R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xbox Live Gold 2023 Mart Oyunları Duyuruldu!

  Xbox Live Gold 2023 Mart yapımları duyuruldu. Bu ay oyuncular için oldukça eğlenceli bir ay olacak. Gelin haberimizin detaylarında sizlere bu oyunlardan bahsedelim.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  04.03.2023 11:30 1417 2 dk okuma süresi
  Xbox Live Gold 2023 Mart Oyunları Duyuruldu!
  Son Düzenleme:

  Microsoft, oyuncuların ilgisini çekmek üzere pek çok şey yapmaya çalışıyor. Bunlardan birisi de ücretsiz oyunlar sunmak. Oyuncuların normal şartlarda çok para vermesi gereken oyunlar daha ucuza denenebiliyor. Bunun için bir abonelik ücreti ödenmesi gerekiyor. Küçük bir ücret ile birçok ücretli oyun bedava olarak oynanıyor. Xbox Live Gold üyeleri için Mart ayında pek çok oyun bizlerle buluşuyor.

  Xbox Live Gold 2023 Mart oyunları açıklandı

  Xbox Live Gold üyeleri için 2023 Mart oyunları duyuruldu. Bu oyunlara erişmek isteyenler Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine de yer verebilir. Yani Xbox Live Gold olmasa bile bu abonelikle de oyunlara erişim sağlanıyor. Oyunların listesi şu şekilde:

  • Trüberbrook (1 - 31 Mart 2023)
  • Sudden Strike 4 - Complete Collection (1 - 31 Mart 2023)
  • Lamentum (16 Mart - 15 Nisan)

  Trüberbrook

  Bu ay ücretsiz olarak oynanabilecek yapım, oyunculara 1960’lı yılların atmosferini yaşatacak. Oyun, 60’lı yılların Trüberbrook adında Alman köyünde geçiyor. Tek oyunculu bir oyun olan Trüberbrook, gizem dolu bir macera sunuyor. Grafiklere baktığımızda oyun, minyatür dekorlara yer vermekte. Teması sebebiyle yapım, kullanıcıları içine çekmekte. Oyuncular, oyun içerisinde çılgın bilim insanlarıyla karşılaşacak. Ayrıca gerçek aşkı bulmak için savaşacak.

  Sudden Strike 4 - Complete Collection

  Adından da anlaşılacağı üzere bu oyun, bir savaş oyunu. Yapım, İkinci Dünya Savaşı’ndan ilham alınarak geliştirildi. Ayrıca oyunda pek çok savaş senaryosu da bulunuyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanmış önemli olaylara oyun içerisinde tanık olunuyor. Kullanıcılar, kuvvetleri komuta ederek sahneleri ilerleyecek. 100’den fazla birim bulunan yapım tek ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Oyunun bu paketi ile kullanıcıların 5 farklı DLC’ye sahip olduğunu da duyuralım.

  Lamentum

  Etkileyici bir hikayeye sahip oyun olan Lamentum ile karşınızdayız. Sevdiğinizi kurtarmak için ne kadar çaba sarf edersiniz? Ana karakter, hasta eşini kurtarmak için elini taşın altına koyuyor. Macera dolu bu serüvende karakterimiz, gizemi keşfedecek. Tabii bu sırada pek çok düşman ile de savaşmak zorunda kalacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum

  İlgili İçerikler:

  PlayStation Plus Mart Ayında Sürprizlerle Geliyor: İşte 17 Yeni Oyun!

  Mart ayında PlayStation Plus'a katılacak oyunlar arasında, aksiyon, macera, dövüş ve strateji türlerinde yapımlar yer alıyor.

  Microsoft, E3 2023'e Fiziksel Olarak Katılmayacak

  E3 2023'te Microsoft'un yer almayacağı söylentileri yayılırken, nedenini öğrenin.

  2023 Mart Volkswagen Güncel Fiyat Listesi Açıklandı!

  Ülkemizde en çok kullanılan araçlardan birisi olan Volkswagen'in 2023 Mart fiyat listesi açıklandı.

  2023 Mart Mercedes-Benz Güncel Fiyat Listesi

  Mercedes-Benz'in Türkiye 2023 Mart fiyat listesi belli olurken, fiyatlar biraz şaşırttı.

  Xbox Live Gold 2023 Mart Oyunları Duyuruldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et