 yıl önce
    Evet, GetContact, TrueCaller vesaire, hepsi aynı mantığa dayanıyor. Senin rehberini kendi veri merkezinde depoluyor. Başkası aynı numarayı arattığında sen ismiyle kaydettiğin için ismi gözükmüş oluyor. İşin komik tarafı insanların birbirini ne diye kaydettiğini de görebiliyorduk, ilginç lakaplar mı dersiniz, yaratıcı sevgi seli mi siz karar verin. :)
  • Can Doğancan
   Can Doğancan 2 yıl önce
   sistemin çalışma mantığı yüksek olasılıkla şöyle: Ben sisteme kayıt oldum diyelim ve ben Hayriyeyi takip ediyorum ve Mehmet de Hayriyeyi görmek istiyor sistem gidip benim verilerimden Hayrieyeyi bulup Mehmetin gözlerine sunuyor. bu kadar :)
   • unnamed
    unnamed 2 yıl önce
    Evet, ben de aynısını açıkladım. Kullanmamanızı tavsiye ediyorum.
  • HA***** AK*****
   HA***** AK***** 2 yıl önce
   İçerisine post atılmış 0 takipçi 0 takip edilen bi hesapla deneyeceğim
  • Awakea
   Awakea 2 yıl önce
   Fake hesap ile denemiştim, girişte bilgilerim doğru olmasına rağmen, bilgilerimi yanlış girdiğimi söylüyor. Tamamen hesap bilgilerini çalmak üzerine yapılmış olduğunu orada anladım :)
  • Celil KILIÇ
   Celil KILIÇ 2 yıl önce
   Stalk yapacağım sevenim, sevdiğim yok ki... Kimi sevdiysek gitti nasıl olsa :/
   • unnamed
    unnamed 2 yıl önce
    Merak etmeyin sevilecek kimler var kimler bir bilseniz. Seveceğiniz yeni kişiler için kullanabilirsiniz ancak kullanmamanızı tavsiye ediyorum.
  • RoxiRox
   RoxiRox 2 yıl önce
   Bu işi yapmayan tek ben miyim :D
  • İlkay
   İlkay 2 yıl önce
   Son güncellemelerinden sonra, fake hesaplar ile bakamaz olduk, sistemi geliştirmişler 😁
  • AZADE
   AZADE 2 yıl önce
   Şu uygulamayı kullanmayanların arasında sayılıyım galiba :)
  • BA***** BA*****
   BA***** BA***** 2 yıl önce
   Telefona indirdiğiniz zaman neredeyse bütün verilerinizi görüp alıyorlar bir de sakın kendi hesabınızla girmeyin sonra hesabınız yol geçen hanı oluyor. En iyisi kullanmamak tabii..

  İlgili İçerikler:

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Kullanılan Postegro Uygulaması Nedir, Ne Kadar Güvenilir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et