R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!

  Uzun süredir erteleme kararlarıyla hayal kırıklığı yaratan “The Lord of the Rings: Gollum” oyunun duyurulan çıkış tarihine yeni bir erteleme kararı daha geldi. İşte oyunun yeni çıkış tarihi!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 26.07.2022 17:55 1252 2 dk okuma süresi
  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!
  Son Düzenleme:

  Sinema tarihinin kült yapımları arasında yer alan “The Lord of the Rings(Yüzüklerin Efendisi)” serisinin en sevilen karakterlerinden Gollum’un oyunu geliyor. İlk kez 2019 yılında duyurulan Yüzüklerin Efendisi Gollumoyunu daha çıkmadan oldukça sıkıntılı bir süreç geçiriyor. 

  2019 yılında geliştirildiği açıklanan The Lord of the Rings: Gollum oyunu “Deadalic Entertainment” şirketi tarafından geliştiriliyor. Oyunun yayıncılığını ise “Nacon” firmasının yapacağı daha önce açıklamıştı. Şirket tarafından oyunun planlanan resmi çıkış tarihi açıklanmış ancak bazı nedenlerle oyunun çıkış tarihi ertelenmişti. Oyunun çıkış tarihine yeni bir erteleme kararı daha geldi.

  The Lord of The Rings: Gollum Çıkış Tarihi Ertelendi

  The Lord of the Rings Gollum

  The Lord of the Rings: Gollum oyunun 1.09.2022 olarak açıklanan çıkış tarihinin bir kez daha ertelendiği duyuruldu. Alınan erteleme kararları sonrasında oyunun birkaç aylık ertelemeyle birlikte piyasaya sürüleceği açıklandı.

  Oyun, Nacon tarafından Sony “PlayStation 5” ve “PlayStation 4”, Microsoft “Xbox One”, “Xbox Series X” ve “Xbox Series S” ile birlikte “Nintendo Switchoyun konsolları için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunun bir de PC versiyonu çıkacak. Ancak merakla beklenen oyundan gelen sürekli erteleme kararları, oyun tutkunlarını şimdiden hayal kırıklığı yaşatıyor.

  Alınan son kararla birlikte 1 Eylül’de çıkacakken, birkaç aylık erteleme kararı alan ve bu nedenle de tam olarak hangi tarihte çıkacağı bilinmeyen oyuna dair eleştiriler yapılıyor. Şirket tarafından ise söz konusu erteleme kararının tamamen oyunculara daha iyi bir “oyun deneyimi” sunabilmek amacıyla gerçekleştirildiği belirtiliyor. 

  İlk olarak 2021’de piyasaya sürüleceği açıklanmış ancak daha sonra alınan ani erteleme kararıyla 2022’ye ertelenmişti. Yüzüklerin Efendisi evreninin en sıra dışı karakteri Gollum’un maceralarını konu edinecek oyunun aldığı son erteleme kararı 2022 içinde yetişmeme ihtimalini ortaya koydu. 

  The Lord of the Rings: Gollum erteleme kararı özelinde oyun çıkış tarihindeki ertelemelerin gerçekten oyun deneyimi açısından katkısı olduğunu düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa Birliği’nden Apple’ı Üzecek USB-C Kararı! Bundan Sonra Diğer Portlar Kullanılmayacak!

  Avrupa Birliği, elektronik atıkları azaltabilmek için ortak bir port kullanılması kararını verdi. Bütün telefonlar, ortak port olarak USB-C port kullanacak!

  Marvel Yapımı Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Resmi Fragmanı Yayınlandı!

  Milyonlarca Marvel hayranının beklediği Yaşasın Wakanda filminin fragmanı yayınlandı. Resmi olarak paylaşılan fragman, kısa sürede izlenme rekorları kırabilir.

  Musk'ın Kardeşiyle Konuşmaları Ortaya Çıktı: Blockchain Tabanlı Bir Twitter Hayal Edin!

  Twitter ile Elon Musk arasındaki dava sürüyor. Blockhain tabanlı Twitter hayal eden Elon Musk ile kardeşi Kimbal Musk arasında geçen konuşmalar halka sunuldu.

  Türk Telekom'dan Hediye: Polygon İş Birliğiyle Üretilen 1000 NFT Playstore’da Sahiplerini Bekliyor

  Türk Telekom, NFT fanlarını oldukça sevindirdi. Buna göre Türk Telekom, Play Store'dan AAA (Triple-A) oyununu satın alanlara NFT dağıtacak.

  The Lord of the Rings Gollum Oyununda Bir Erteleme Kararı Daha!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et