R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Samsung, yeni ticari marka başvurusu ile birlikte yeni oyun platformu üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  22.09.2022 16:53 1293 1 dk okuma süresi
  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devleri arasında yerini koruyan Samsung, her geçen gün çalışma ağını güçlendirmeye devam ediyor. Akıllı telefon, bilgisayar ve cep telefonları konusunda sektörde başarısını kanıtlayan şirket, gücüne güç katıyor. Bu süreçte dijital servis ağını genişletmek adına önemli adımlar atıyor. 

  Oyun sektörünü de yakından ilgilendiren bu dönem içerisinde teknoloji devi yeni marka başvurusu gerçekleştirdi. Samsung tarafından ticari marka başvurusu isimlerinin ‘Gaming Plus’ ile ‘Game Plus’ olduğu öğrenildi. 

  Yeni oyun servisi için harekete geçti

  Şimdilerde aktif olarak Samsung TV Plus ile birlikte birçok eğlenceli içeriğe ve fikre yer veriyor. Samsung, geçenlerde yaptığı açıklama sonrasında yeni TV şovlarının ve içeriklerin eklendiğini duyurdu. Böylece verdiği dijital hizmetin sınırlarını genişletti.

  Şirket bununla da sınırlı kalmayıp Game Plus ve Gaming Plus olarak yaptığı başvurularla birlikte oyun severleri heyecanlandırdı. Yeni bir oyun servisi üzerinde çalıştığının duyurusunu yaptı. 

  Oyun hizmetinin detayları merak ediliyor!

  Samsung, başvuruları ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi. Daha önceki oyun platformlarının büyük bir kullanıcı kitlesinin olduğu düşünüldüğünde şirketin planlarının büyük olduğu tahmin ediliyor. Genellikle şirketler, fikirler için ilk olarak ticari isim başvurularında bulunmayı tercih ediyorlar. Böylece oyun platformu hakkındaki bekleyiş tahmin edilenden daha uzun sürüyor.   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Meta'dan Yenilikçi Adım: Threads API'si Geliştiricilere Açılıyor

  Meta'nın Threads API'si, geliştiricilere açılıyor. Haziran'a kadar geniş kullanım, test sürecinde Sprinklr, Hootsuite gibi liderler yer alıyor.

  Samsung Galaxy S24 FE Geliyor: Teknoloji Tutkunlarını Heyecanlandıran Yeni Üye!

  Samsung Galaxy S24 FE, yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla yakında teknolojiseverlerle buluşuyor.

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsol Piyasayı Nasıl Değiştirecek?

  2025'te çıkacak Nintendo Switch 2, üstün performansı ve rekabetçi fiyatıyla oyun dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et