R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!

  Instagram, geçtiğimiz Aralık ayında platforma Not özelliğini eklemişti. Şimdi sosyal medya platformu, Notlar bölümüne MSN Messenger'dan tanıdığımız nostaljik bir özelliği getiriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.06.2023 17:15 1548 2 dk okuma süresi
  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Instagram, kullanıcıların profilinde metin ve emoji içeren kısa durum güncellemelerini paylaşmasına izin veren bir özellik olan ‘Notlar’ özelliğini Aralık ayından beri sunuyor. Bu mini mesajlar, takipçiler ve arkadaşlar tarafından gelen kutusunda görülebiliyor. Meta şirketi, bu işlevliliğe yeni yetenekler katacağını açıkladı.

  Instagram Notlarına MSN Dokunuşu

  Meta, kullanıcıların Instagram Notlar’ına artık müzik ekleyebileceğini açıkladı. Şirkete göre notlarınıza müzik eklemek, kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir adım.

  Kullanıcılar, istedikleri herhangi bir şarkının 30 saniyelik bir bölümünü burada paylaşma şansına sahip olacaklar. Müzikle birlikte 60 karaktere kadar bir mesaj yazma imkanınız da olacak. 

  Tüm bu özellikler, MSN Messenger'ın ‘Ne dinliyorum’ özelliğini hatırlatıyor. Bu MSN özelliği, Winamp gibi uygulamalarda çalan şarkıları arkadaşlarınıza göstermenize olanak sağlıyordu.

  Bir Tıklama ile Notları Tercüme Edin

  Bunun yanı sıra, bir tıklama ile notları çevirebileceksiniz. Arkadaşlarınızdan birinin notlarını sizin çok iyi bilmediğiniz bir dilde yazması durumunda bu özellik kullanışlı olabilir. Meta, Not özelliğinin gençler tarafından büyük ölçüde benimsendiğini belirtiyor. Son üç ayda 100 milyondan fazla genç en az bir not paylaştı. Müzik ve çeviri eklemeleriyle birlikte, bu özelliğin kullanımının artması bekleniyor.

  Bu yeni özelliklerin eklenmesi, Instagram'ın kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye ve platformdaki etkileşimleri artırmaya yönelik devam eden çabalarının bir parçası. MSN Messenger'ın nostaljik özelliklerinin Instagram'a eklenmesi, kullanıcıların platformda daha fazla zaman geçirmelerini ve daha kişisel bir deneyim yaşamalarını sağlayabilir. Bu hem Instagram'ın hem de kullanıcıların çıkarına olacaktır. Kullanıcılar daha zengin bir sosyal medya deneyimi yaşarken, Instagram da daha fazla etkileşim ve kullanıcı sadakati kazanacaktır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et