R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!

  Valorant Türkiye, oyuncuların uzun süredir merakla beklediği Türk ajan yeni ipuçları içeren bir videoyu resmi Twitter hesabından yayınladı. Videodaki yeni ajanın Türk ajan olabileceği belirtiliyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 14.04.2022 11:47 267 2 dk okuma süresi
  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Türk Valorant oyuncularını heyecanlandıran bir gelişme yaşanmıştır. Valorant’ın istihbarat ajanı “Cypher” tarafından bilgiler sızdırılmıştı. Ajanın sızdırdığı bilgilerde oyuna yeni bir ajan gelmekte olduğunu ve o ajanında Türk ajan olacağı yer alıyordu.

  Valorant Türk ajan

  Sosyal medyada uzun süredir Valorant’ın yeni ajanının, Almanya’da yaşayan bir Türk ajanı olduğu yönünde iddialar dolaşıyor. Bu iddiaların ortaya atılmasında da Cypher’in sızdırmalarının dışında bir Valorant blog yazısında Türk kahvesi, lokum ve yanı sıra nazar boncuğu olan bir erkek yüzüğü yer alması oldukça etkili olmuştu.

  Brimstone’dan Valorant oyuncularına Türk ajan hakkında yeni mesaj

  Türk Valorant oyuncularını heyecana sürükleyen esas gelişme 12 Nisan’da yaşandı. 12 Nisan’da yeni bir mesaj ortaya çıktı. “Brimstone’dan gelen mesaj” şeklinde yayınlanan fotoğrafta daha önce Cypher tarafından bahsedilen Türk ajan için Türkiye’de operasyon düzenlendiği ve sağ olarak ele geçirildiği açıklandı. Mesajda ayrıca yaşananların beklenmeyen gelişmelere yol açtığını vurgulayan Brimstone, yeni gelişme oldukla bilgilendirme yapacağını da söyledi.

  Valorant Brimstone mesaj

  Brimstone’nin mesajı, uzun süredir gündemde olan Türk ajan iddiasına dair güçlü ipuçları sundu. Türk oyuncularını meraklandıran gelişmelerin ardından en büyük ipucu ise Valorant Türkiye resmi Twitter hesabından geldi. Valorant Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yayınlanan 13 saniyelik videoda yer alan karakterin Türk ajan olabileceği belirtiliyor.

  Valorant Türkiye’nin paylaştığı kısa video içeriğinde bir karaktere yer veriliyor. Bu karakterinde Brimstone ve Cypher tarafından uzun süredir dile getirilen Türk ajan olabileceği iddia ediliyor. Videodaki karakter çok kısık sesle bir şey söylese de tam olarak ne dediği anlaşılmıyor. Ancak pek çok kişiye göre karakterin “Kaçma” tarzında Türkçe bir kelimeyi söylüyor.

  Tüm bu gelişmelere rağmen Valorant veya Riot yetkililerinde yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak bu kadar kanıtın ardından beklenen resmi açıklamanın da önümüzdeki günlerce geleceği aşikar!

  Her bir ajanı kendisine özgü karakterleriyle sevilen Valorant’ta yeni Türk ajan sizce neler katacak? Beklentileri karşılayabilecek mi? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.net Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • hetrx
   hetrx 4 ay önce
   Ajanın adının da "Fade" olduğu söyleniyor. Baya merak uyandırdılar. Malum Istanbulda posterler bile asılmış :)

  İlgili İçerikler:

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et