R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor

  Instagram içerik üreticilerine özel olarak hazırladığı yeni güncelleme ile çok ses getirecek. İçerik üreticilerine özel olarak ücretli reels ve gönderi imkanı sunulacak.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  16.07.2022 16:21 1525 2 dk okuma süresi
  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor
  Son Düzenleme:

  Instagram içerik üreticilerine özel olarak hazırladığı yeni güncelleme ile çok ses getirecek. İçerik üreticilerine özel olarak ücretli reels ve gönderi imkanı sunulacak.

  Instagram yeni güncellemesi ile içerik üreticilerini tam kalbinden vuracak. Instagram'ın geleceği belirtilen ve henüz test aşamasında olan güncelleme bir tür abonelik sistemi sistemini içeriyor. Söz konusu güncelleme ile birlikte artık ücretli gönderi paylaşımı ve  Reels videoları paylaşımları gerçekleştirilebilecek. Instagram abonelik modeline katılım sağlayan kullanıcılara yönelik olarak söz konusu güncelleme gelecek.

  Kullanıcı deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefleyen Instagram'dan genel kullanımı kapsayan yenilikçi özellikler geliyor. Ayrıca Instagram, içerik üreticilerini de unutmayarak, daha fazla kazanç fırsatı getiren yeni özellikleri duyurmaya devam ediyor. Yapılan güncellemeler ile birlikte Instagram'da “Sohbet Odaları” ve “abonelere özel gönderi” gibi ek özellikler getirilecek.

  İçerik Üreticileri Gönderilerinden Para Kazanabilecekler!

  Sosyal medya devi, üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile birlikte içerik üreticilerinin, takipçileri ve hayranları için özel gönderiler hazırlamalarına imkan tanıyacak. Söz konusu güncellemeyle beraber içerik üreticileri, abonelik sisteminde “özel sohbet”, “özel Reels paylaşımı”, “abonelere özel gönderi” ve “aboneler için özel bir ana sayfa” gibi ek özelliklerden yararlanabilecek.

  Abonelik satın alan kullanıcılar ise, istedikleri içerik üreticileri ile sohbet etme şansını yakalayabilecek. Güncellemeyle beraber gelecek Instagram sohbet özelliğinde katılımcı sayısı sınırı ilk etapta “30 kullanıcı” olarak belirlendi.

  Yeni Güncelleme Test Aşamasında

  Instagram yeni güncellemesine dair test sürecini devam ediyor. Bu çerçevede de ABD'deki 10 Instagram içerik üreticisi tarafından özellikler denenirken, önemli bir aşamaya gelindi. Hatta test sürecinin başarılı sonuçlanmasıyla binlerce içerik üreticisi güncellemenin getirdiği özelliklerden faydalanmaya başladı.

  Platformda üyelik için uygulanan ücretler değişiklik gösteriyor. Instagram abonelik ücretleri ABD'de “99 Cent” ile “99 Dolar” arasında değişiyor. Facebook ya da Instagram'da abonelik sistemi üzerinden içerik üreticilerinin kazanacakları gelirlerden 2024 yılına kadar herhangi bir kesinti yapılmayacağı da daha önce açıklanmıştı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et