R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı

  Dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından olan Valorant’ın karakter listesine bir adet Türk ajan eklenecekti. Eklenen Türk ajanın ismi “Fade” olarak açıklandı.

  unnamed unnamed 16.04.2022 17:58 762 1 dk okuma süresi
  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı
  Son Düzenleme:

  Valorant’a 5 Mart tarihinde gelmiş olan güncelleme ile gözcü ajanımız Cypher’ın ilettiği bilgilere göre yeni gelecek olan ajanın Türk olacağı söyleniyordu.

  Düşünüldüğü gibi oldu ve yeni gelecek ajanın Türk olduğunu belli eden bir görsel yayınlandı. Görselde türk kahvesi, nazar boncuklu yüzük ve türk lokumu gözüküyordu. Gelecek olan ajanla ilgili yetenek ve dış görünüş tahminleri yapılmaya başlanmıştı.

  Oldukça karanlık bir temaya sahip olan bu karakterimizin yetenekleri de 30 Mart tarihinde sızdırılmış ama sızdırılan bilgilerin doğru olup olmadığı kesinleşmemişti. Sızdırılan bilgilere bakıldığında yetenekleri de teması gibi korkutucu ve kasvetli duruyordu.

  Çok geçmeden 7 Nisan tarihinde gelecek ajanın temasıyla birlikte gece pazarı oyuncuların kullanımına sunuldu. Ekstra olarak gelecek ajanın cinsiyetinin kadın olduğu açıklandı.

  Valorant’ın resmi sosyal medya hesaplarından görseller paylaşılmaya devam edildi. Hatta bir görsel yayınlandıktan hemen sonra kaldırıldı. 

  Türk Ajanla Alakalı Videolar Yayınlanmaya Başlandı

  12 Nisan tarihinde Valorant resmi hesaplarından video yayınlamaya başladı. Oyundaki ajanlarımız yeni gelecek ajanın şantaj ve eziyetlerine maruz kalıyordu. Göreve giden her ajan için özel bir video yayınlandı.

  Hatta Gelecek Olan Türk Ajanın Afişleri Türkiye’nin Sokaklarında Yer Aldı

  valorant türk ajan afişi

  TÜRK AJANIN İSMİ BELLİ OLDU “FADE”

  Oyundaki yeni güncellemeleri ve sızıntıları paylaşan ValorLeaks adlı hesap üzerinden yeni gelecek Türk ajanın ismi açıklandı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

  Son yapılan açıklamalara göre Genshin Impact'e Türkçe dil desteği geliyor. Türkçe dil desteği, 7 Aralık'taki 3.3 güncellemesiyle kullanıcılara sunulacak!

  Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın İsmi Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et