R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!

  Instagram, geçtiğimiz Aralık ayında platforma Not özelliğini eklemişti. Şimdi sosyal medya platformu, Notlar bölümüne MSN Messenger'dan tanıdığımız nostaljik bir özelliği getiriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  14.06.2023 17:15 1623 2 dk okuma süresi
  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Instagram, kullanıcıların profilinde metin ve emoji içeren kısa durum güncellemelerini paylaşmasına izin veren bir özellik olan ‘Notlar’ özelliğini Aralık ayından beri sunuyor. Bu mini mesajlar, takipçiler ve arkadaşlar tarafından gelen kutusunda görülebiliyor. Meta şirketi, bu işlevliliğe yeni yetenekler katacağını açıkladı.

  Instagram Notlarına MSN Dokunuşu

  Meta, kullanıcıların Instagram Notlar’ına artık müzik ekleyebileceğini açıkladı. Şirkete göre notlarınıza müzik eklemek, kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir adım.

  Kullanıcılar, istedikleri herhangi bir şarkının 30 saniyelik bir bölümünü burada paylaşma şansına sahip olacaklar. Müzikle birlikte 60 karaktere kadar bir mesaj yazma imkanınız da olacak. 

  Tüm bu özellikler, MSN Messenger'ın ‘Ne dinliyorum’ özelliğini hatırlatıyor. Bu MSN özelliği, Winamp gibi uygulamalarda çalan şarkıları arkadaşlarınıza göstermenize olanak sağlıyordu.

  Bir Tıklama ile Notları Tercüme Edin

  Bunun yanı sıra, bir tıklama ile notları çevirebileceksiniz. Arkadaşlarınızdan birinin notlarını sizin çok iyi bilmediğiniz bir dilde yazması durumunda bu özellik kullanışlı olabilir. Meta, Not özelliğinin gençler tarafından büyük ölçüde benimsendiğini belirtiyor. Son üç ayda 100 milyondan fazla genç en az bir not paylaştı. Müzik ve çeviri eklemeleriyle birlikte, bu özelliğin kullanımının artması bekleniyor.

  Bu yeni özelliklerin eklenmesi, Instagram'ın kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye ve platformdaki etkileşimleri artırmaya yönelik devam eden çabalarının bir parçası. MSN Messenger'ın nostaljik özelliklerinin Instagram'a eklenmesi, kullanıcıların platformda daha fazla zaman geçirmelerini ve daha kişisel bir deneyim yaşamalarını sağlayabilir. Bu hem Instagram'ın hem de kullanıcıların çıkarına olacaktır. Kullanıcılar daha zengin bir sosyal medya deneyimi yaşarken, Instagram da daha fazla etkileşim ve kullanıcı sadakati kazanacaktır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  Instagram’a Unutulmayan Nostaljik MSN Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et