R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Küresel çapta en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, mobil kullanıcılarını sevindirecek bir güncelleme yaptı. Steam mobil uygulaması yepyeni özelliklerle belli oldu!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 13.10.2022 15:48 1091 2 dk okuma süresi
  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!
  Son Düzenleme:

  Milyonlarca oyun severin kullandığı Steam, sonunda kullanıcıların sesini duydu ve mobil uygulamada geliştirmeler yaptı. Böylelikle platform, artık kullanıcılara çok sayıda avantajla birlikte mobil uygulamayı sunacak.  

  Steam’in mobil uygulaması kullanıcılar tarafından yıllardır büyük eleştirilere maruz kalıyordu. Çünkü uygulama hem kullanışlı değildi hem de bazı özellikleri içermiyordu. Eleştirilerden sonra harekete geçen Steam ekibi, Valve aracılığıyla tüm mobil uygulamayı yeniledi.  

  Yenilenen mobil uygulama, artık kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Steam kullanıcıları artık mobil uygulama aracılığıyla kütüphanelerine istedikleri oyunu uzaktan indirebilecekler. Ayrıca QR koduyla giriş, bildirimler ve birden fazla hesap seçeneği de yine güncellenmiş mobil uygulamada yer alacak.  

  Mobil Uygulamadaki Yeni Özellikler Neler? 

  Steam’in Valve aracılığıyla gerçekleştirdiği mobil uygulama güncellemesiyle birlikte birçok yeni özellik de aktive edildi. Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen Steam’deki yeni özellikler şöyle:  

  • QR kodu: Kullanıcılar artık aynı WhatsApp Web’de olduğu gibi QR kodunu okutarak Steam’e giriş yapabilecek.  
  • KYC: Hesaba sadece doğru kullanıcının erişebilmesi için iki faktörlü kimlik doğrulaması yapılacak.  
  • Onay: Normal Steam girişleri artık ‘onay’ ve ‘red’ şeçeneklerini sunacak. Kullanıcılar ise diledikleri zaman giriş onayı verebilecekler.  
  • Erişim Yetkisi: Kullanıcıların Steam hesabına giriş yapabilecekleri aygıtlar artık erişim yetkisine sunulacak.  
  • Ulaşılabilirlik: Steam kullanıcıları artık mobil uygulama üzerinden mağaza, topluluk ya da haberlerin bulunduğu sekmelere kolayca ulaşabilecekler.  
  • Kütüphane Erişimi: Kullanıcılar oyun içeriklerine, tartışmalara ve çok daha fazlasına kütüphaneleri üzerinden erişebilecekler.  
  • Uzaktan Erişim: Mobil uygulama artık kullanıcılara uzaktan bilgisayara erişim imkanı da sağlayacak. Böylelikle kullanıcılar oyunları ya da gelen güncellemeleri mobil uygulama üzerinden indirebilecekler.  
  • Bildirim Özelleştirme: Daha önce gerekli gereksiz gelen bildirimler rafa kalktı. Mobil uygulamada artık Steam bildirimleri kullanıcının isteğine göre özelleştirilebilecek. Böylelikle gereksiz bildirimlerin önüne geçilecek.  
  • Ticaret Onayı: Steam içerisinde açılan takas ve pazar seçeneklerinde kullanıcıların öğeleri, onay olmadan envanterden çıkarılmayacak. Yani, kullanıcının ancak onay verdiği öğeler satılabilecek ya da takas edilebilecek.  
  • Deneyim: Web sürümündeki iyileştirmelerden sonra mobil sürüm de gezinme deneyimi anlamında iyileştirildi.  
  • Birden Fazla Hesap Desteği: Mobil uygulama üzerinden kullanıcılar birden fazla Steam hesabı açabilecekler. Aynı zamanda her hesap için bildirimler de yine kontrol edilebilir olacak.  
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Mobil Aramalardaki “Reklam” Etiketini Artık Kullanmayacak! Bunun Yerine “Sponsorlu” Etiketi Kullanılacak!

  Google, mobil aramalardaki reklam etiketini artık kullanmamaya karar verdi. Bunun yerine şirket, aramalar için sponsorlu etiketi kullanacak.

  Sony Honda Mobilitiy Elektrikli Otomobilleri için Geri Sayım Başladı!

  Sony ve Honda ortalığında yeni bir elektrikli otomobil piyasaya sürülecek. Yetkililer, Sony Honda Mobility isimli elektrik otomobil için tarih verdi.

  Ecem 1188

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Steam, uzun süredir aynı olan mobil uygulamasını yeniledi. Yepyeni özelliklerin yanı sıra önemli geliştirmeler yapıldı. İşte yeni Steam mobil uygulamasının özellikleri!

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu %77 Zam Önerdi! Mobil Kullanımlar İçin Operatörler %30 Zam Uyguladı!

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, mobil kullanımlar için %77 oranında zam önerdi. Bununla beraber operatörler, mobil kullanımlar için %30 oranında zam yaptı!

  Oyuncuları Sevindirecek Gelişme: Steam, Mobil Uygulamasını Tamamıyla Yeniledi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et