R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Facebook kullanıcılara yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığının müjdesini verdi. Tek hesap üzerinden beş farklı profil açılabilecek. İşte detaylar!

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  16.07.2022 13:55 1772 2 dk okuma süresi
  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Facebook bir süredir kullanıcıların yüzünü güldürecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Şimdilerde kullanıcılar yeni profil açmak için yeni üyelik almak zorundalar. Güncellemenin başarılı sonuç vermesi halinde tek bir hesap üzerinden beşe kadar profil açmak mümkün olacak. Ana hesap üzerinde kullanıcının gerçek bilgileri yer alacak ancak diğer açtığı profillerde isteğe bağlı olarak takma isimler kullanılabilecek. 

  Oyun ve İş Odaklı Profiller Açılabilecek!

  Facebook kullanıcıların aynı hesap üzerinden birden fazla profil açmasına izin vermiyor. Test aşamasında olan güncelleme hayata geçerse, tek bir hesap üzerinden birden fazla hesap açmak mümkün olacak. Bu güncelleme özellikle hobileri olan kullanıcıların yan profiller oluşturabilmeleri açısından mantıklı bir hamle olarak değerlendiriliyor. Bu profiller hobiler, oyun ve iş ağı bakımından zenginleştirilebilir. 

  Beş Profil Özelliği Ne Zaman Gelecek?

  Meta şirketinin sözcüsü, bir süredir ortalarda dolanan bu iddiaları sonunda doğruladı. Açıklamalarında ‘İnsanların farklı ilgi ve deneyim alanlarına göre bizde şirket olarak yardımcı olmak adına yeni bir yöntem deniyoruz. Bu yöntem tek bir Facebook hesabı üzerinden birden fazla profile sahip olmalarını sağlıyor. Tüm bu yenilikler aynı zamanda şirketin kuralları dahilinde gerçekleşecek. Bu süreçte Facebook kurallarına uymaya devam edilmesi gerekiyor’ ifadelerini kullandı. 

  Facebook, birden fazla profil güncellemesini geniş çapta test etmeye devam ediyor. Profil sayısının gelecek dönemlerde artabileceği düşünülüyor ancak ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir açıklama gelmedi. Test sürecinin başarılı geçmesi halinde kullanıma sunulacağı için uygulama henüz bir kesinlik barındırmıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Uğur Güneş
   Uğur Güneş 1 yıl önce
   bu alt profil olayı 1 yıldır var, sadece bazı hesaplarda test ediliyordu, uzun süre ses çıkmadı, raftaki projeyi geri getirmişler.

  İlgili İçerikler:

  Şarj Teknolojilerinde Yeni Dönem: 300W Hızlı Şarj Geliyor!

  Realme, 300W hızlı şarj teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu yenilikle telefonlar 5 dakikada tam şarj olacak.

  ŞOK Marketlerinde Teknoloji Ürünleri İndirimi: PS5 Slim ve Redmi Note 13 Pro

  18 Mayıs tarihinde ŞOK marketler zinciri, teknoloji meraklılarını heyecanlandıracak bir kampanya başlatıyor. Diskli PS5 Slim oyun konsolu, TCL akıllı televizyon, Philips espresso makinesi ve Redmi Note 13 Pro akıllı telefon gibi birçok teknoloji ürünü sat

  Onur Yüksek Teknoloji halka arz ne zaman? Onur Yüksek Teknoloji halka arz kaç lot veriyor?

  Onur Yüksek Teknoloji'nin halka arzı, yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor. SPK'nın onayını alan şirket, halka arz tarihlerini ve hisse fiyatını açıkladı. Yatırımcılar, halka arz sürecinin detaylarını öğrenmek için sabırsızlanıyor.

  Microsoft’un Yeni Hamlesi Belli Oldu: Kendi Mobil Oyun Mağazasını Açacak!

  Microsoft, temmuz ayında web tabanlı mobil oyun mağazasını açıyor. Bu platform, büyük geliştiricilerin oyunlarını sunarak Google ve Apple'a rakip olacak.

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et