R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter'daki bot hesaplara ilişkin iddialarını sürdürüyor. Bu iddialarla ilgili olarak ise tartışmak üzere Twitter CEO'sunu davet ediyor.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 12.08.2022 11:57 1094 1 dk okuma süresi
  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce satın alma antlaşmasından geri çekilen Elon Musk, Twitter ile ilgili ‘bot hesap’ iddialarını sürdürüyor. Twitter CEO'sunu tartışmaya davet eden Musk, bu yönde bir adım atılıncaya dek Twitter'ın peşini bırakmayacak gibi görünüyor.

  Elon Musk'un son olarak atmış olduğu tartışma adımı, kullanıcılar tarafından da dikkat çekici bulundu. Satın alma anlaşmasının feshedilmiş olmasına rağmen neden hâlâ bu konunun Musk tarafından gündeme getirildiği konusunda bilgi yok. Ancak Musk'ın bununla hedefi, Twitter tarafından açılabilecek olası bir davayı engellemek olduğu belirtildi.

  “Halka açık bir tartışmaya davet ediyorum!”

  Twitter CEO’su Parag Agrawal'ı tartışmaya  davet eden Musk, Twitter kullanıcılarının %10'dan fazlasının bot hesaplar olduğunu iddia etmişti. Bu oranı doğrulamak içinse Twitter'ı kabul edilebilir bir hamlede bulunmaya zorlamaya devam etti. Elon Musk'un yaptığı çağrıda kullandığı ifadeler şu şekilde:

  Twitter CEO’sunu Twitter bot yüzdesi hakkında halka açık bir tartışmaya davet ediyorum. Twitter’ın günlük %5’ten az sahte veya spam kullanıcıya sahip olduğunu halka kanıtlamasına izin verin!

  Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Musk'ın Kardeşiyle Konuşmaları Ortaya Çıktı: Blockchain Tabanlı Bir Twitter Hayal Edin!

  Twitter ile Elon Musk arasındaki dava sürüyor. Blockhain tabanlı Twitter hayal eden Elon Musk ile kardeşi Kimbal Musk arasında geçen konuşmalar halka sunuldu.

  Musk, ‘Starlink’i Devreye Sokuyoruz’ Sözünü Tuttu: İran İçin Uydular Gönderildi!

  Elon Musk, önceki günlerde İran'daki olaylar üzerine Starlink'i devreye alacağını söylemişti. Bugün ise 52 Starlink uydusunun fırlatıldığı duyuruldu.

  Mars’a Yerleşmek İçin Bir Adım Daha: Elon Musk SpaceX’in İlk Yörünge Testini Duyurdu!

  SpaceX CEO’su Elon Musk, Super Heavy Booster önderliğinde gönderilecek olan SpaceX Starship'in yörünge testine hazır olduğunu belirtti.

  Twitter Hissedarları, Elon Musk’ın Geri Çekilmek İstediği Satın Alımı Onayladı!

  Twitter hissedarları, Elon Musk'ın vazgeçmek istediği satın alımı resim olarak onayladılar. Buna göre Elon Musk, Twitter'ı satın almak zorunda kalabilir.

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et