R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

  Oyun dünyasının skandallarla dolu geçmişiyle son döneme damga vuran Cyberpunk 2077 oyunu dizi oluyor. Netflix’te yayınlanacak Cyberpunk 2077 dizisinin adı ve ilk fragmanı da yayınlandı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  10.06.2022 12:16 1774 2 dk okuma süresi
  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Keaunu Reeves gibi usta oyuncunun karakterinin yer alması ve görselliğiyle dikkat çeken Cyberpunk 2077, son dönemin en popüler oyunları arasında yer alıyor. İlk çıktığı dönemde yaşadığı “bug’lar” başta olmak üzere pek çok teknik sorunla mücadele eden Cyberpunk 2077’den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Cyberpunk 2077 o dönem yaşadığı sorunlar nedeniyle Sony PlayStation gibi oyun platformlarından dahi kaldırılmıştı. Ancak daha sonra geri dönen Cyberpunk 2077 oyun geliştirmelerinin haricinde şimdi de dizisiyle gündemde.

  Cyberpunk 2077 Netflix Dizisi Oluyor

  Cyberpunk 2077 oyunun geliştiricisi CD Projekt Red ile Netflix arasında yapılan anlaşma kapsamında oyunun platforma dizisi gelecek. Netflix tarafından Cyberpunk 2077 anime serisi olarak yayınlanacak diziye dair tüm detaylarda belli olmaya başladı.

  Netflix ve CD Projekt Red tarafından Cyberpunk 2077 anime serisinin ilk çalışmaları 2018 yılında başlamıştı. Ancak dizinin geleceği ancak geçen yıl açıklanmıştı. Geçen yıl yapılan duyuruda Cyberpunk 2077 evreninde geçecek anime serisinin adının ise Cyberpunk 2077 Edgerunners olduğu açıklanmıştı.

  Netflix’in yeni dizisi Cyberpunk 2077 Edgerunners’ı 10 bölümlük bir anime serisi olarak yayınlayacak.

  Cyberpunk 2077 gibi büyüleyici bir evrende geçecek Edgerunners dizisinin yönetmen koltuğunda ise “Hiroyuki Imaishi” yer alıyor. Anime serisinin karakter tasarımları ise “Hiromi Wakabayashi” gibi anime dünyasının önemli isimleri tarafından gerçekleştiriliyor.

  Cyberpunk 2077 Edgerunners Fragmanı Yayınlandı

  Netflix, sonunda merakla beklenen Cyberpunk 2077 Edgerunners ilk tanıtım videosunu da yayınladı.

  Netflix yayın takvimine göre Cyberpunk 2077 Edgerunners anime serisi Eylül ayında platformda yayınlanacak.

  Cyberpunk 2077 Edgerunners Konusu

  Cyberpunk 2077 evreninde geçecek olan anime serisinde baş karakter 10 yaşında sokaklarda yaşayan bir çocuk olacak. Anime serisinde bu küçük çocuğun Cyberpunk evreninde herkesin bildiği “Edgerunner” olması konu edinilecek. Dizinin tümüyle Cyberpunk 2077’inin klasikleşmiş ve herkes tarafından tanınan şehri Night City’de geçecek.

  Cyberpunk 2077 oyunu ve yeni gelecek Cyberpunk 2077 Edgerunners anime serisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yayınlanan fragmanı beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15 Geliyor: İlk Geliştirici Ön İzlemesi Yayınlandı!

  Android 15, reklam kontrolü, kısmi ekran kaydı ve geliştirilmiş kamera optimizasyonuyla kullanıcı deneyimini yeniden şekillendiriyor.

  Samsung ve Google'dan Dev İş Birliği: Yeni Galaxy Chromebook Yenilikleriyle Geliyor!

  Samsung ve Google iş birliği genişliyor. Yeni Galaxy Chromebook, Google Assistant tuşu ile teknoloji dünyasına yenilik getiriyor.

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et