R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

  Oyun dünyasının skandallarla dolu geçmişiyle son döneme damga vuran Cyberpunk 2077 oyunu dizi oluyor. Netflix’te yayınlanacak Cyberpunk 2077 dizisinin adı ve ilk fragmanı da yayınlandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 10.06.2022 12:16 1226 2 dk okuma süresi
  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Keaunu Reeves gibi usta oyuncunun karakterinin yer alması ve görselliğiyle dikkat çeken Cyberpunk 2077, son dönemin en popüler oyunları arasında yer alıyor. İlk çıktığı dönemde yaşadığı “bug’lar” başta olmak üzere pek çok teknik sorunla mücadele eden Cyberpunk 2077’den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Cyberpunk 2077 o dönem yaşadığı sorunlar nedeniyle Sony PlayStation gibi oyun platformlarından dahi kaldırılmıştı. Ancak daha sonra geri dönen Cyberpunk 2077 oyun geliştirmelerinin haricinde şimdi de dizisiyle gündemde.

  Cyberpunk 2077 Netflix Dizisi Oluyor

  Cyberpunk 2077 oyunun geliştiricisi CD Projekt Red ile Netflix arasında yapılan anlaşma kapsamında oyunun platforma dizisi gelecek. Netflix tarafından Cyberpunk 2077 anime serisi olarak yayınlanacak diziye dair tüm detaylarda belli olmaya başladı.

  Netflix ve CD Projekt Red tarafından Cyberpunk 2077 anime serisinin ilk çalışmaları 2018 yılında başlamıştı. Ancak dizinin geleceği ancak geçen yıl açıklanmıştı. Geçen yıl yapılan duyuruda Cyberpunk 2077 evreninde geçecek anime serisinin adının ise Cyberpunk 2077 Edgerunners olduğu açıklanmıştı.

  Netflix’in yeni dizisi Cyberpunk 2077 Edgerunners’ı 10 bölümlük bir anime serisi olarak yayınlayacak.

  Cyberpunk 2077 gibi büyüleyici bir evrende geçecek Edgerunners dizisinin yönetmen koltuğunda ise “Hiroyuki Imaishi” yer alıyor. Anime serisinin karakter tasarımları ise “Hiromi Wakabayashi” gibi anime dünyasının önemli isimleri tarafından gerçekleştiriliyor.

  Cyberpunk 2077 Edgerunners Fragmanı Yayınlandı

  Netflix, sonunda merakla beklenen Cyberpunk 2077 Edgerunners ilk tanıtım videosunu da yayınladı.

  Netflix yayın takvimine göre Cyberpunk 2077 Edgerunners anime serisi Eylül ayında platformda yayınlanacak.

  Cyberpunk 2077 Edgerunners Konusu

  Cyberpunk 2077 evreninde geçecek olan anime serisinde baş karakter 10 yaşında sokaklarda yaşayan bir çocuk olacak. Anime serisinde bu küçük çocuğun Cyberpunk evreninde herkesin bildiği “Edgerunner” olması konu edinilecek. Dizinin tümüyle Cyberpunk 2077’inin klasikleşmiş ve herkes tarafından tanınan şehri Night City’de geçecek.

  Cyberpunk 2077 oyunu ve yeni gelecek Cyberpunk 2077 Edgerunners anime serisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yayınlanan fragmanı beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch’e Yeni Rakip Geliyor! Meta Canlı Yayın Platformunu Deniyor!

  Meta, WhatsApp, Instagram ve Facebook ile yakaladığı internet hakimiyetini yeni canlı yayın platformu Super ile Twitch'e rakip olarak, daha da genişletmeyi hedefliyor. İşte Meta'nın test aşamasındaki canlı yayın platformu!

  Xbox Series S Kullananlara İyi Haber: Performans Güncellemesi Geliyor!

  Oyun tutkunlarının performans konusunda yetersizlik yaşadığı Xbox Series S için Microsoft, yeni bir performans güncellemesi getirecek.

  Elif 1026

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Spotify, uzun süredir tartışmaların odağında olan "Oynat/Karışık Çal" butonu için yeni bir güncelleme getiriyor. Platform artık kullanıcılarına albüm ve çalma listeleri sayfasında 2 farklı butonu "tercih edilen mod" özelliğiyle sunacak.

  Intel Ürünlerine Zam Geliyor!

  Intel, 2022 yılında artan üretim maliyetleri ve düşen kar marjları nedeniyle 2022 yılının 3.çeyreğinden itibaren geçerli olacak şekilde ağırlıklı olarak "son kullanıcı" ürünlerinde %20'leri bulacak fiyat artışı yapacak.

  Netflix’ten Cyberpunk 2077 Anime Serisi Geliyor! Cyberpunk 2077 Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et