R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor

  Sosyal medya devi Instagram, içerik oluşturucularının hayatını kolaylaştıran ve onların daha başarılı içerikler üretmelerini sağlayacak Reels sekmesine dair yeni güncellemeleri kullanıma sundu. İşte bu güncellemelerle birlikte gelen dikkat çekici yenilikler

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  15.04.2023 15:59 2685 1 dk okuma süresi
  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor
  Son Düzenleme:

  Instagram, Reels sekmesindeki yeniliklerle TikTok'a rakip olmaya devam ediyor. Şirketin yakın zamanda yayınladığı blog gönderisine göre, içerik oluşturucuları için Reels sekmesinde kullanışlı özellikler mevcut. Artık Reels'te trend olan şarkıları ve hashtag'leri keşfetmek çok daha kolay hale geliyor.

  Yeni Keşif Sekmesi ile İçerik Fikirleri

  İçerik oluşturucularının ilham alabileceği ve trendlere kolayca ulaşabileceği yeni bir sekme kullanıma sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar, seslerin ne kadar popüler olduğunu görebilir, kullanmak için dokunabilir veya kendi ses kayıtlarını oluşturabilirler.

  Gelişmiş Düzenleme ve Zamanlama Özellikleri

  Reels'larınızdaki ögeleri daha doğru zamanlamak için yeni güncelleme ile video klipleri, sesleri, çıkartmaları ve metni birleşik bir düzenleme ekranından yönetebilirsiniz. Bu sayede içeriklerinizi daha profesyonel ve etkili hale getirebilirsiniz. Instagram, Reels performanslarını daha iyi anlamak ve değerlendirmek için analiz özelliklerini güncelledi. Toplam izlenme süresi ve ortalama izlenme süresi gibi iki yeni ölçüm sekmesi eklenerek içerik oluşturucularına daha fazla bilgi sunuluyor.

  Toplam İzlenme Süresi ve Ortalama İzlenme Süresi

  Toplam izlenme süresi, Reels'ınızın tekrar oynatılması dahil olmak üzere ne kadar süre izlendiğini gösterirken, ortalama izlenme süresi izlenme süresinin toplam oynatma sayısına bölünerek elde edilen ortalamayı ifade ediyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  Instagram İçerik Oluşturucuları İçin Yenilikçi Özellikler Sunuyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et