R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Türkiye ile Turkcell İş Birliği Gerçekleştirdi: 3 Aylık GeForce NOW Üyeliği Ücretsiz Alınabilecek!

  Samsung GeForce Now GAME+ ile beraber yeni bir ortaklığa imza attı. Atılan bu adım sayesinde 3 aylık ücretsiz premium abonelik alınabilecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 15:47 1522 2 dk okuma süresi
  Samsung Türkiye ile Turkcell İş Birliği Gerçekleştirdi: 3 Aylık GeForce NOW Üyeliği Ücretsiz Alınabilecek!
  Son Düzenleme:

  GeForce Now, NVIDIA’nın sunmuş olduğu bir bulut oyun hizmeti. Geçtiğimiz yıllarda Turkcell ile anlaşma yapan NVIDIA, Türkiye sunucularını kurmuştu. Türkiye sunucularının kurulmasıyla beraber düşük gecikmeli oyun keyfi mümkün hale gelmişti. Bununla beraber oyuncular, çeşitli kampanyalardan da yararlanıyordu. Bu kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Yeni kampanyaya göre Samsung marka akıllı telefon alanlara premium üyelik dağıtılacak.

  Samsung ve GeForce NOW anlaşma imzaladı

  Turkcell, daha öncesinde NVIDIA ile iş birliği yaparak bulut oyun hizmetine başlamıştı. Bu hizmet, GAME+ adı altında sağlanmıştı. Şimdi de Turkcell’in GAME+ hizmeti, Samsung ortaklığında birleşiyor. Turkcell, Samsung Türkiye ile yeni bir anlaşma içerisine girdi. Bu anlaşmaya göre müşteriler, 3 aylık premium GeForce NOW aboneliği alabilecek.

  Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar Turkcell Pasaj veya Turkcell mağazalarını tercih etmeli. Bu mağazalardan alınacak olan Samsung marka telefonlar kapsamında 3 aylık premium alınabiliyor. Aşağıdaki kontratlı akıllı telefonların alınması durumunda kampanyadan yararlanılıyor:

  • Samsung A53
  • Samsung A73
  • Samsung Z serisi
  • Samsung S serisi

  Bu telefonlar dışında diğer telefon modellerinde kampanyanın geçerli olmadığını açıklayalım. Kullanıcılar, yeni kampanya ile beraber akıllı telefonlarında PC oyunlarını oynayabilecek.

  “Güçlü markalarla iş birliği yapıyoruz”

  Samsung GeForce Now GAME+ ortaklığı ile beraber müşterilere harika bir fırsat sundu. Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, bazı açıklamalarda bulundu. Tansuğ, güçlü markalarla yapılan iş birliklerinin önemli olduğunu vurguladı. Gelecekte daha fazla ortaklıklarla müşterilere daha iyi hizmetler sunulacağı da belirtiliyor. Ayrıca premium oyun keyfinin ilerleyen dönemlerde daha fazla cihaza entegre edileceği de ifade edildi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Samsung Türkiye ile Turkcell İş Birliği Gerçekleştirdi: 3 Aylık GeForce NOW Üyeliği Ücretsiz Alınabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et