R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam, Oyuncular için DLC Merkezi Kurdu!

  Steam oyuncular için DLC merkezi geliştirdi. Kurulan DLC merkezi sayesinde oyuncuların en iyi DLC’lere ulaşması mümkün hale gelecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  31.01.2023 17:30 1095 2 dk okuma süresi
  Steam, Oyuncular için DLC Merkezi Kurdu!
  Son Düzenleme:

  Steam, kurulduğu günlerde oyuncular için bir topluluk merkeziydi. Sonrasında ise oyun mağazası haline dönüştü. Şu anda birçok özelliğe yer veren Steam, yeni bir özellik daha geliştirdi. Henüz resmî olarak yayınlanmayan sistem, deney aşamasında bulunuyor. Bu deneye Steam kullanıcıları dahil olabiliyor.

  Steam oyuncular için DLC merkezi geliştirdi

  Steam, yeni özellik olan DLC merkezini resmî olarak duyurdu. Buna göre oyuncular, DLC merkezinde önerilen DLC’leri inceleyebilecek. Bu sayfanın temel amacı, oyuncuların kolaylıkla DLC bulmasını sağlamak. Bu sayede hem oyun yapımcıları kazanıyor hem de oyuncular daha çok eğleniyor.

  DLC merkezi ile ilgili bir duyuru paylaşan Steam, bazı açıklamalar yapıyor. Bu açıklamalardan birisi, bu platformda en popüler DLC’lerin ön plana çıkarıldığı. Oyuncular, oynadıkları oyunların en iyi DLC’lerine hemen ulaşarak istediği DLC’leri hesabına ekleyebilmekte.

  Steam oyuncular için DLC merkezi ile beraber onları memnun etmeye çalışıyor. Oyuncular buraya ulaşmak için Oyunlarınız İçin DLC'ler bölümüne tıklayabilir. Sayfaya ulaşıldığında “Oyunlarınız için DLC’ler” yazılı bir başlık kullanıcıları karşılıyor. Ardından kütüphanede yer alan DLC’li oyunların sayısı açıklanıyor. Bununla beraber hesap içerisindeki toplam DLC miktarı da paylaşılıyor. Bir diğer bilgi ise kütüphanedeki oyunlar için mevcut DLC sayısı.

  Kullanıcılar, bir alt bölümde en popüler oyun DLC’leri ile karşılaşıyor. Popüler oyun DLC’lerinin altında ise en çok oynanan oyunların DLC’lerine yer veriliyor. Buna ek olarak yakın zamanda oynanan oyunlar için de DLC’ler paylaşılıyor.

  DLC keşif merkezi pek çok özelliğe yer veriyor

  DLC keşif merkezinin birçok özelliği bulunuyor. Bunlardan birisi sıralama özelliği. Oyuncular, 2 farklı yöntemle sıralama yapabiliyor. Bunlar arasında yakın zamanda oynananlar ve en çok oynananlar yer alıyor. Yakın zamanda oynanan oyunlar, kullanıcıların son zamanlarda oynadığı oyunları gösterir. Bir diğer seçenek ise son birkaç yıl içerisinde en çok oynanan oyunlara yer verir.

  Sıralama seçimi yapıldıktan sonra oyunlar görünür. Sıralama, varsayılan olarak yakın zamanda oynananlara ayarlı olmakta. Oyunların en popüler DLC’leri listede yer alır. Oyuncuların yapması gerektiği şey beğendiği DLC’leri seçip satın almak ve hesabına eklemek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  iOS 18 ile iPhone'ların Ayarları ve Denetim Merkezi Yeniden Şekilleniyor!

  iOS 18 ile iPhone'ların Ayarlar ve Denetim Merkezi yenileniyor. Kullanıcı dostu düzenlemeler, gelişmiş arama işlevi ve Siri'ye yapay zeka yetenekleri ekleniyor.

  Philips’ten Yeni Bomba: Oyuncular İçin Yeni Monitörünü Tanıttı!

  Philips'in yeni Evnia 49M2C8900L monitörü, 49 inç QD-OLED paneli, 144Hz yenileme hızı ve geniş bağlantı seçenekleriyle oyunculara üstün performans sunuyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

  Yeni Game of Thrones serisi "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" dizisinin başrol oyunları belli oldu.

  Steam, Oyuncular için DLC Merkezi Kurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et