R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Prince of Persia Remake Bekleyenlere Bir İyi Bir Kötü Haber

  Prince of Persia: The Sands of Time remake iptal edilmedi, ancak ertelendi. Ubisoft artık oyunun 2023 mali yılında çıkmasını beklemiyor.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 06.06.2022 12:14 1164 2 dk okuma süresi
  Prince of Persia Remake Bekleyenlere Bir İyi Bir Kötü Haber
  Son Düzenleme:

  Prince of Persia: The Sands of Time'ın remake'i ile ilgili kötü haberler gelmeye devam ediyor. Aksiyon-macera oyununun piyasaya sürülmesi Ubisoft tarafından ertelenmekle kalmadı, ayrıca Amazon ve GameStop gibi satış noktaları da oyunu stoklardan çıkardı. Bu nedenle ön sipariş vermek mümkün değil.

  The Sands of Time yeni sürümünün aslında Ocak 2021'de piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak bu karar iki aylığına ertelendi. "Süresiz olarak" başka bir ertelemeyi ise Fransız şirketin yıllık raporundan gelen bilgiler takip etti. Yeni oyunun yayınlanması son olarak Mart 2023 için planlanmıştı, ama bu karar da iptal edildi.

  Erteleme, Ubisoft'un oyunu Montreal stüdyosunda geliştireceğini açıklamasından sadece haftalar sonra geldi. Başlangıçta Hindistan (Pune ve Mumbai) merkezi aracılığıyla gelmesi planlanan oyun, programında yeni bir değişiklik yaşadı.

  Prince of Persia: The Sands of Time ertelendi

  Prince of Persia: The Sands of Time'ın remake'i Ubisoft tarafından bir kez daha ertelendi. IGN'ye göre, çok sayıda perakendeci oyunu satış kataloglarından kaldırdı ve artık ön sipariş almıyor. Ancak Ubisoft, oyunun iptal edilmediğinin altını çiziyor.

  Daha önceki açıklamalarda oyunun Mart 2023'ten önce çıkacağı belirtilmişti. Yeni duyuru ile birlikte yeni Prince of Persia'yı süresiz olarak beklemek zorunda kaldık.

  IGN'ye konuşan Ubisoft sözcüsü, projenin Ubisoft Mumbai'den Ubisoft Montreal'e kaydırıldığını hatırlattı. Oyunun başka bir stüdyoya taşınması, çıkış tarihinin bir kez daha ertelenmesine neden oldu.

  "Prince of Persia: The Sands of Time remake geliştirmesi artık Ubisoft Montreal tarafından yönetilecek. Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai tarafından yapılan çalışmalardan gurur duyuyoruz ve yeni ekip harika bir yeni yapım sunmak için çalışmaya devam ederken, Ubisoft Montreal onların öğrendiklerinden faydalanacak.

  Sonuç olarak, artık bir FY2023 sürümünü hedeflemiyoruz ve oyun listeden kaldırıldı. Oyuncular ön siparişlerini iptal etmek isterlerse bayi ile iletişime geçmeleri istenecektir. Geliştirme ilerledikçe projede güncellenecektir."

  İddiaya göre oyun geliştiricileri Prince of Persia: The Sands of Time remake'in yapımını yönetmekte sorun yaşıyordu. Kaynaklar, şirketin Hindistan bölümünün eski başkanı Jean-Philippe Pieuchot'un deneyimsiz olmak ve departmanlarda bir dizi sorun başlatmakla suçladı.

  Prince of Persia: The Sands of Time hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1030

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1018

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1110
  Prince of Persia Remake Bekleyenlere Bir İyi Bir Kötü Haber

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et