R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!

  Instagram'da meydana gelen değişimler kullanıcıları mutsuz etmeye başladı. Kullanıcılar güncellemelerden memnun olmadıkları için imza kampanyası başlattıklarını duyurdular.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  28.07.2022 12:14 1333 2 dk okuma süresi
  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!
  Son Düzenleme:

  Son dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram kullanıcılara daha fazla hizmet verebilmek için çeşitli güncellemeler yapmaya devam ediyor. Son dönemlerde sosyal medya platformları arasında ortaya çıkan trendlere uygun olarak yenilikler gündeme gelmeye devam ediyor. 

  Instagram ilk zamanlarda “fotoğraf paylaşımı” üzerine kurulmuş bir platform olarak biliniyordu. Son güncellemelerle birlikte TikTok uygulamasına dönüşmesi eleştirilere neden oldu. Instagram kullanıcıları yaşanan bu değişimden memnun olmadıkları için imza kampanyası başlattılar. İmza kampanyasına dünyaca ünlü isimlerin de destek vermesi dikkatlerden kaçmadı. 

  Instagram Uygulaması için İmza Kampanyası Düzenlendi!

  Kullanıcıların büyük bir kısmı son güncellemelerden dolayı mutlu olmadıklarını dile getirdiler. Sosyal medya platformunun asıl çıkış amacından sapıldığı ve bu nedenle artık kullanıcılara eski heyecanı vermediği konuşulmaya başladı. 

  TikTok’un popüler hale gelmesinin ardından gelen güncellemelerle birlikte tamamen video paylaşım platformu haline gelmesi kullanıcıların tepkilerine neden oldu. Kullanıcılar arasında bir imza kampanyası başlatıldı. İmza kampanyası ile birlikte “Instagram’ın yeniden Instagram olması” adı altında düzenlenen imza kampanyasına ilgi oldukça yoğun oldu. 

  Ünlü İsimlerde Kampanyaya Destek Verdi

  Instagram güncellemeleri için hazırlanan imza kampanyası tüm dünyada yankı buldu. Kısa sürede dünyaca ünlü isimler de katılmaya başladı. Instagram takipçileri ile rekor kıran “Kylie Jenner” ve “Kim Kardashian” sosyal medya hesapları üzerinden kampanyaya destek verdiklerini açıkladılar. Takipçilerini de kampanyaya katılmaya davet ettiler. 

  Instagram’dan beklentiler TikTok uygulamasına özenmeyi bırakması, algoritma ile birlikte fotoğrafların ön plana çıkarılması, kronolojik akışın yenide getirilmesi detaylar arasında yer alıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  YouTube, Masaüstü Tasarımını Yeniledi: İlk Olarak Premium Kullanıcılarına Sundu!

  YouTube, yenilenen masaüstü tasarımını Premium kullanıcılarına sundu. Yeni tasarım, gelişmiş görüntüleme deneyimi ve içerik erişimi ile dikkat çekiyor.

  Instagram'da Reklam Dönemi Başlıyor: Geçilemeyen Reklamlar Geliyor!

  Instagram, 'Ad Break' adlı yeni özelliğiyle 3-5 saniyelik geçilemeyen reklamları test ediyor. Kullanıcılar, akışlarında bu reklamları izlemek zorunda kalacak

  Instagram Değişimlerinden Memnun Olmayan Kullanıcılar Kampanya Başlattılar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et