R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı

  Lucasfilm Games ve Skydance New Media, Star Wars evreninde geçecek yeni sinematik aksiyon-macera oyununu duyurdu. İşte yeni Star Wars oyunu hakkında detaylar.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  20.04.2022 14:03 928 2 dk okuma süresi
  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda farklı tarzlarda (çok oyunculu, aksiyon, Lego) birçok Star Wars oyunu pazara sunuldu. Ancak yeni ortaklığa göre, Uncharted'ın yaratıcısı gizemli bir Star Wars projesinden sorumlu olacak.

  Skydance New Media yeni bir Star Wars video oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Projeyi, Uncharted'ın yaratıcısı olarak bilinen Naughty Dog'un eski yönetmeni Amy Hennig yönetecek. "Zengin sinematiklere sahip bir aksiyon-macera oyunu" olarak tanımlanan yeni Star Wars ne zaman duyurulacak?

  Uncharted tarzı Star Wars geliyor

  Amy Hennig'in yeni stüdyosu Skydance New Media, hikaye odaklı, aksiyon-macera Star Wars oyunu geliştirmek için Lucasfilm Games ile birlikte çalışıyor. Amy Hennig basın açıklamasında şunları söyledi:

   "Star Wars'ı 1977'de izlemenin 12 yaşındaki beynimi nasıl yeniden yapılandırdığını sık sık anlatmıştım. Yaratıcı hayatımı ve geleceğimi silinmez bir şekilde şekillendirdi. Bu galakside sevdiğim interaktif hikayeleri anlatmak için Lucasfilm Games ile tekrar çalışmaktan heyecan duyuyorum."

  Uncharted tarzı Star Wars geliyor

  Uncharted'ın arkasındaki isim Amy Hennig aslında 2019 yılında Project Ragtag adlı bir Star Wars oyunu üzerinde çalışmış, ancak ne yazık ki proje iptal edilmişti. Yayınlanmayan oyun, A New Hope ve The Empire Strikes Back arasında geçiyordu ve büyük bir soyguna odaklanacaktı.

  Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly ise Amy ile yeniden çalışmaktan heyecanlı olduğunu ifade etti. “Hennig ve Skydance New Media'daki ekip, büyük galaktik destanda benzersiz bir macera yaratma yeteneğine ve hırsına sahip” dedi.

  Douglas Reilly'e göre ilgi çekici, sinematik etkileşimli eğlence yaratma vizyonu, bu iş birliğini heyecanlı hale getiriyor. 

  Skydance New Media geçen yılın sonlarında, orijinal bir hikayeye sahip olacak ve geleneksel oyun platformlarına ve gelişmekte olan yayın hizmetlerine gelecek yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. 

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google, Android İçin Dolandırıcılara Karşı Yeni Bir Araç Test Ediyor: İşte Detaylar!

  Google, Android cihazları dolandırıcılığa karşı koruyacak yeni bir güvenlik özelliği test ediyor. İşte detaylar!

  Apple'ın Windows İçin iCloud Uygulamasına Büyük Güncelleme Geldi: İşte Yeni Tasarım!

  Apple, Windows için iCloud'u yeniledi. Yeni tasarım, gelişmiş özellikler ve üstün kullanıcı deneyimi sunuyor.

  YouTube TV Aboneleri İçin Müjde Geldi: Yeni Kalite Seçeneği Sunulmaya Başlandı!

  YouTube, TV hizmetinde artırılmış 1080p video kalitesi özelliğini duyurdu. Bu yenilik, modernize edilmiş 4K uyumlu yayın cihazlarında kullanıma sunulacak.

  Faizsiz Araba Almak İçin Birevim!

  Birevim, araba almak isteyenler kişiler için avantajlı tasarruf yöntemleri sunuyor. Sizde bu paketlerden yararlanarak faizsiz araç satın alabilirsiniz.

  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et