R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Witcher 3 İçin 8K Grafik Modu: Nasıl Görünüyor?

  Yeni nesil The Witcher 3 göz kamaştırıyor. Bir YouTuber, 8K grafik moduyla güncellediği The Witcher 3: Wild Hunt'ın oynanışını yayınladı.

  Omer Dursun Omer Dursun 17.04.2022 13:18 263 2 dk okuma süresi
  The Witcher 3 İçin 8K Grafik Modu: Nasıl Görünüyor?
  Son Düzenleme:

  8K çözünürlük için modlanmış yeni The Witcher 3 grafik paketi yayınlandı. Yaklaşan yeni nesil resmi güncellemeden bile daha fazla merak uyandıran 8K çözünürlük nasıl görünüyor?

  Birkaç gün önce CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt için merakla beklenen yeni nesil güncellemenin ertelendiğini duyurdu. Aslında son açıklama, bu duyuru bazılarının güncellemedeki geliştirmenin planlandığı gibi gitmediğine inanmasına neden oldu. 

  CD Projekt İş Geliştirme Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Michał Nowakowski, “İnternette ortaya çıkan manşetlere bakıyordum ve gerçekten dikkatimi çeken bir tane gördüm: Yeni nesil The Witcher 3 süresiz olarak ertelendi. Bu da kulağa oyun bir çeşit ‘geliştirme cehennemi’ yaşıyormuş gibi geliyor” dedi.

  Yeni nesil The Witcher 3 göz kamaştırıyor

  Oyun için yeni nesil resmi güncelleme hala sabırsızlıkla beklenirken YouTuber Digital Dreams daha fazla dayanamadı. Birçok modla birlikte çalışan ve 8K çözünürlük  sunan yeni nesil The Witcher 3 modunu yayınladı. 

  Önden söylemek gerekiyor ki bu çarpıcı grafikler, yeni nesil güncelleme için merak uyandırıyor. Ancak resmi güncellemenin, bu mod ile değiştirilmiş versiyonu kadar iyi görünmeyeceğinden eminiz.

  YouTuber, yeni nesil The Witcher 3'ü yapmak için 'Tüm Sınırların Ötesinde' ray tracing ayarını kullanır. Ek olarak bu videoda; yumuşak gölgeler, HDR çiçeklenme ve geliştirilmiş hareket bulanıklığı dahil olmak üzere son teknoloji işleme tekniklerini The Witcher 3'e entegre eden BlitzFX modu yer aldı.

  BlitzFX modunun sunduğu diğer özellikler ise şu şekilde: iyileştirilmiş güneş ışığı, bitki örtüsü üzerinde iyileştirilmiş kenar yumuşatma, iyileştirilmiş renk tonu ve azaltılmış renk şeritleri.

  The Witcher 3: Wild Hunt için yeni nesil güncellemenin ne zaman geleceği henüz belirsiz. Peki ya siz Yeni nesil The Witcher 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da R10 Forum‘da belirtebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  POP3

  POP3 veya e-posta iletişim protokolü, e-postayı Microsoft Outlook gibi bir e-posta programından almanın bir yoludur.

  Intel’in Grafik Kısmı Zor Durumda!

  Intel'in büyük umutlarla girdiği grafik bölümünde ciddi zarara uğradığı ortaya çıktı. İşte özel araştırma şirketinin Intel'in ekran kartı bölümüne dair yaptığı analizin detayları!

  The Witcher 3 İçin 8K Grafik Modu: Nasıl Görünüyor?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et