R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!

  Çıkışı sürekli ertelenen, çıktığında da yaşanan teknik sıkıntılar nedeniyle zor zamanlar geçiren Cyberpunk 2077 popülerliğini koruyor. Yeni geliştirmeleri devam eden Cyberpunk 2077 için şimdi de Unreal Engine 5 motoruyla yeniden işleme yapıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.05.2022 18:16 1764 2 dk okuma süresi
  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in bir karaktere hayat verdiği ve büyük bir heyecanla beklenen CD Projekt Red oyunu Cyberpun 2022’de piyasaya sunuldu. Özel kurgusu ve senaryosunun yanı sıra büyüleyici görsellikler sunan grafikleriyle dikkat çeken Cyberpunk 2077, bu açıdan oyuncuların beğenisini topladı. CD Projekt Red’in kendi oyun motoruyla yaptığı Cyberpunk 2077 grafiklerinin Unreal Engine 5 oyun motoruyla nasıl olacağı da oyun piyasasında fazlasıyla merak ediliyor.

  Cyberpunk 2077 Unreal Engine 5 ile İşlendi

   Muhteşem grafikleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Cyberpunk 2077’in kendi oyun motoru yerine Unreal Engine 5 gibi bir efsaneyi kullanması halinde grafik kalitesinin daha ne kadar yükselebileceği hep merak edilmişti. Şimdi bu soru hazırlanan Unreal Engine 5 ile işlenmiş Cyberpunk 2077 konsept videosuyla yanıt buldu.

   Cyberpunk 2077

  Unreal Engine 5 ile işlenen Cyberpunk 2077’deki grafikler çok üst bir seviyeye çıkartarak, herkesi şaşırttı. Öyle ki oynayanların en fazla olumlu puan verdikleri kaliteli grafikleri dahi yanında sönük kalır derecede başarılı bir sonuç ortaya çıktı.

  Cyberpunk 2077’nin Unreal Engine 5 ile işlenen konsept videosu Youtube platformunda “Engine Terrible” isimli kanal tarafından hazırlandı.

  CD Projekt Red, çoğu oyun geliştiricisinin yaptığı gibi oyunları geliştirirken genellikle kendi oyun motorunu kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle grafikleriyle büyüleyen Cyberpunk 2077 oyunu da şirketin “REDengine 4” isimli oyun motoruyla geliştirildi. Oyun motoru gelişiminde çoğu kişi tarafından en üst seviye olarak kabul edilen Unreal Engine 5 oyun motoruyla böylesine kaliteli grafiklere sahip bir oyunun aldığı son hal, beğeni topluyor.

  Oyun geliştirici şirketleri, Unreal Engine yerine kendi oyun motorlarını genellikle Epic Games şirketine lisans ücreti ödememek için tercih ediyor.

  İşte Youtube’de yayınlanan Unreal Engine 5 ile işlenmiş Cyberpunk 2077 konsept videosu;

   Youtube kanalında yayınlanan Unreal Engine 5 ile işlenen Cyberpunk 2077 hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce aradaki fark nasıl olmuş? Fikirlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için orijinal kalitede fotoğraf ve video paylaşım özelliğini getirdi. Artık medya dosyalarını yüksek kalitede paylaşabilirsiniz.

  3 Boyutlu Biyoyazıcı ile Yapay Kulak Zarı ve Gırtlak Yaması Üretildi: İşte Detaylar!

  Yenilikçi 3 boyutlu biyoyazıcı teknolojisi ile YTÜ, İÜC ve İÜ iş birliğinde yapay kulak zarı ve gırtlak yaması üretildi.

  Unreal Engine 5 ile Yeniden İşlenen Cyberpunk 2077 Hayran Bırakıyor! İşte Unreal Engine 5 ile Yepyeni Cyberpunk 2077 Görünümü!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et