R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Facebook kullanıcılara yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığının müjdesini verdi. Tek hesap üzerinden beş farklı profil açılabilecek. İşte detaylar!

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  16.07.2022 13:55 1751 2 dk okuma süresi
  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Facebook bir süredir kullanıcıların yüzünü güldürecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Şimdilerde kullanıcılar yeni profil açmak için yeni üyelik almak zorundalar. Güncellemenin başarılı sonuç vermesi halinde tek bir hesap üzerinden beşe kadar profil açmak mümkün olacak. Ana hesap üzerinde kullanıcının gerçek bilgileri yer alacak ancak diğer açtığı profillerde isteğe bağlı olarak takma isimler kullanılabilecek. 

  Oyun ve İş Odaklı Profiller Açılabilecek!

  Facebook kullanıcıların aynı hesap üzerinden birden fazla profil açmasına izin vermiyor. Test aşamasında olan güncelleme hayata geçerse, tek bir hesap üzerinden birden fazla hesap açmak mümkün olacak. Bu güncelleme özellikle hobileri olan kullanıcıların yan profiller oluşturabilmeleri açısından mantıklı bir hamle olarak değerlendiriliyor. Bu profiller hobiler, oyun ve iş ağı bakımından zenginleştirilebilir. 

  Beş Profil Özelliği Ne Zaman Gelecek?

  Meta şirketinin sözcüsü, bir süredir ortalarda dolanan bu iddiaları sonunda doğruladı. Açıklamalarında ‘İnsanların farklı ilgi ve deneyim alanlarına göre bizde şirket olarak yardımcı olmak adına yeni bir yöntem deniyoruz. Bu yöntem tek bir Facebook hesabı üzerinden birden fazla profile sahip olmalarını sağlıyor. Tüm bu yenilikler aynı zamanda şirketin kuralları dahilinde gerçekleşecek. Bu süreçte Facebook kurallarına uymaya devam edilmesi gerekiyor’ ifadelerini kullandı. 

  Facebook, birden fazla profil güncellemesini geniş çapta test etmeye devam ediyor. Profil sayısının gelecek dönemlerde artabileceği düşünülüyor ancak ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir açıklama gelmedi. Test sürecinin başarılı geçmesi halinde kullanıma sunulacağı için uygulama henüz bir kesinlik barındırmıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Uğur Güneş
   Uğur Güneş 1 yıl önce
   bu alt profil olayı 1 yıldır var, sadece bazı hesaplarda test ediliyordu, uzun süre ses çıkmadı, raftaki projeyi geri getirmişler.

  İlgili İçerikler:

  Oppo, Yapay Zekalı Air Glass 3'ü Duyurdu: Görünüşüyle Normal, Teknolojisiyle Olağanüstü!

  Oppo'nun Air Glass 3'ü, günlük yaşamda kullanım kolaylığı sunan, sesli asistanı ve yapay zekası ile dikkat çeken akıllı gözlükler arasında yer alıyor.

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Xiaomi, Kendi İşlemcisini Geliştiriyor: Teknoloji Sahnesinde Yeni Bir Devrim!

  Xiaomi, ARM işbirliğiyle kendi işlemcisini geliştiriyor. Firma, maliyet tasarrufu ve pazar rekabetinde yeni bir dönem başlatıyor.

  Facebook'tan Çığır Açacak Özellik: Tek Hesapla Beş Üyelik Açılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et