R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Witcher 3 Yeni Konsol Sürümünü Bekleyenleri Üzecek Gelişme! The Witcher 3’te Sınırsız Erteleme!

  The Witcher 3, yeni nesil konsol sürümünün yayın tarihine erteleme geldi. The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın gelmesi beklenen Playstation 5 ve Xbox Series sürümleri resmi olarak ertelendi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 14.04.2022 12:51 303 2 dk okuma süresi
  The Witcher 3 Yeni Konsol Sürümünü Bekleyenleri Üzecek Gelişme! The Witcher 3’te Sınırsız Erteleme!
  Son Düzenleme:

  Oynanışı, karakterleri ve konusuyla oyun tutkunlarının büyük beğenisini toplayan The Witcher, yayınlanan Netflix dizisiyle de geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. CD Project RED, uzun süredir The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition konsol sürümleri üzerinde çalışma gerçekleştiriyordu. Oyun hayranlarının merakla beklediği konsol sürümleri için biraz daha beklemek gerekecek. Çünkü CD Project RED tarafından yapılan açıklamayla The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition konsol sürümleri ertelendi.

  The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition

  PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri ertelendi

  CD Project RED, PlayStation 5 ve Xbox Series oyun konsolları için yayınlamadığı planladığı The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’un piyasa çıkış tarihini erteledi. Şirket daha önce bu sürümün 2022’de Nisan ile Haziran ayları arasında yayınlanacağını resmi olarak duyurmuştu. Ancak yaptıkları son resmi açıklamayla beraber sürümün 2022’nin 2.çeyreğinde çıkmayacağını duyurdu. Hatta sürümlerin ne zaman çıkacağına dair resmi bir tarihte verilmedi.

  Geliştirme yeniden CD Project RED’e geçti

  The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerinin geliştirme çalışmaları Sabre Interactive şirketi tarafından yürütülüyordu. Ancak CD Project RED, projeyi doğrudan kendisi devraldı. Hem geliştirmede hem de yayın tarihinde yaşanan değişikliklerle ilgili The Witcher resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım yapıldı.

  CD Project RED, açıklanan ertelemenin yeni sürümün şirket içi geliştirme ekibi tarafından yürütülmesi kararından kaynaklı olduğunu duyurdu. Ekiplerinin projedeki kalan kısımları ve yapılması gerekenleri değerlendirme sürecinde olduğunu ve bu yüzden 2022’nin Nisan ile Haziran ayları arasındaki yayınlanma tarihini yeni bir duyuruya kadar ertelediklerini açıkladı. Şirket, oyuncuların gelişmeler hakkında kısa zamanda detaylıca bilgilendirecekleri ve gösterilen anlayış için teşekkür ettiklerini belirtti. 

  Uzun bekleme süresi sonunda The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'da ana oyunun yanı sıra “Hearts of Stone” ve “Blood and Wine” genişletme paketleri yer alacağından beklentileri karşılayacağı tahmin ediliyor.

  Peki siz PlayStation 5 ve Xbox için gelecek The Witcher 3 yeni nesil konsol sürümü ertelemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Son zamanlarda oyun şirketlerinden sıklıkla erteleme haberleri gelmeye başladı. Konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında veya R10.net Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  The Witcher 3 Yeni Konsol Sürümünü Bekleyenleri Üzecek Gelişme! The Witcher 3’te Sınırsız Erteleme!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et