R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı

  Dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından olan Valorant’ın karakter listesine bir adet Türk ajan eklenecekti. Eklenen Türk ajanın ismi “Fade” olarak açıklandı.

  unnamed
  unnamed R10 Editörü
  16.04.2022 17:58 1428 1 dk okuma süresi
  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı
  Son Düzenleme:

  Valorant’a 5 Mart tarihinde gelmiş olan güncelleme ile gözcü ajanımız Cypher’ın ilettiği bilgilere göre yeni gelecek olan ajanın Türk olacağı söyleniyordu.

  Düşünüldüğü gibi oldu ve yeni gelecek ajanın Türk olduğunu belli eden bir görsel yayınlandı. Görselde türk kahvesi, nazar boncuklu yüzük ve türk lokumu gözüküyordu. Gelecek olan ajanla ilgili yetenek ve dış görünüş tahminleri yapılmaya başlanmıştı.

  Oldukça karanlık bir temaya sahip olan bu karakterimizin yetenekleri de 30 Mart tarihinde sızdırılmış ama sızdırılan bilgilerin doğru olup olmadığı kesinleşmemişti. Sızdırılan bilgilere bakıldığında yetenekleri de teması gibi korkutucu ve kasvetli duruyordu.

  Çok geçmeden 7 Nisan tarihinde gelecek ajanın temasıyla birlikte gece pazarı oyuncuların kullanımına sunuldu. Ekstra olarak gelecek ajanın cinsiyetinin kadın olduğu açıklandı.

  Valorant’ın resmi sosyal medya hesaplarından görseller paylaşılmaya devam edildi. Hatta bir görsel yayınlandıktan hemen sonra kaldırıldı. 

  Türk Ajanla Alakalı Videolar Yayınlanmaya Başlandı

  12 Nisan tarihinde Valorant resmi hesaplarından video yayınlamaya başladı. Oyundaki ajanlarımız yeni gelecek ajanın şantaj ve eziyetlerine maruz kalıyordu. Göreve giden her ajan için özel bir video yayınlandı.

  Hatta Gelecek Olan Türk Ajanın Afişleri Türkiye’nin Sokaklarında Yer Aldı

  valorant türk ajan afişi

  TÜRK AJANIN İSMİ BELLİ OLDU “FADE”

  Oyundaki yeni güncellemeleri ve sızıntıları paylaşan ValorLeaks adlı hesap üzerinden yeni gelecek Türk ajanın ismi açıklandı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Müjde Geldi: Elon Musk’ın Uydu İnterneti Starlink, Yakında Türkiye’ye Geliyor!

  Starlink, Türkiye'ye giriş yapmak için adımlarını hızlandırıyor. Elon Musk'ın bu uydu internet projesi, Türkiye'de faaliyet için BTK ile görüşmelere başladı!

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et