R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Samsung, yeni ticari marka başvurusu ile birlikte yeni oyun platformu üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi.

  Ecem Ecem 22.09.2022 16:53 1055 1 dk okuma süresi
  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!
  Son Düzenleme:

  Teknoloji devleri arasında yerini koruyan Samsung, her geçen gün çalışma ağını güçlendirmeye devam ediyor. Akıllı telefon, bilgisayar ve cep telefonları konusunda sektörde başarısını kanıtlayan şirket, gücüne güç katıyor. Bu süreçte dijital servis ağını genişletmek adına önemli adımlar atıyor. 

  Oyun sektörünü de yakından ilgilendiren bu dönem içerisinde teknoloji devi yeni marka başvurusu gerçekleştirdi. Samsung tarafından ticari marka başvurusu isimlerinin ‘Gaming Plus’ ile ‘Game Plus’ olduğu öğrenildi. 

  Yeni oyun servisi için harekete geçti

  Şimdilerde aktif olarak Samsung TV Plus ile birlikte birçok eğlenceli içeriğe ve fikre yer veriyor. Samsung, geçenlerde yaptığı açıklama sonrasında yeni TV şovlarının ve içeriklerin eklendiğini duyurdu. Böylece verdiği dijital hizmetin sınırlarını genişletti.

  Şirket bununla da sınırlı kalmayıp Game Plus ve Gaming Plus olarak yaptığı başvurularla birlikte oyun severleri heyecanlandırdı. Yeni bir oyun servisi üzerinde çalıştığının duyurusunu yaptı. 

  Oyun hizmetinin detayları merak ediliyor!

  Samsung, başvuruları ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyun hizmetinin detayları ise henüz netleşmedi. Daha önceki oyun platformlarının büyük bir kullanıcı kitlesinin olduğu düşünüldüğünde şirketin planlarının büyük olduğu tahmin ediliyor. Genellikle şirketler, fikirler için ilk olarak ticari isim başvurularında bulunmayı tercih ediyorlar. Böylece oyun platformu hakkındaki bekleyiş tahmin edilenden daha uzun sürüyor.   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam Next Fest Başladı! Yüzlerce Oyun Ücretsiz Oynanabiliyor!

  Valve, 3-10 Ekim tarihleri arasında "Steam Next Fest Ekim 2022" etkinliği düzenliyor. Yakında gelecek veya ön siparişe açılan yüzlerce oyun etkinlikte ücretsiz olacak. Oyuncular, ücretsiz yüzlerce oyunu deneyebilecek ve canlı yayınları izleyebileyecek!

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  Epic Games, 2018'den beri her hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz 2 oyun veriyor. Epic Games kullanıcıları, bu hafta toplam 42 TL değerindeki 2 adet oyunu ücretsiz alabilecek. İşte Epic Games'in 29 Eylül-6 Ekim arasındaki ücretsiz oyunları!

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  Netflix Harekete Geçti: Kendi Oyun Stüdyosunu Kurdu!

  Netflix, oyun sektörüne de el attı. Buna göre Netflix, merkezi Finlandiya olan önemli bir oyun stüdyosu kurdu.

  Ecem 1034
  Samsung Yeni Oyun Servisi için Hazırlıklara Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et