R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Take-Two Interactive GTA 6'yı Müjdeledi: İşte GTA 6'nın Çıkış Tarihi!

  Take-Two Interactive, GTA 6'nın çıkış tarihiyle ilgili büyük bir ipucu paylaştı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  18.05.2023 16:20 2471 2 dk okuma süresi
  Take-Two Interactive GTA 6'yı Müjdeledi: İşte GTA 6'nın Çıkış Tarihi!
  Son Düzenleme:

  Take-Two Interactive, sektörün nefesini tutarak beklediği yıllık kazanç raporunda, merakla beklenen yeni GTA oyununun çıkış tarihiyle ilgili ipucu verdi. Bu popüler serinin yayıncısı, önümüzdeki mali yıla dair beklentilerini paylaşırken, GTA 6'nın 2024 yılında çıkış yapabileceğini ima etti.

  Take-Two, Yeni Oyunları ile Sektörde Yeni Standartlar Belirlemeyi Hedefliyor

  Take-Two, piyasaya süreceği birkaç oyunla sektörde yeni standartlar belirleyecek. Bu oyunlarla birlikte önümüzdeki mali yılda 8 milyar dolarlık rekor bir gelir elde etmeyi hedeflediğini ifade etti. Söz konusu dönem, 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasını kapsıyor.

  Raporda GTA'dan açıkça söz edilmiş olmasa da, Take-Two'ya bu denli etkileyici sonuçları sunabilecek başka bir seri düşünmek oldukça güç. Take-Two'nun geçen mali yıl 5.3 milyar dolarlık rekor geliri olduğunu belirtmekte fayda var. Bu rakama Zynga'nın katkıları sayesinde ulaşıldı.

  Take-Two'nun Yıllık Net Gelirleri ve Gelecek Planları

  Yayıncının normal yıllık net gelirleri 3 milyar dolar civarında seyrediyor. Bu nedenle, Take-Two'nun hedeflediği rakamlara ulaşabilmesi için önemli satın alımlar yapması, geçmişte çıkardığı oyunların neredeyse iki katını çıkarması veya serinin hayranları tarafından uzun süredir beklenen GTA 6'yı piyasaya sürmesi gerekiyor.

  GTA Serisinin Geçmişi ve Geleceği

  Serinin bir önceki oyunu GTA 5, 2013 yılında çıkış yapmıştı. Uzun süredir beklenen GTA 6, bu başarılı seriye devam etmek ve hatta daha da yukarılara taşımak için büyük bir potansiyele sahip. Bu heyecan verici gelişme, GTA hayranlarını ve oyun dünyasını büyük bir beklenti içerisine soktu. GTA 6'nın çıkışı, sektörde yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Lexus LBX Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Lexus, önceden ürettiği modellerden büyük ölçüde ayrılan tamamen yeni Lexus LBX modelini tanıttı. Araç, tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni topladı!

  LG'den Yenilikçi Taşınabilir Ekran StanbyME Go: İşte Özellikleri ve Fiyatı

  LG, bir bond çanta içerisinde taşınabilen ekran modelini tanıttı. StanbyME Go isimli ekran modeli, akıllı özellikleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

  Orta Segmentin Şampiyonu Belli Oldu: İşte En Hızlı Android Telefonlar!

  Dünyaca ünlü karşılaştırma platformu AnTuTu, mayıs ayındaki en hızlı orta segment Android telefonları açıkladı. Listenin ilk sırasında MediaTek yer alıyor!

  Vivo V29 Pro Teaser Görüntüleri Sızdı: İşte Detaylar!

  Vivo V29 Pro'nun heyecan verici görüntüleri sızdı! Vivo V29 Pro telefonuyla ilgili sızan görüntüler, bekleyenlere heyecan verici bir önizleme sunuyor.

  Take-Two Interactive GTA 6'yı Müjdeledi: İşte GTA 6'nın Çıkış Tarihi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et