R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor

  Sosyal medya devi Instagram, içerik oluşturucularının hayatını kolaylaştıran ve onların daha başarılı içerikler üretmelerini sağlayacak Reels sekmesine dair yeni güncellemeleri kullanıma sundu. İşte bu güncellemelerle birlikte gelen dikkat çekici yenilikler

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  15.04.2023 15:59 2197 1 dk okuma süresi
  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor
  Son Düzenleme:

  Instagram, Reels sekmesindeki yeniliklerle TikTok'a rakip olmaya devam ediyor. Şirketin yakın zamanda yayınladığı blog gönderisine göre, içerik oluşturucuları için Reels sekmesinde kullanışlı özellikler mevcut. Artık Reels'te trend olan şarkıları ve hashtag'leri keşfetmek çok daha kolay hale geliyor.

  Yeni Keşif Sekmesi ile İçerik Fikirleri

  İçerik oluşturucularının ilham alabileceği ve trendlere kolayca ulaşabileceği yeni bir sekme kullanıma sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar, seslerin ne kadar popüler olduğunu görebilir, kullanmak için dokunabilir veya kendi ses kayıtlarını oluşturabilirler.

  Gelişmiş Düzenleme ve Zamanlama Özellikleri

  Reels'larınızdaki ögeleri daha doğru zamanlamak için yeni güncelleme ile video klipleri, sesleri, çıkartmaları ve metni birleşik bir düzenleme ekranından yönetebilirsiniz. Bu sayede içeriklerinizi daha profesyonel ve etkili hale getirebilirsiniz. Instagram, Reels performanslarını daha iyi anlamak ve değerlendirmek için analiz özelliklerini güncelledi. Toplam izlenme süresi ve ortalama izlenme süresi gibi iki yeni ölçüm sekmesi eklenerek içerik oluşturucularına daha fazla bilgi sunuluyor.

  Toplam İzlenme Süresi ve Ortalama İzlenme Süresi

  Toplam izlenme süresi, Reels'ınızın tekrar oynatılması dahil olmak üzere ne kadar süre izlendiğini gösterirken, ortalama izlenme süresi izlenme süresinin toplam oynatma sayısına bölünerek elde edilen ortalamayı ifade ediyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Lexus LBX Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Lexus, önceden ürettiği modellerden büyük ölçüde ayrılan tamamen yeni Lexus LBX modelini tanıttı. Araç, tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni topladı!

  LG'den Yenilikçi Taşınabilir Ekran StanbyME Go: İşte Özellikleri ve Fiyatı

  LG, bir bond çanta içerisinde taşınabilen ekran modelini tanıttı. StanbyME Go isimli ekran modeli, akıllı özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

  Garmin Fenix 7 Pro Serisi Geliyor: Gelişmiş Ekran Teknolojisi ve Üstün Özellikler

  Garmin Fenix 7 Pro serisi, gelişmiş ekranı ile vitrine çıkıyor. Bu akıllı saat, yenilikçi teknolojilerle donatılmış bir ekran sunarak eşsiz bir deneyim sunuyor.

  Android Kullanıcıları İçin Uyarı: 100'den Fazla Tehlikeli Uygulama Bulundu!

  Google Play'de ortaya çıkan SpinOk adı verilen kötü amaçlı bir yazılım, Android kullanıcılarını hedef alıyor. Yazılım, 400 milyondan fazla kullanıcıyı etkiledi.

  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et