R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!

  Valorant Türkiye, oyuncuların uzun süredir merakla beklediği Türk ajan yeni ipuçları içeren bir videoyu resmi Twitter hesabından yayınladı. Videodaki yeni ajanın Türk ajan olabileceği belirtiliyor.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  14.04.2022 11:47 961 2 dk okuma süresi
  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!
  Son Düzenleme:

  Kısa bir süre önce Türk Valorant oyuncularını heyecanlandıran bir gelişme yaşanmıştır. Valorant’ın istihbarat ajanı “Cypher” tarafından bilgiler sızdırılmıştı. Ajanın sızdırdığı bilgilerde oyuna yeni bir ajan gelmekte olduğunu ve o ajanında Türk ajan olacağı yer alıyordu.

  Valorant Türk ajan

  Sosyal medyada uzun süredir Valorant’ın yeni ajanının, Almanya’da yaşayan bir Türk ajanı olduğu yönünde iddialar dolaşıyor. Bu iddiaların ortaya atılmasında da Cypher’in sızdırmalarının dışında bir Valorant blog yazısında Türk kahvesi, lokum ve yanı sıra nazar boncuğu olan bir erkek yüzüğü yer alması oldukça etkili olmuştu.

  Brimstone’dan Valorant oyuncularına Türk ajan hakkında yeni mesaj

  Türk Valorant oyuncularını heyecana sürükleyen esas gelişme 12 Nisan’da yaşandı. 12 Nisan’da yeni bir mesaj ortaya çıktı. “Brimstone’dan gelen mesaj” şeklinde yayınlanan fotoğrafta daha önce Cypher tarafından bahsedilen Türk ajan için Türkiye’de operasyon düzenlendiği ve sağ olarak ele geçirildiği açıklandı. Mesajda ayrıca yaşananların beklenmeyen gelişmelere yol açtığını vurgulayan Brimstone, yeni gelişme oldukla bilgilendirme yapacağını da söyledi.

  Valorant Brimstone mesaj

  Brimstone’nin mesajı, uzun süredir gündemde olan Türk ajan iddiasına dair güçlü ipuçları sundu. Türk oyuncularını meraklandıran gelişmelerin ardından en büyük ipucu ise Valorant Türkiye resmi Twitter hesabından geldi. Valorant Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yayınlanan 13 saniyelik videoda yer alan karakterin Türk ajan olabileceği belirtiliyor.

  Valorant Türkiye’nin paylaştığı kısa video içeriğinde bir karaktere yer veriliyor. Bu karakterinde Brimstone ve Cypher tarafından uzun süredir dile getirilen Türk ajan olabileceği iddia ediliyor. Videodaki karakter çok kısık sesle bir şey söylese de tam olarak ne dediği anlaşılmıyor. Ancak pek çok kişiye göre karakterin “Kaçma” tarzında Türkçe bir kelimeyi söylüyor.

  Tüm bu gelişmelere rağmen Valorant veya Riot yetkililerinde yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak bu kadar kanıtın ardından beklenen resmi açıklamanın da önümüzdeki günlerce geleceği aşikar!

  Her bir ajanı kendisine özgü karakterleriyle sevilen Valorant’ta yeni Türk ajan sizce neler katacak? Beklentileri karşılayabilecek mi? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.net Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • hetrx
   hetrx 2 yıl önce
   Ajanın adının da "Fade" olduğu söyleniyor. Baya merak uyandırdılar. Malum Istanbulda posterler bile asılmış :)

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Valorant’ın Türk Ajanı ile İlgili Yeni Gelişmeler Var! Valorant Türkiye Türk Ajanın İlk Görüntüsü Paylaştı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et