R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!

  Uzun süredir erteleme kararlarıyla hayal kırıklığı yaratan “The Lord of the Rings: Gollum” oyunun duyurulan çıkış tarihine yeni bir erteleme kararı daha geldi. İşte oyunun yeni çıkış tarihi!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  26.07.2022 17:55 1578 2 dk okuma süresi
  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!
  Son Düzenleme:

  Sinema tarihinin kült yapımları arasında yer alan “The Lord of the Rings(Yüzüklerin Efendisi)” serisinin en sevilen karakterlerinden Gollum’un oyunu geliyor. İlk kez 2019 yılında duyurulan Yüzüklerin Efendisi Gollumoyunu daha çıkmadan oldukça sıkıntılı bir süreç geçiriyor. 

  2019 yılında geliştirildiği açıklanan The Lord of the Rings: Gollum oyunu “Deadalic Entertainment” şirketi tarafından geliştiriliyor. Oyunun yayıncılığını ise “Nacon” firmasının yapacağı daha önce açıklamıştı. Şirket tarafından oyunun planlanan resmi çıkış tarihi açıklanmış ancak bazı nedenlerle oyunun çıkış tarihi ertelenmişti. Oyunun çıkış tarihine yeni bir erteleme kararı daha geldi.

  The Lord of The Rings: Gollum Çıkış Tarihi Ertelendi

  The Lord of the Rings Gollum

  The Lord of the Rings: Gollum oyunun 1.09.2022 olarak açıklanan çıkış tarihinin bir kez daha ertelendiği duyuruldu. Alınan erteleme kararları sonrasında oyunun birkaç aylık ertelemeyle birlikte piyasaya sürüleceği açıklandı.

  Oyun, Nacon tarafından Sony “PlayStation 5” ve “PlayStation 4”, Microsoft “Xbox One”, “Xbox Series X” ve “Xbox Series S” ile birlikte “Nintendo Switchoyun konsolları için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunun bir de PC versiyonu çıkacak. Ancak merakla beklenen oyundan gelen sürekli erteleme kararları, oyun tutkunlarını şimdiden hayal kırıklığı yaşatıyor.

  Alınan son kararla birlikte 1 Eylül’de çıkacakken, birkaç aylık erteleme kararı alan ve bu nedenle de tam olarak hangi tarihte çıkacağı bilinmeyen oyuna dair eleştiriler yapılıyor. Şirket tarafından ise söz konusu erteleme kararının tamamen oyunculara daha iyi bir “oyun deneyimi” sunabilmek amacıyla gerçekleştirildiği belirtiliyor. 

  İlk olarak 2021’de piyasaya sürüleceği açıklanmış ancak daha sonra alınan ani erteleme kararıyla 2022’ye ertelenmişti. Yüzüklerin Efendisi evreninin en sıra dışı karakteri Gollum’un maceralarını konu edinecek oyunun aldığı son erteleme kararı 2022 içinde yetişmeme ihtimalini ortaya koydu. 

  The Lord of the Rings: Gollum erteleme kararı özelinde oyun çıkış tarihindeki ertelemelerin gerçekten oyun deneyimi açısından katkısı olduğunu düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et