R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Gizli Profilleri Gösteren Stalk.to Mobil Uygulamayla Geliyor

  Instagram gizli profilleri görüntülemekte kullanılabilecek yeni uygulama Stalk.to kısa süre içerisinde mobil uygulamasını kullanıma sunuyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 13.04.2022 19:58 1136 3 dk okuma süresi
  Instagram Gizli Profilleri Gösteren Stalk.to Mobil Uygulamayla Geliyor
  Son Düzenleme:

  Gizli Instagram profilleri herkesin daha fazla ilgisini çekiyor. İçeride ne olduğunu görmek isteyenler takip etmeden/arkadaş olmadan bu gizli profilleri görmek için farklı yöntemler deniyor. Bunu yaparken de üçüncü taraf yazılım ve araçları kullanıyor. Bu araçlar gizli profillerin tüm gizem perdesini ortadan kaldırmaya yardımcı olurken, aralarına “Stalk.to” isimli yeni uygulamada katılıyor.

  Instagram gizli profil görüntüleme için piyasada sıkça kullanılan araçlara göre Stalk.to, en büyük farkının kişisel verileri güvenliğini sağlamasının olduğunu belirtiyor. Kullanıcılarına bu güvenceyi sunacağını belirtiyor olsa da uygulama ne kadar güvenerek, kişisel Instagram hesabı ile giriş yapılabilir birkaç defa düşünmekte fayda var.

  Instagram, Twitter veya Facebook gibi sosyal medya platform ve forumlarına yönelik geliştirilmiş üçüncü taraf yazılımlar, farklı seviyelerde güvenlik riskleri yaratabilir. Kişisel hesap ve bilgilerin güvenliği için, bu tip yazılımları kullanmak için “fake hesap” yani sahte hesaplar kullanmanız daha güvenli olacaktır.

  Gizli profilleri, gizli bir şekilde görüntülemek isteyenlere

  Instagram gizli profilleri görüntüleme yöntemi arayışlarına yanıt oluşturacağını belirten Stalk.to, aynı zamanda gizli profilinizi görüntüleyenleri de göstereceğini belirtiyor. 

  Stalk.to Logo

  Stalk.to uygulamasının bir diğer iddiası ise açmak istediğiniz herhangi gizli Instagram profilini görüntüleme şansının “çok yüksek” olduğudur. Yani uygulamayı kullanarak hiçbir gizli Instagram profilini görememe sorunu yaşanmayacağını belirtiyor. Ayrıca gizli profilleri görüntülenirken, profilde inceleyeceğiniz Instagram Hikaye vb. paylaşımlara baktığınızın anlaşılmaması içinde TOR ağı yapısında bir sistemle çalışıyor.

  Peki güvenlik sağlanıyor mu?

  Çoğu gizli Instagram profili görme uygulaması/aracı gibi Stalk.to’da uygulamayı kullanmak için Instagram hesabıyla giriş yapılmasını zorunlu tutuyor. İşte bu aşamada vereceğiniz Intasgram hesap bilgilerinin gerçek mi? sahte mi? Olduğu, uygulamayı ne kadar güvenli kullandığınızı belirliyor. Eğer gerçek Instagram hesabınızla giriş yaparsanız, uygulamadaki herhangi bir veri sızıntısı ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden sahte bir Instagram hesabı kullanmanızda kesinlikle daha güvenli olacaktır.

  Tüm bunlara karşı Stalk.to, tüm kullanıcılarının hesap bilgilerini ve verilerini güvenle saklandığını ve bilgilerinin asla üçünü kişiler eline geçmeyeceğini güvence ettiğini belirtiyor. Özellikle bu tip uygulamalarda sıkça karşılaşılan Instagram hesabının çalınması gibi bir sorunun Stalk.to’da asla olmayacağını iddia ediyor. 

  Stalk.to ayrıca tüm kullanıcılarına Instagram hesapları üzerinden başka Instagram hesabını takip etme, gönderilerini beğenme veya yorum atma gibi eylemleri kesinlikle gerçekleştirilmeyeceğini belirtiyor. İlaveten kişisel mesaj, sohbet geçmişi gibi size özel olan tüm bilgilerinizin ve haklarınızın Stalk.to firmasının Gizlilik Bildirimi ile koruma altında olduğunu belirtiyor.

  Ücretli ve ücretsiz paket seçenekleri sunuyor

  Stalk.to ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Tüm özellikler ücretsiz olarak kullanılabilecek. Ancak kullanıcılar farklı ve özel ihtiyaçlarına göre kullanım için ücretli paket satın alabiliyor. Stalk.to abonelikleri Stripe ödeme sistemi ile satın alınabiliyor. Kullanıcılar diledikleri zaman aboneliklerini yükseltebiliyor veya abonelik iptal edebiliyor. 

  Çok yakın zamanda mobil uygulamasını yayınlayacak Stalk.to ve diğer gizli profilleri görme uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlara veya R10.net Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 4 Yorum
  • unnamed
   unnamed 7 ay önce
   Kullanılmaması taraftarıyım. Uygulamaların böyle veri kopyalayabilmesi Instagram'ı hiç rahatsız etmiyor galiba. Artık kopyalanamaması için harekete geçmeliler.
  • Bip
   Bip 7 ay önce
   Gizlilik denen bir şey kalmadığı için sosyal medyada şahsi hesap kullanmayı tercih etmiyorum
  • Mrslan
   Mrslan 7 ay önce
   Her ne kadar popüler bir uygulama olarak da lanse edilse, bu tarz uygulamalara hesap bilgileri ile giriş yapılmasını hiç önermiyorum. Yapanlara da anlam veremiyorum :) Aslında bakıldığında uygulamaya gizli hesap kontrolünü ellerimiz ile veriyoruz.
   • Yağız Özgün Kocabaş
    Kesinlikle katılıyorum yorumunuz ancak tercih insanların sonuçta :) bu risklerine rağmen yapmak isteyen varsa da tutamayız.

  İlgili İçerikler:

  En İyi Araba Oyunları (PC ve Mobil)

  En iyi araba oyunları listemizde birçok oyuna yer verirken, bu alanda seçim yapmak isteyen kişilerin işini kolaylaştırmayı amaçladık.

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  Son yapılan açıklamalara göre Genshin Impact'e Türkçe dil desteği geliyor. Türkçe dil desteği, 7 Aralık'taki 3.3 güncellemesiyle kullanıcılara sunulacak!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Instagram Gizli Profilleri Gösteren Stalk.to Mobil Uygulamayla Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et