R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PlayStation State Of Play Etkinliğinde Tanıtılacak Oyunlar! PlayStation State Of Play Programı Detayları!

  Sony, PlayStation State of Play programını bu yılda gerçekleştirecek. Merakla beklenen etkinlikte tanıtılacak oyunlarda açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  29.05.2022 13:36 1620 2 dk okuma süresi
  PlayStation State Of Play Etkinliğinde Tanıtılacak Oyunlar! PlayStation State Of Play Programı Detayları!
  Son Düzenleme:

  PlayStation evrenindeki tüm yeniliklerin tanıtıldığı State of Play etkinliği tarihi açıklandı. Bu yılki etkinlikte oyun dünyasını büyük yeniliklerin beklediği belirtiliyor. Özellikle PlayStation 5 ve PS VR 2 için heyecanlandıran yeniliklerin gelmesi bekleniyor.

  Etkinlik 3 Haziran’da

  Geleneksel hale gelen State of Play etkinliğinin bu yılki tarihini biraz öne çıktı. Yapılan değişiklik ile birlikte etkinlik 3.06.2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinlik yaklaşık 30 dakika sürecek ve PlayStation’la ilgili tüm yenilikler açıklanacak. 

  Microsoft ise Xbox ve Bethesda için tanıtım programını 12.06.2022 tarihinde yapacağını açıklamıştı.

  Sony Etkinliğinde Duyurulacak PS5 ve PS VR2 Yenilikleri

  Oyun dünyasının merakla beklediği State of Play etkinliği bu yıl büyük sürprizler sunacak gibi görünüyor. Sony, özellikle oyun şirketleri ile gerçekleştirdiği ortak çalışmalar sonucunda PlayStation VR 2 için heyecanlandırmalar açıklamalarda bulunacak.

  PlayStation tutkunlarını sevindirecek oyunlar geliyor

  PlayStation 5

  Sony, State of Play’de PlayStation 5 için merakla beklenen oyunların duyurusunu gerçekleştirecek. Özellikle bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen “God of War:Ragnarok”, etkinlikte tanıtılacak. Ayrıca bu yılın bir diğer heyecanlandıran oyunu “Naoki Yoshida” da etkinlikte tanıtılacak önemli oyunların başında geliyor. Şirket, kullanıcılarına daha önce popüler seri Final Fantasy 16’yı 2022’de sunacağı sözünü verdiğinden, etkinlikte tanıtılması beklenen diğer oyunlardan birisi olacak.

  PlayStation VR 2 oyunları da tanıtılacak

  PlayStation VR 2 oyunları ile ilgili tanıtımlarında State of Play’de yapılması bekleniyor. Ancak bu tanıtımlar sınırlı olacak ve oyunların ayrıntılarına daha sonra ulaşılabilecek.

  Sony PlayStation için düzenlenecek State of Play etkinliğiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  OneXPlayer X1 Geliyor: Hem Laptop Hem Tablet Hem de El Konsolu Olarak Kullanılabiliyor!

  OneXPlayer, yeni ürünü OneXPlayer X1'i piyasaya sundu. Cihaz, dünyanın ilk geniş ekranlı 3'ü 1 arada oyun bilgisayarı olma özelliğini taşıyor.

  Apple CarPlay Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Apple CarPlay, yeni özelliklerle güncellendi. Porsche ve Aston Martin, bu yenilikleri araçlarına entegre ederek sürüş deneyimini daha da zenginleştirdi.

  Google Play Store’a Yeni Özellik Geliyor: Uygulamalar Uzaktan Silinebilecek!

  Google Play Store, uzaktan uygulama silme özelliği ile kullanıcıların cihaz yönetimini kolaylaştırıyor. Tek adımda tüm cihazlarınız yönetilebilecek!

  The Last Of Us Online İptal Edildi: İşte Nedenleri!

  Çok oyunculu 'The Last of Us' oyununun iptaline karar verildi. Stüdyo, projelerinde tek oyunculu ve hikaye temelli oyunlara yoğunlaşacağını belirtti.

  PlayStation State Of Play Etkinliğinde Tanıtılacak Oyunlar! PlayStation State Of Play Programı Detayları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et