R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ubisoft Forward Etkinliği Nasıl İzlenir? Assassin's Creed Mirage ve Daha Fazlası!

  Ubisoft, 9 Haziran’da yapılması planlanan ancak ertelenen “Ubisoft Forward” etkinliğini, bu akşam gerçekleştirecek. Ertelemeden sonra 10.09.2022 tarihi duyurulan Ubisoft Forward etkinliğinde yeni oyunları tanıtılacak. Etkinlikte tanıtılacak oyunlar arasında Assassin's Creed Mirage’de bulunuyor. Peki Ubisoft Forward etkinliği nasıl canlı izlenir?

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 10.09.2022 17:29 1273 2 dk okuma süresi
  Ubisoft Forward Etkinliği Nasıl İzlenir? Assassin's Creed Mirage ve Daha Fazlası!
  Son Düzenleme:

  Ubisoft, yeni oyunlarının tanıtımı için 2022’de de “Ubisoft Forward” etkinliği düzenleyeceğini duyurmuştu. Yılbaşında yapılan duyuruda “Ubisoft Forward” etkinliğini 9.06.2022 tarihinde yapılacağı belirtilmişti. Ancak şirket sürpriz bir kararla etkinlik tarihini ertelediğini açıklamıştı. Şirketten yapılan açıklamada Ubisoft Forward etkinlik tarihi 10.09.2022(bugün) olarak açıklanmıştı.

  Yeni oyunların tanıtılacağı etkinlikte fragmanlar ve oyunların çıkış tarihleri duyurulacak. Kısa bir süre önce Ubisoft’un yeni bir Assassin's Creed oyunu geliştirdiği ortaya çıkmıştı. Hatta yeni oyunun “Assassin's Creed Mirage” adına sahip olacağı bile belli olmuştu. Bu akşam tanıtılacak oyunlar arasında Assassin's Creed Mirage’nin de olacak.

  Ubisoft Forward’da Hangi Oyunlar Duyurulacak?

  Assassin's Creed Mirage

  Ubisoft, etkinlikle ilgili detaylı bir açıklama yayınladı. Şirketten yayınlanan açıklamada bazı Ubisoft oyunları için güncelleme geleceği belirtildi. Bu oyunlar arasında da “Mario + Rabbids Sparks of Hope” ve “Skull and Bones” bulunuyor.

  Etkinlikte mevcut oyunlara yeni bölümler, karakterler ve içerikler geleceği de belirtildi. Bu gibi etkinlikleri alacağı açıklanan oyunlardan bazıları;

  Brawlhalla
  For Honor
  The Crew 2
  Anno 1800

  Etkinlik boyunca oyuncuları heyecanlandıracak daha pek çok sürpriz oyunun açıklanması bekleniyor.

  Ubisoft Forward Etkinliği Nasıl Canlı İzlenir?

  Ubisoft Forward etkinliği web üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Şirket, Ubisoft Forward canlı yayını resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Ayrıca resmi Ubisoft Youtube ve Ubisoft Twitch kanallarından gerçekleştirilecek.

  Ubisoft Forward etkinliği TSİ(Türkiye Saati ile) saat 10.00’da başlayacak. Etkinlik 10 Eylül’de 10:00 ile 01:00 saatleri arasında 3 saat boyunca devam edecek.

  Youtube Ubisoft kanalında canlı yayın için geri sayım bulunuyor. Youtube canlı yayın oynatıcısındaki “Bildirimler” simgesine tıklanarak, hatırlatma açılabiliyor. Böylelikle canlı yayın başladığı anda Youtube’den bildirim alınabilecek.

  Ubisoft Twitch Drop Etkinliği

  Ubisoft Forward etkinliğini Twitch üzerinden takip edenler “drop” etkinliği olacak. Ubisoft, Twitch drop etkinliğinde izleyicilerin ne kadar süre izlemeleri gerektiği ve kazanabilecekleri ödüllerde açıklandı.

  İzleme SüresiOyunDrop
  15 DakikaSkull and BonesSkull and Bones Amblemi
  30 DakikaRainbow Six SiegeExplosive De tail Charm “Patlayıcı Detay Tılsımı”
  45 DakikaRoller ChampionsRC22 Original Cosmetic “RC22 Orijinal Kozmetik”
  60 DakikaAssassin’s Creed ValhallaSphinx Tattoo Set “Sphinx Dövme Seti"

  Twitch drop, izleyicilerin Twitch kanallarını izlemeleri halinde oyun içi ödüller kazandıran bir sistemdir. Platformda drop’lar, ilgili oyunun geliştiricisi tarafından belirlenecek izleme süresi yakalandığında elde edilir.

  Ubisoft oyunlarını nasıl buluyorsunuz? Sizce etkinlikte yeni Assassin’s Creed dışında iyi bir oyun gelir mi? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bu Uygulamaları Derhal Silin! App Store ve Google Play’de Reklam Dolandırıcılığı!

  Google Play ve App Store'daki uygulamaların bazılarında dolandırıcılık saptandı. App Store'da 10, Google Play'de ise 75 dolandırıcı uygulama bulundu.

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  Windows 11 Hızlandırma Nasıl Yapılır?

  Windows 11 hızlandırma işlemi son derece basittir. Ancak Windows 11'i hızlandırmak için bazı önemli hususlara dikkat edilmesi gerekir.

  Adım Adım Windows 11 Güncellemesi: Nasıl Yapılır? Gereksinimler Neler?

  Windows 11 güncellemesi yapmak için donanım özelliklerini bilmek gerekir. Sistem gereksinimleri yeterliyse Windows 11 başarılı bir şekilde güncellenir.

  Ubisoft Forward Etkinliği Nasıl İzlenir? Assassin's Creed Mirage ve Daha Fazlası!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et