R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Samsung, yeni ticari marka başvurusu ile birlikte yeni oyun platformu üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  22.09.2022 16:53 1309 1 dk okuma süresi
  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devleri arasında yerini koruyan Samsung, her geçen gün çalışma ağını güçlendirmeye devam ediyor. Akıllı telefon, bilgisayar ve cep telefonları konusunda sektörde başarısını kanıtlayan şirket, gücüne güç katıyor. Bu süreçte dijital servis ağını genişletmek adına önemli adımlar atıyor. 

  Oyun sektörünü de yakından ilgilendiren bu dönem içerisinde teknoloji devi yeni marka başvurusu gerçekleştirdi. Samsung tarafından ticari marka başvurusu isimlerinin ‘Gaming Plus’ ile ‘Game Plus’ olduğu öğrenildi. 

  Yeni oyun servisi için harekete geçti

  Şimdilerde aktif olarak Samsung TV Plus ile birlikte birçok eğlenceli içeriğe ve fikre yer veriyor. Samsung, geçenlerde yaptığı açıklama sonrasında yeni TV şovlarının ve içeriklerin eklendiğini duyurdu. Böylece verdiği dijital hizmetin sınırlarını genişletti.

  Şirket bununla da sınırlı kalmayıp Game Plus ve Gaming Plus olarak yaptığı başvurularla birlikte oyun severleri heyecanlandırdı. Yeni bir oyun servisi üzerinde çalıştığının duyurusunu yaptı. 

  Oyun hizmetinin detayları merak ediliyor!

  Samsung, başvuruları ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi. Daha önceki oyun platformlarının büyük bir kullanıcı kitlesinin olduğu düşünüldüğünde şirketin planlarının büyük olduğu tahmin ediliyor. Genellikle şirketler, fikirler için ilk olarak ticari isim başvurularında bulunmayı tercih ediyorlar. Böylece oyun platformu hakkındaki bekleyiş tahmin edilenden daha uzun sürüyor.   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et