R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Oyuncular Müjde: Apex Legends Mobile Çıktı! Nasıl İndirilir?

  Apex Legends Mobile, özel bir yeni kahramanla indirmeye hazır durumda. İşte Apex Legends Mobile'a başlarken bilmeniz gerekenler.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 17.05.2022 18:09 1439 2 dk okuma süresi
  Oyuncular Müjde: Apex Legends Mobile Çıktı! Nasıl İndirilir?
  Son Düzenleme:

  Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends Mobile geliyor. Masaüstünü aratmayacak Apex Legends Mobile ile oyuncular, sevilen oyunun sıfırdan mobil cihazlar düşünülerek oluşturulmuş tamamen yeni bir versiyonunun keyfini çıkarabilecek.

  Yeni oyun için bekleyiş neredeyse bitti, ancak tam olarak ne zaman oynamaya başlayabilirsiniz? Ön kayıt nasıl çalışıyor ve battle royale oyununu hangi platformlar ve cihazlar destekleyecek? Apex Legends Mobile'a başlarken bilmeniz gereken her şey burada.

  Apex Legends Mobile ne zaman açılacak?

  Apex Legends Mobile, 17 Mayıs 2022'de dünya çapında piyasaya çıkıyor. Respawn Entertainment, oyunun piyasaya sürülmesinden önce Twitter aracılığıyla tüm bölgelerde lansman zamanlarını doğruladı.

  Respawn Entertainment, "bazı bölgelerin oyunun sunucularda o zamandan önce ve bazı durumlarda bugün yayıldığını göreceğini" belirtiyor ancak oyunun tüm bölgelerde 17 Mayıs'ta başlamasını sağlıyor.

  Apex Legends Mobile ön kayıt nasıl yapılır?

  Apex Legends Mobile'a ön kayıt yaptırmak size çeşitli silah kozmetikleri, ifadeler, afişler ve görünümler gibi özel ödüller kazandıracak. Respawn Entertainment, yeniden kaydolan oyuncu sayısına bağlı çeşitli ödül katmanlarına erişmenizi sağlayan bir topluluk ödül özelliği uyguluyor.

  Örneğin, 10 milyon ön kaydın ardından Respawn, Molten Earth Epic Skin'i ekledi. Oyun şu anda yaklaşık 15.5 milyon ön kayıtta bulunuyor ve 25 milyona ulaşırsa Sunfire Initiate Epic cilt ödülü verecek.

  Ödüllere ek olarak, ön kayıt yaptıran oyuncular Apex Legends Mobile haberleri ve teklifleri hakkında güncellemeler alacaklar.

  Her iki platformda da ön kayıt için bağlantılar burada bulunmakta: iOS Apex Legends Mobile, Android Apex Legends Mobile

  Unutmayın, sadece oyun çıkmadan önce ön kayıt yaptırabilirsiniz, bu yüzden ön kayıt yapmak için fazla zamanınız yok.

  Apex Legends Mobile özellikleri ve çapraz oynama

  Apex Legends Mobile, iOS ve Android cihazlar için piyasaya çıkacak. Respawn ayrıca, oyunun mobil için oluşturulmuş tamamen farklı bir versiyonu olduğu için Apex Legends'ın PC ve konsol sürümleriyle çapraz oynamayı desteklemeyeceğini de açıkladı. 

  Ancak Apex Legends Mobile'ın iOS ve Android sürümlerinde diğerleriyle birlikte veya farklı sürümdeki rakiplere karşı oynayabilirsiniz.

  Sezon 13 Saviors; harita değişiklikleri, oynanış geliştirmeleri ve tabii ki Newcastle adında yeni bir oynanabilir Legend sunan en son Apex Legends güncellemesidir. Bu savunma tankı diğer birçok karaktere benzer ancak yine de kendine özgü bir stili var.

  Yine de ustalaşması kolay bir karakter değil ve Newcastle'da başarılı olmak istiyorsanız, çeşitli yeteneklerine, etkili stratejilerine ve en iyi takım kompozisyonlarına aşina olmanız gerekir.

  Siz Apex Legends Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  Oyuncular Müjde: Apex Legends Mobile Çıktı! Nasıl İndirilir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et