R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı

  Lucasfilm Games ve Skydance New Media, Star Wars evreninde geçecek yeni sinematik aksiyon-macera oyununu duyurdu. İşte yeni Star Wars oyunu hakkında detaylar.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  20.04.2022 14:03 990 2 dk okuma süresi
  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda farklı tarzlarda (çok oyunculu, aksiyon, Lego) birçok Star Wars oyunu pazara sunuldu. Ancak yeni ortaklığa göre, Uncharted'ın yaratıcısı gizemli bir Star Wars projesinden sorumlu olacak.

  Skydance New Media yeni bir Star Wars video oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Projeyi, Uncharted'ın yaratıcısı olarak bilinen Naughty Dog'un eski yönetmeni Amy Hennig yönetecek. "Zengin sinematiklere sahip bir aksiyon-macera oyunu" olarak tanımlanan yeni Star Wars ne zaman duyurulacak?

  Uncharted tarzı Star Wars geliyor

  Amy Hennig'in yeni stüdyosu Skydance New Media, hikaye odaklı, aksiyon-macera Star Wars oyunu geliştirmek için Lucasfilm Games ile birlikte çalışıyor. Amy Hennig basın açıklamasında şunları söyledi:

   "Star Wars'ı 1977'de izlemenin 12 yaşındaki beynimi nasıl yeniden yapılandırdığını sık sık anlatmıştım. Yaratıcı hayatımı ve geleceğimi silinmez bir şekilde şekillendirdi. Bu galakside sevdiğim interaktif hikayeleri anlatmak için Lucasfilm Games ile tekrar çalışmaktan heyecan duyuyorum."

  Uncharted tarzı Star Wars geliyor

  Uncharted'ın arkasındaki isim Amy Hennig aslında 2019 yılında Project Ragtag adlı bir Star Wars oyunu üzerinde çalışmış, ancak ne yazık ki proje iptal edilmişti. Yayınlanmayan oyun, A New Hope ve The Empire Strikes Back arasında geçiyordu ve büyük bir soyguna odaklanacaktı.

  Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly ise Amy ile yeniden çalışmaktan heyecanlı olduğunu ifade etti. “Hennig ve Skydance New Media'daki ekip, büyük galaktik destanda benzersiz bir macera yaratma yeteneğine ve hırsına sahip” dedi.

  Douglas Reilly'e göre ilgi çekici, sinematik etkileşimli eğlence yaratma vizyonu, bu iş birliğini heyecanlı hale getiriyor. 

  Skydance New Media geçen yılın sonlarında, orijinal bir hikayeye sahip olacak ve geleneksel oyun platformlarına ve gelişmekte olan yayın hizmetlerine gelecek yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. 

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  SpaceX, Starlink Mini’yi Tanıttı!

  SpaceX, taşınabilir uydu internet çözümü Starlink Mini'yi tanıttı. Gezginler için ideal olan cihaz, yüksek hızda internet sunuyor ve sırt çantasına sığabiliyor.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  Uncharted'ın Arkasındaki İsim Star Wars Oyunu İçin Anlaştı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et