R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Küresel çapta en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, mobil kullanıcılarını sevindirecek bir güncelleme yaptı. Steam mobil uygulaması yepyeni özelliklerle belli oldu!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  13.10.2022 15:48 1391 2 dk okuma süresi
  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!
  Son Düzenleme:

  Milyonlarca oyun severin kullandığı Steam, sonunda kullanıcıların sesini duydu ve mobil uygulamada geliştirmeler yaptı. Böylelikle platform, artık kullanıcılara çok sayıda avantajla birlikte mobil uygulamayı sunacak.  

  Steam’in mobil uygulaması kullanıcılar tarafından yıllardır büyük eleştirilere maruz kalıyordu. Çünkü uygulama hem kullanışlı değildi hem de bazı özellikleri içermiyordu. Eleştirilerden sonra harekete geçen Steam ekibi, Valve aracılığıyla tüm mobil uygulamayı yeniledi.  

  Yenilenen mobil uygulama, artık kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Steam kullanıcıları artık mobil uygulama aracılığıyla kütüphanelerine istedikleri oyunu uzaktan indirebilecekler. Ayrıca QR koduyla giriş, bildirimler ve birden fazla hesap seçeneği de yine güncellenmiş mobil uygulamada yer alacak.  

  Mobil Uygulamadaki Yeni Özellikler Neler? 

  Steam’in Valve aracılığıyla gerçekleştirdiği mobil uygulama güncellemesiyle birlikte birçok yeni özellik de aktive edildi. Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen Steam’deki yeni özellikler şöyle:  

  • QR kodu: Kullanıcılar artık aynı WhatsApp Web’de olduğu gibi QR kodunu okutarak Steam’e giriş yapabilecek.  
  • KYC: Hesaba sadece doğru kullanıcının erişebilmesi için iki faktörlü kimlik doğrulaması yapılacak.  
  • Onay: Normal Steam girişleri artık ‘onay’ ve ‘red’ şeçeneklerini sunacak. Kullanıcılar ise diledikleri zaman giriş onayı verebilecekler.  
  • Erişim Yetkisi: Kullanıcıların Steam hesabına giriş yapabilecekleri aygıtlar artık erişim yetkisine sunulacak.  
  • Ulaşılabilirlik: Steam kullanıcıları artık mobil uygulama üzerinden mağaza, topluluk ya da haberlerin bulunduğu sekmelere kolayca ulaşabilecekler.  
  • Kütüphane Erişimi: Kullanıcılar oyun içeriklerine, tartışmalara ve çok daha fazlasına kütüphaneleri üzerinden erişebilecekler.  
  • Uzaktan Erişim: Mobil uygulama artık kullanıcılara uzaktan bilgisayara erişim imkanı da sağlayacak. Böylelikle kullanıcılar oyunları ya da gelen güncellemeleri mobil uygulama üzerinden indirebilecekler.  
  • Bildirim Özelleştirme: Daha önce gerekli gereksiz gelen bildirimler rafa kalktı. Mobil uygulamada artık Steam bildirimleri kullanıcının isteğine göre özelleştirilebilecek. Böylelikle gereksiz bildirimlerin önüne geçilecek.  
  • Ticaret Onayı: Steam içerisinde açılan takas ve pazar seçeneklerinde kullanıcıların öğeleri, onay olmadan envanterden çıkarılmayacak. Yani, kullanıcının ancak onay verdiği öğeler satılabilecek ya da takas edilebilecek.  
  • Deneyim: Web sürümündeki iyileştirmelerden sonra mobil sürüm de gezinme deneyimi anlamında iyileştirildi.  
  • Birden Fazla Hesap Desteği: Mobil uygulama üzerinden kullanıcılar birden fazla Steam hesabı açabilecekler. Aynı zamanda her hesap için bildirimler de yine kontrol edilebilir olacak.  
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  General Mobile’dan Yeni Telefonlar: GM Era 30 ve GM Era 50 Geliyor!

  General Mobile, yeni akıllı telefon modelleri GM Era 30 ve GM Era 50'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansman yaklaşıyor ve teknik detaylar merakla bekleniyor.

  PUBG Mobile, Artık 120 FPS Hızında Oynanabilecek!

  PUBG Mobile, 120 fps desteğiyle Samsung'un seçkin modellerinde daha akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. 13 Mayıs'ta başlayacak güncellemeyle oyun keyfiniz artacak.

  Microsoft’un Xbox Mobil Mağazası Temmuz'da Açılıyor

  Xbox, temmuz ayında mobil mağaza açarak oyun dünyasında yenilik sunuyor. Web tabanlı platform, kullanıcılarına çapraz cihaz oyun deneyimleri vaat ediyor.

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et