R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor

  Instagram içerik üreticilerine özel olarak hazırladığı yeni güncelleme ile çok ses getirecek. İçerik üreticilerine özel olarak ücretli reels ve gönderi imkanı sunulacak.

  Elif Elif 16.07.2022 16:21 1238 2 dk okuma süresi
  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor
  Son Düzenleme:

  Instagram içerik üreticilerine özel olarak hazırladığı yeni güncelleme ile çok ses getirecek. İçerik üreticilerine özel olarak ücretli reels ve gönderi imkanı sunulacak.

  Instagram yeni güncellemesi ile içerik üreticilerini tam kalbinden vuracak. Instagram'ın geleceği belirtilen ve henüz test aşamasında olan güncelleme bir tür abonelik sistemi sistemini içeriyor. Söz konusu güncelleme ile birlikte artık ücretli gönderi paylaşımı ve  Reels videoları paylaşımları gerçekleştirilebilecek. Instagram abonelik modeline katılım sağlayan kullanıcılara yönelik olarak söz konusu güncelleme gelecek.

  Kullanıcı deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefleyen Instagram'dan genel kullanımı kapsayan yenilikçi özellikler geliyor. Ayrıca Instagram, içerik üreticilerini de unutmayarak, daha fazla kazanç fırsatı getiren yeni özellikleri duyurmaya devam ediyor. Yapılan güncellemeler ile birlikte Instagram'da “Sohbet Odaları” ve “abonelere özel gönderi” gibi ek özellikler getirilecek.

  İçerik Üreticileri Gönderilerinden Para Kazanabilecekler!

  Sosyal medya devi, üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile birlikte içerik üreticilerinin, takipçileri ve hayranları için özel gönderiler hazırlamalarına imkan tanıyacak. Söz konusu güncellemeyle beraber içerik üreticileri, abonelik sisteminde “özel sohbet”, “özel Reels paylaşımı”, “abonelere özel gönderi” ve “aboneler için özel bir ana sayfa” gibi ek özelliklerden yararlanabilecek.

  Abonelik satın alan kullanıcılar ise, istedikleri içerik üreticileri ile sohbet etme şansını yakalayabilecek. Güncellemeyle beraber gelecek Instagram sohbet özelliğinde katılımcı sayısı sınırı ilk etapta “30 kullanıcı” olarak belirlendi.

  Yeni Güncelleme Test Aşamasında

  Instagram yeni güncellemesine dair test sürecini devam ediyor. Bu çerçevede de ABD'deki 10 Instagram içerik üreticisi tarafından özellikler denenirken, önemli bir aşamaya gelindi. Hatta test sürecinin başarılı sonuçlanmasıyla binlerce içerik üreticisi güncellemenin getirdiği özelliklerden faydalanmaya başladı.

  Platformda üyelik için uygulanan ücretler değişiklik gösteriyor. Instagram abonelik ücretleri ABD'de “99 Cent” ile “99 Dolar” arasında değişiyor. Facebook ya da Instagram'da abonelik sistemi üzerinden içerik üreticilerinin kazanacakları gelirlerden 2024 yılına kadar herhangi bir kesinti yapılmayacağı da daha önce açıklanmıştı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Kullanıcının Geliştirdiği İçerik (UGC)

  Kullanıcının geliştirdiği içerik (UGC), markalar yerine tamamen insanlar tarafından oluşturulan içeriklerdir.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Instagram İçerik Üreticilerine Sürpriz: Ücretli Reels ve Gönderi İmkanı Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et