R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam'de Bir Oyun Daha Ücretsiz: Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!

  Popüler oyun platformu Steam, 149 TL’lik bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kısa bir süre için Warhammer: Vermintide 2 oyunu oyunculara ücretsiz halde sunulacak. 7 Kasım tarihine kadar oyun ücretsiz oynanmaya devam edecek.

  Dide Su Kaya
  Dide Su Kaya R10 Editörü
  06.11.2022 17:23 2487 4 dk okuma süresi
  Steam'de Bir Oyun Daha Ücretsiz: Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!
  Son Düzenleme:

  Sevilen oyun platformu SteamWarhammer: Vermintide 2 oyununu ücretsiz oynatmaya başladı. Platform bazı dönemlerde oyuncuların denemeleri için oyunları ücretsiz sunuyor. Normalde pahalı olan oyunlar böylece herkes tarafından oynanabilir hale geliyor. Geçtiğimiz günlerde yine normalde pahalı olan bir oyun ücretsiz hale geldi.

  7 Kasım tarihine kadar Warhammer: Vermintide 2 oyununa Steam platformundan erişilebilecek. 7 Kasım saat 21.00’dan sonra ise oyun Steam üzerinde yine ücretli olarak yer alacak. Bu tarihe kadar normal fiyatı 149 TL olan oyun, ücretsiz sunulacak. Herhangi bir ücret ödemeden oyunu oynayan oyuncular, beğendikleri takdirde satın alabilecekler. 7 Kasım’a kadar oyunu deneyen oyuncular, sonrasında satın alarak oynamaya devam edebilecekler. Steam böylece oyunun oynayıcı kitlesini arttırmayı hedefliyor. Oyuna ücretsiz olarak erişebilmek için aşağıdaki link tıklanmalıdır:

  Warhammer: Vermintide 2 oyunu nedir?

  Warhammer: Vermintide 2 birinci şahıs bakış açısına sahip olan bir aksiyon oyunudur. Steam platformu üzerinden 149 TL’ye satın alınıyor. Oyun, Warhammer: Vermintide oyununun devamı olarak tasarlanmıştır. 2. oyunda Vermintide’nin geri dönüş hikayesi oyuncuların karşısına çıkıyor. Warhammer: Vermintide 2, ilk oyuna göre çok daha karanlık bir atmosfere sahip. İlk oyuna göre çok daha kanlı ve hareketli bir oyun deneyimi oyunculara sunuluyor. 

  Warhammer: Vermintide 2 oyunu son zamanlarda piyasada yer alan en başarılı co-op oyunları arasında. Left 4 Dead serisinden sonra co-op mekaniklerinde bu kaliteye erişen bir oyun çıkmamıştı. Warhammer: Vermintide 2 oyunu ise takım halinde ya da bireysel olarak zevkli oynanabilecek bir oyun.

  Warhammer: Vermintide 2 oyunu temel özellikleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

  15 Kahraman
  215 Kariyer
  315 Yetenek Ağacı
  4Dur durak bilmeyen 4 oyunculu ortaklaşa modu
  520+ Düşman Türü
  650+ Farklı Silah Türü
  7Çok çeşitli dehşet verici seviyeler
  8Kahramanlık sistemi
  9Pasif ve aktif kariyer yetenekleri
  10Kahramana özel ganimet sistemi
  11Mod Desteği (yalnızca PC'de)

  Warhammer: Vermintide 2 oyun senaryosu ve oynanışı

  Warhammer: Vermintide 2 oyununda 12 harita yer almaktadır. Oyuncular 5 farklı karakter ile oyunu oynamaktadırlar. Piyasadaki oyunlar ile kıyaslandığında 5 karakter az kalmaktadır. Fakat bu 5 farklı karakterin her biri kendi içerisinde sınıflara sahipler. Her karakter kendi içerisinde 3 farklı sınıfa sahipler. Yani aslında oyunculara 15 farklı karakter sunulmakta. 

  Bu 15 farklı sınıfın kendilerine has yetenek ağaçları bulunmakta. Bu yetenek ağaçlarının arasından seçim yapma özgürlüğü oyunculara verilmiş durumda. Oyuncular takım arkadaşları ile ya da kendi başlarına bu seçimleri yaparak oyunda ilerlerler. 

  Warhammer: Vermintide serisinin ilk oyununda oyuncular rakipleri Skaven ordusu ile mücadele ediyorlardı. Serinin ikinci oyununda ise Skaven ordusu mağlubiyetten sonra Chaos ordusu ile birlikte geri dönüyor. Chaos ordusu ise Skaven ordusuna göre çok daha zorlu ve güçlü bir rakip. Yani oyuncuların savaş ve dövüş becerilerini daha iyi kullanmaları gerekiyor. Oyunda en kolay seviyelerde bile oldukça zorlanmak olası. Skaven ve Chaos orduları ile dolu bir zindandan kaçmak oyunun ilk görevi. Bu zindandan kaçmayı başardıkları takdirde ise oyuncuların karşısına çok daha zorlayıcı bölümler çıkmakta. Yani zindan bölümünden sonra asıl bölüm başlıyor. 

  Zindandan kaçan oyuncular ana merkeze gidiyorlar. Burada farklı mağazalardan gerekli teçhizatları ediniyorlar. Silah yapabilmek için ise bir demir ocağına doğru yol alıyorlar. Burada oyuncuların karşısına çıkan alan parşömen tarzı bir alan. Bu alanda Quick Play, Custom Game gibi modlar mevcut. Haritalar üzerinden oyuna devam eden oyuncular, hayatta kalmaya çalışıyorlar. Haritalar değişmiyor fakat oyun içerisindeki düşmanlar sürekli olarak değişiyor. Bu da oyun dinamiklerinin canlı kalabilmesini sağlıyor.

  Warhammer: Vermintide 2 grafikleri

  Grafik olarak ele alındığında oyun piyasadaki diğer oyunlara göre ortalamanın çok üstünde. Unreal Engine 4 ile yapılan ve aşırı gerçekçi görünen grafiklere sahip bir oyun. Bu grafikler sayesinde oyuna farklı bir hava katılıyor. Oyunculara seyir zevki bol bir oyun deneyimi sunuluyor. 

  Oyundaki çevre grafikleri ve karakter animasyonları çok kaliteli tasarlanmışlardır. Oyun görsel ve işitsel efektleri de oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. 

  Oyunun kendini tekrar etmemesi de takdir edildi

  Bu tarz aksiyon oyunlarında haritalar aynı kaldığı için oyuncular bir süre sonra tekrara düşerler. Warhammer: Vermintide 2 oyununda da haritalarda bir değişiklik gerçekleşmemekte. Fakat düşmanlar, sürekli değişiyorlar. Bu da oyuncuların monoton bir oyun oynayıp sıkılma risklerini ortadan kaldırıyor. Fatshark bu tekrar problemini düşmanları sürekli değiştirerek çözmeyi tercih etti. Haritalar aynı kalsa bile aynı harita üzerinde, aynı yerlerde farklı düşmanlar yer almakta. Oyunun devamlılığı açısından bu oldukça etkili.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Anti-Lag 2 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler!

  AMD, oyunlarda gecikmeyi %37 azaltan Anti-Lag 2 teknolojisini tanıttı. Radeon RX 5000/6000 serisi ve Ryzen 600 GPU'larla uyumlu, CS2'de kullanıma hazır.

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: İşte Muhtemel Fiyatı ve Özellikleri!

  Apple'ın 2024 iPhone SE 4 modeli geliyor! Yeni bütçe dostu iPhone, gelişmiş özellikler ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Çalışan Kadınlara Destek Ödemeleri Başladı: 11.290 TL Hemen Alabilirsiniz!

  Haziran ayında başlaması planlanan bu projeye katılmak isteyen annelerin belirli şartları yerine getirmesi gerekecek.

  Valve'ın Yeni Oyunu Deadlock Geliyor: İşte Detaylar!

  Valve'ın yeni nişancı oyunu Deadlock, sızdırılan detaylarla büyük heyecan yarattı. Oyun, Overwatch ve Valorant gibi yapımların bir karışımı olarak tanımlanıyor.

  Steam'de Bir Oyun Daha Ücretsiz: Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et