R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Pokémon UNITE’ın Yeni Teması Yayımlandı: Cadılar Bayramı Oyunculara Kazandıracak!

  Pokémon UNITE, Cadılar Bayramı’na özel yeni temasıyla renkli sahnelere ev sahipliği yapıyor. Detaylar haberimizde!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  17.10.2022 14:26 1969 2 dk okuma süresi
  Pokémon UNITE’ın Yeni Teması Yayımlandı: Cadılar Bayramı Oyunculara Kazandıracak!
  Son Düzenleme:

  Milyonların severek oynadığı Pokémon UNITE, yeni Cadılar Bayramı temasıyla oldukça eğlenceli bir görünüme büründü. Bir Cadılar Bayramı etkinliği de düzenleyen Pokémon, sınırlı süre boyunca çeşitli ödüller dağıtacak. Çeşitli ödüllerin yanı sıra oyuncular, birbirlerine bal kabağı atarak kutlama yapabilecekler.  

  İki yeni manga bölümü eklendi  

  Cadılar Bayramı etkinliğiyle birlikte oyuna yeni iki manga bölümü de eklendi. Aeos Adası’nın gizli özelliklerini keşfetmeye yarayacak bu iki bölümle oyun, farklı bir seviyeye çıkıyor.  

  ‘Bölüm 3: Stadyuma Hoş Geldiniz’ ve ‘Bölüm 4: Aeos Enerjisi Noktası Peşinde’ isimleriyle sunulan bölümler, etkinlik süresi boyunca aktif olacak.  

  Öte yandan 14 Ekim itibariyle eğitmenler, Peri Pokémon Clefable unvanıyla oyunda yer almaya başladı. Bir tür yakın dönüş destek Pokémon’u olan Peri Pokémon Clefable ise kozmosun gücünü kullanıyor. Aynı zamanda Aeos Adası’na ay ışığı da getiriyor.  

  1 Kasım’a kadar eğitmenler kazanacak! 

  Yukarıda bahsettiğimiz eğitmenler, 14 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında yeni ödüller kazanabilecekler. 11. sezon mücadele biletiyle gelen ödüllerin yanında 7. sezon dereceli maçlar da rütbe yükseltme imkanı sunacak.  

  11. sezon mücadele biletiyle birlikte sunulacak olan ödüller ise giysilerden oluşuyor.  

  Cadılar Bayramı etkinliği ne kadar sürecek? 

  Mer Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan Cadılar Bayramı etkinliği, oyuncuların hızlı maçlar yapmasına imkan sağlayacak. Oyuncuların hızlı maçlarda birbirlerine bal kabakları atarak enerjilerini bitirmesi gerekecek.  

  Bal kabağı isabet eden oyuncunun Aeos enerjisi azalacak ve Pokémon, bir anda bal kabağına dönüşecek! O sırada rakipler ise vakit kaybetmeyen gol atma imkanı elde ediyorlar.  

  Bu sırada bal kabağına dönüşen Pokémon’lar ise kısıtlı olsa da saldırı yapacaklar. Ancak saldırı, yine bal kabaklarıyla olacak!  Bu saldırıların yanı sıra, etkinlik süresi boyunca oyuncular çeşitli oyunlardan puanlar da toplayacaklar. Ayrıca yine ödül kazanma şansına sahip olacaklar.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  Pokémon UNITE’ın Yeni Teması Yayımlandı: Cadılar Bayramı Oyunculara Kazandıracak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et