R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Elon Musk, Twitter'daki bot hesaplara ilişkin iddialarını sürdürüyor. Bu iddialarla ilgili olarak ise tartışmak üzere Twitter CEO'sunu davet ediyor.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  12.08.2022 11:57 1686 1 dk okuma süresi
  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce satın alma antlaşmasından geri çekilen Elon Musk, Twitter ile ilgili ‘bot hesap’ iddialarını sürdürüyor. Twitter CEO'sunu tartışmaya davet eden Musk, bu yönde bir adım atılıncaya dek Twitter'ın peşini bırakmayacak gibi görünüyor.

  Elon Musk'un son olarak atmış olduğu tartışma adımı, kullanıcılar tarafından da dikkat çekici bulundu. Satın alma anlaşmasının feshedilmiş olmasına rağmen neden hâlâ bu konunun Musk tarafından gündeme getirildiği konusunda bilgi yok. Ancak Musk'ın bununla hedefi, Twitter tarafından açılabilecek olası bir davayı engellemek olduğu belirtildi.

  “Halka açık bir tartışmaya davet ediyorum!”

  Twitter CEO’su Parag Agrawal'ı tartışmaya  davet eden Musk, Twitter kullanıcılarının %10'dan fazlasının bot hesaplar olduğunu iddia etmişti. Bu oranı doğrulamak içinse Twitter'ı kabul edilebilir bir hamlede bulunmaya zorlamaya devam etti. Elon Musk'un yaptığı çağrıda kullandığı ifadeler şu şekilde:

  Twitter CEO’sunu Twitter bot yüzdesi hakkında halka açık bir tartışmaya davet ediyorum. Twitter’ın günlük %5’ten az sahte veya spam kullanıcıya sahip olduğunu halka kanıtlamasına izin verin!

  Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube, Masaüstü Tasarımını Yeniledi: İlk Olarak Premium Kullanıcılarına Sundu!

  YouTube, yenilenen masaüstü tasarımını Premium kullanıcılarına sundu. Yeni tasarım, gelişmiş görüntüleme deneyimi ve içerik erişimi ile dikkat çekiyor.

  A101 Marketlerde Bu Hafta: Şişme Bot ve Tiny House Geliyor!

  6 Haziran A101 aktüel kataloğu belli oldu. Mağaza, şişme botlar ve Tiny House ürünleriyle raflarını doldurarak her bütçeye uygun seçeneklerle yaz keyfinizi artıracak!

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  iOS 17.5 Sorunları Bitmiyor: Silinen Fotoğraflar Geri Dönmeye Devam Ediyor

  Apple'ın iOS 17.5 güncellemesiyle birlikte birçok kullanıcı, cihazlarından sildikleri fotoğrafların tekrar görünmesi sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Daha da endişe verici olan, bu sorunun ikinci el iPhone ve iPad kullanıcılarını da etkiliyor olması.

  Elon Musk, Bot Hesap İddialarıyla İlgili Olarak Twitter CEO'sunu Tartışmaya Davet Ediyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et