R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Samsung, yeni ticari marka başvurusu ile birlikte yeni oyun platformu üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  22.09.2022 16:53 1127 1 dk okuma süresi
  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devleri arasında yerini koruyan Samsung, her geçen gün çalışma ağını güçlendirmeye devam ediyor. Akıllı telefon, bilgisayar ve cep telefonları konusunda sektörde başarısını kanıtlayan şirket, gücüne güç katıyor. Bu süreçte dijital servis ağını genişletmek adına önemli adımlar atıyor. 

  Oyun sektörünü de yakından ilgilendiren bu dönem içerisinde teknoloji devi yeni marka başvurusu gerçekleştirdi. Samsung tarafından ticari marka başvurusu isimlerinin ‘Gaming Plus’ ile ‘Game Plus’ olduğu öğrenildi. 

  Yeni oyun servisi için harekete geçti

  Şimdilerde aktif olarak Samsung TV Plus ile birlikte birçok eğlenceli içeriğe ve fikre yer veriyor. Samsung, geçenlerde yaptığı açıklama sonrasında yeni TV şovlarının ve içeriklerin eklendiğini duyurdu. Böylece verdiği dijital hizmetin sınırlarını genişletti.

  Şirket bununla da sınırlı kalmayıp Game Plus ve Gaming Plus olarak yaptığı başvurularla birlikte oyun severleri heyecanlandırdı. Yeni bir oyun servisi üzerinde çalıştığının duyurusunu yaptı. 

  Oyun hizmetinin detayları merak ediliyor!

  Samsung, başvuruları ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi. Daha önceki oyun platformlarının büyük bir kullanıcı kitlesinin olduğu düşünüldüğünde şirketin planlarının büyük olduğu tahmin ediliyor. Genellikle şirketler, fikirler için ilk olarak ticari isim başvurularında bulunmayı tercih ediyorlar. Böylece oyun platformu hakkındaki bekleyiş tahmin edilenden daha uzun sürüyor.   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et