R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Facebook kullanıcılara yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığının müjdesini verdi. Tek hesap üzerinden beş farklı profil açılabilecek. İşte detaylar!

  Elif Elif 16.07.2022 13:55 1458 2 dk okuma süresi
  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Facebook bir süredir kullanıcıların yüzünü güldürecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Şimdilerde kullanıcılar yeni profil açmak için yeni üyelik almak zorundalar. Güncellemenin başarılı sonuç vermesi halinde tek bir hesap üzerinden beşe kadar profil açmak mümkün olacak. Ana hesap üzerinde kullanıcının gerçek bilgileri yer alacak ancak diğer açtığı profillerde isteğe bağlı olarak takma isimler kullanılabilecek. 

  Oyun ve İş Odaklı Profiller Açılabilecek!

  Facebook kullanıcıların aynı hesap üzerinden birden fazla profil açmasına izin vermiyor. Test aşamasında olan güncelleme hayata geçerse, tek bir hesap üzerinden birden fazla hesap açmak mümkün olacak. Bu güncelleme özellikle hobileri olan kullanıcıların yan profiller oluşturabilmeleri açısından mantıklı bir hamle olarak değerlendiriliyor. Bu profiller hobiler, oyun ve iş ağı bakımından zenginleştirilebilir. 

  Beş Profil Özelliği Ne Zaman Gelecek?

  Meta şirketinin sözcüsü, bir süredir ortalarda dolanan bu iddiaları sonunda doğruladı. Açıklamalarında ‘İnsanların farklı ilgi ve deneyim alanlarına göre bizde şirket olarak yardımcı olmak adına yeni bir yöntem deniyoruz. Bu yöntem tek bir Facebook hesabı üzerinden birden fazla profile sahip olmalarını sağlıyor. Tüm bu yenilikler aynı zamanda şirketin kuralları dahilinde gerçekleşecek. Bu süreçte Facebook kurallarına uymaya devam edilmesi gerekiyor’ ifadelerini kullandı. 

  Facebook, birden fazla profil güncellemesini geniş çapta test etmeye devam ediyor. Profil sayısının gelecek dönemlerde artabileceği düşünülüyor ancak ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir açıklama gelmedi. Test sürecinin başarılı geçmesi halinde kullanıma sunulacağı için uygulama henüz bir kesinlik barındırmıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Hesabı Olanlar Dikkat! Hesaplar Risk Altında!

  Sosyal medya devi Twitter'ın "API anahtarı" üzerinden milyonlarca kullanıcının hesap bilgilerinin, binlerce mobil uygulama üzerinden ele geçirildiği açıklandı. Yaşanan sızıntı nedeniyle siber dolandırıcılık gibi hususlar açısından hesaplar risk altında!

  Deniz Suyunu İçmek Tek Tuşla Mümkün Olabilir: Yeni Cihaz Geliştirildi!

  Küresel ısınmanın getirdiği ciddi su sorunlarına karşı yapılan araştırmalarda devrim niteliğinde gelişme yaşandı. Artık deniz suyu tek tuşla içme suyuna dönüştürülebilecek.

  Elif 1156

  5G Teknolojisi

  5G, minimum sinyal iletim gecikmesi ile yüksek internet hızlarına (25 Gbps'ye kadar) sahip beşinci nesil bir mobil iletişim standardıdır.

  4G Teknolojisi

  4G, hücresel ağlarda veri yönetimi için dördüncü ve en yeni nesil teknolojidir. 3G sistemlerinden çok daha hızlı ve daha yüksek kapasiteye sahiptir.

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et