R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!

  Instagram'da meydana gelen değişimler kullanıcıları mutsuz etmeye başladı. Kullanıcılar güncellemelerden memnun olmadıkları için imza kampanyası başlattıklarını duyurdular.

  Elif Elif 28.07.2022 12:14 1071 2 dk okuma süresi
  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!
  Son Düzenleme:

  Son dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram kullanıcılara daha fazla hizmet verebilmek için çeşitli güncellemeler yapmaya devam ediyor. Son dönemlerde sosyal medya platformları arasında ortaya çıkan trendlere uygun olarak yenilikler gündeme gelmeye devam ediyor. 

  Instagram ilk zamanlarda “fotoğraf paylaşımı” üzerine kurulmuş bir platform olarak biliniyordu. Son güncellemelerle birlikte TikTok uygulamasına dönüşmesi eleştirilere neden oldu. Instagram kullanıcıları yaşanan bu değişimden memnun olmadıkları için imza kampanyası başlattılar. İmza kampanyasına dünyaca ünlü isimlerin de destek vermesi dikkatlerden kaçmadı. 

  Instagram Uygulaması için İmza Kampanyası Düzenlendi!

  Kullanıcıların büyük bir kısmı son güncellemelerden dolayı mutlu olmadıklarını dile getirdiler. Sosyal medya platformunun asıl çıkış amacından sapıldığı ve bu nedenle artık kullanıcılara eski heyecanı vermediği konuşulmaya başladı. 

  TikTok’un popüler hale gelmesinin ardından gelen güncellemelerle birlikte tamamen video paylaşım platformu haline gelmesi kullanıcıların tepkilerine neden oldu. Kullanıcılar arasında bir imza kampanyası başlatıldı. İmza kampanyası ile birlikte “Instagram’ın yeniden Instagram olması” adı altında düzenlenen imza kampanyasına ilgi oldukça yoğun oldu. 

  Ünlü İsimlerde Kampanyaya Destek Verdi

  Instagram güncellemeleri için hazırlanan imza kampanyası tüm dünyada yankı buldu. Kısa sürede dünyaca ünlü isimler de katılmaya başladı. Instagram takipçileri ile rekor kıran “Kylie Jenner” ve “Kim Kardashian” sosyal medya hesapları üzerinden kampanyaya destek verdiklerini açıkladılar. Takipçilerini de kampanyaya katılmaya davet ettiler. 

  Instagram’dan beklentiler TikTok uygulamasına özenmeyi bırakması, algoritma ile birlikte fotoğrafların ön plana çıkarılması, kronolojik akışın yenide getirilmesi detaylar arasında yer alıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  Instagram Taslakları İşinizi Kolaylaştırabilir: Instagram Taslakları Nerede?

  Instagram kullanıcılarının çok işine yarayacağı ve aynı zamanda çok seveceği taslak kısmı nerede? Detaylar haberimizde..

  Instagram NFT Dünyasındaki Yerini Alıyor

  Instagram kullanıcılara hesaplarında kripto para cüzdan bağlantısı yapmaya izin verecek. Artık Instagram NFT koleksiyon paylaşımı yapılabilecek.

  Instagram Tam Ekran Fotoğraf Formatını Deniyor!

  TikTok kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı 9:16 formatı sonunda Instagram'a da geliyor. İşte ilk kez Instagram Beta kullanıcılarının test edeceği yeni fotoğraf formatı ve ilk değerlendirmeleri.

  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et