R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!

  Çıkışı sürekli ertelenen, çıktığında da yaşanan teknik sıkıntılar nedeniyle zor zamanlar geçiren Cyberpunk 2077 popülerliğini koruyor. Yeni geliştirmeleri devam eden Cyberpunk 2077 için şimdi de Unreal Engine 5 motoruyla yeniden işleme yapıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 17.05.2022 18:16 1292 2 dk okuma süresi
  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in bir karaktere hayat verdiği ve büyük bir heyecanla beklenen CD Projekt Red oyunu Cyberpun 2022’de piyasaya sunuldu. Özel kurgusu ve senaryosunun yanı sıra büyüleyici görsellikler sunan grafikleriyle dikkat çeken Cyberpunk 2077, bu açıdan oyuncuların beğenisini topladı. CD Projekt Red’in kendi oyun motoruyla yaptığı Cyberpunk 2077 grafiklerinin Unreal Engine 5 oyun motoruyla nasıl olacağı da oyun piyasasında fazlasıyla merak ediliyor.

  Cyberpunk 2077 Unreal Engine 5 ile İşlendi

   Muhteşem grafikleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Cyberpunk 2077’in kendi oyun motoru yerine Unreal Engine 5 gibi bir efsaneyi kullanması halinde grafik kalitesinin daha ne kadar yükselebileceği hep merak edilmişti. Şimdi bu soru hazırlanan Unreal Engine 5 ile işlenmiş Cyberpunk 2077 konsept videosuyla yanıt buldu.

   Cyberpunk 2077

  Unreal Engine 5 ile işlenen Cyberpunk 2077’deki grafikler çok üst bir seviyeye çıkartarak, herkesi şaşırttı. Öyle ki oynayanların en fazla olumlu puan verdikleri kaliteli grafikleri dahi yanında sönük kalır derecede başarılı bir sonuç ortaya çıktı.

  Cyberpunk 2077’nin Unreal Engine 5 ile işlenen konsept videosu Youtube platformunda “Engine Terrible” isimli kanal tarafından hazırlandı.

  CD Projekt Red, çoğu oyun geliştiricisinin yaptığı gibi oyunları geliştirirken genellikle kendi oyun motorunu kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle grafikleriyle büyüleyen Cyberpunk 2077 oyunu da şirketin “REDengine 4” isimli oyun motoruyla geliştirildi. Oyun motoru gelişiminde çoğu kişi tarafından en üst seviye olarak kabul edilen Unreal Engine 5 oyun motoruyla böylesine kaliteli grafiklere sahip bir oyunun aldığı son hal, beğeni topluyor.

  Oyun geliştirici şirketleri, Unreal Engine yerine kendi oyun motorlarını genellikle Epic Games şirketine lisans ücreti ödememek için tercih ediyor.

  İşte Youtube’de yayınlanan Unreal Engine 5 ile işlenmiş Cyberpunk 2077 konsept videosu;

   Youtube kanalında yayınlanan Unreal Engine 5 ile işlenen Cyberpunk 2077 hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce aradaki fark nasıl olmuş? Fikirlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1003

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Samsung Android 13 Tabanlı One IU 5 Beta Sürümünü Galaxy S22’de Deniyor!

  Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümü sonunda Galaxy S22 modeline de geldi. İşte Galaxy S22'deki Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümünün ortaya çıkan ilk özellikleri!

  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et